Merginos, esančios šių Zodiako ženklų atstovėmis, dažnai patiria vyriškų kerų įtaką ir, toli gražu, ne visada sugeba atpažinti melą ir apgaulę. Jauni vaikinai dažnai mėgsta pasinaudoti damų naivumu ir jų siauru požiūriu, o jos pačios viso to nemato dėl savo rožinės spalvos akinių.

Labiau patyrusios merginos žino, kokie pavojingi gali būti šie santykiai, ir laikosi atokiau nuo tokių vaikinų. Juk nuolatiniai kivirčai, skandalai ir intrigos pašonėje – ne joms. Taigi, pasak astrologų, kas yra šios patiklios jaunos ponios? Mes tai sužinosime jau dabar!

Vėžys

Moterys, gimusios šiame žvaigždyne, aiškiai pasitiki savimi ir žino, ko nori iš santykių. Pagal savo prigimtį jos yra labai romantiškos ir aiškiai įsitikinusios, kad gyvenime būtina susirasti savo princą ant balto žirgo ir sukurti su juo laimingą šeimą.

Tačiau, nepaisant viso pasitikėjimo savimi, Vėžio moterys yra labai naivios, o tai yra pagrindinis jų trūkumas. Pašėlę vyrai mėgsta pasinaudoti šiuo patiklumu.

Avinas

Avinų moterys yra aistros ir neįprastų pojūčių mėgėjos. Jų nedomina santykiai su vaikinais, kurie yra protingi ir namisėdos. Šio Zodiako žvaigždyno atstovės renkasi žiaurius, stiprius ir drąsius vyrus.

Tačiau net ir šie santykiai negali trukti per ilgai, nes Avinų moterys tiesiog pabėga nuo jų, kai tik joms nusibosta. Santykiai šioms jaunoms damoms yra savotiškas žaidimas, kuriame jos visada pasirodo esančios nugalėtojos.

Ožiaragis

Ožiaragių moterys yra ištikimiausios darboholikės. Visi šių merginų malonumai lieka antrame plane, o darbas yra pirmiausia. Tačiau, jei jų gyvenime atsiranda gražus jaunas vyras, jos gali rasti jam laiko. Ožiaragių moterys yra gana jautrios, todėl jei jų jausmai nėra abipusiai, tai sužlugdys jų širdis.

Mergelė

Šio ženklo atstovės yra pakankamai protingos ir apdairios, tačiau net paprastas komplimentas gali susukti galvą. Kaip žinoma, Mergelių moterys yra vėjavaikės ir gali lengvai įsimylėti į eilinį niekšą, o tai joms pakenks.

Skorpionas

Šios ponios nestovi vietoje ir visada yra aktyvioje paieškoje. Šio Zodiako žvaigždyno atstovės niekada negali nusileisti, joms labai svarbu, kad jos visada būtų pirmos. Jos įsitikinusios, kad jų vyras turėtų būti toks pat užsispyręs, kaip ir jos.

moteris

Idealus vyras yra valdingas, žiaurus ir kartu gundantis. Skorpiono moterys, kaip ir Avinų moterys, negali gyventi be jaudulio, todėl jos nuolat jo ieško. Būkite tikri, kad jums tikrai nebus nuobodu su jomis.

Šaulys

Blogi vaikinai yra pagrindinis jų žavesio objektas. Šaulio moterys juose mato kažką ypatingo ir patrauklaus, manydamos, kad tai praturtins jų gyvenimą. Joms svarbu, kad vyras būtų žavus ir charizmatiškas. Nuolatinį santykių aiškinimąsi ir skandalus šio ženklo atstovės laiko normaliais, tai jas net pralinksmina. Šioms merginoms reikia tik veržlumo ir adrenalino. Na, net jei jų viliotojas nuspręs jas palikti, jos nebus labai nusiminusios.

Vandenis

Šios moterys labai skaudžiai pergyvena išsiskyrimą su jų sielos įkvėpimo objektu. Juk nuoširdumas yra pagrindinis šio ženklo bruožas. Vandenio moterims patinka arogantiški ir drąsūs vyrai, joms labai svarbu, kad vaikinas būtų autoritetas kitiems.

Santykiai su ramiais ir tyliais vyrais joms tikrai netiks. Apibendrindami galime drąsiai teigti, kad tai yra būtent tų grožio atstovių įvertinimas, kurios dažniausiai įsimyli blogo temperamento vyrus.

Jie apgauna ir susuka joms smegenis, palikdami jas su sudaužytomis širdimis. Būtent dėl ​​šios priežasties joms reikia būti atsargioms, nes tokie santykiai gali būti labai skausmingi ir palikti savo pėdsaką šio ženklo moterų širdyje.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].