Šių 5 Zodiako ženklų moterys visada gauna tai, ko nori! Ar patenkate į šių laimingųjų sąrašą? Astrologai mano, kad šių 5 Zodiako ženklų atstovės yra gimusios po laiminga žvaigžde, todėl jos visada gauna tai, apie ką svajoja. Visos kitos dailiosios lyties atstovės gali tik pavydėti! Taigi, kas yra šios laimingosios?

REKLAMA

1. Ožiaragis

REKLAMA

Garsi  ženklo atstovė: Irina Shayk.

Ožiaragis – grakščių manierų, graži, kasmet vis žvalesnė ir patrauklesnė moteris, mėgstanti komplimentus ir kenčianti, jei nėra įvertinama.

REKLAMA

Tai susiję ne tik su išvaizda, bet ir su verslo savybėmis. Faktas yra tai, kad Ožiaragio ženklo atstovė siekia užimti gana aukštą poziciją. Ji vertina tuos, kurie pasiekė sėkmės ir yra gerbiami, o pati stengiasi būti tarp tokių žmonių.

Tai – kruopšti ir praktiška moteris, kuri vertina savo nepriklausomybę, nes tik joje ji mato patikimą ateitį. Jos karjeristiniai motyvai kyla būtent iš noro susikurti tvirtą pagrindą po kojomis. Ir jai tai pavyksta! Pasiekti sėkmę yra Ožiaragio ženklo atstovės gyvenimo tikslas, kurio ji nuosekliai siekia.

REKLAMA

2. Avinas

REKLAMA

Garsi ženklo atstovė: Emma Watson.

Avinas – dalykiška, labai veikli moteris. Jos balsas girdimas iš visur: ji kažką sako, kažko reikalauja, dėl kažko ginčijasi. Ji nuolatos kažkur skuba ir lekia.

REKLAMA

Po Avino ženklu gimusi moteris  yra protinga, nepriklausoma, turi daug tuštybės ir pasipūtimo. Jos taisyklėse nėra numatyta laukti, kol kas nors ką nors pasiūlys – ar tai būtų pagalba, ar darbas, ar širdis. Ji rūpinasi savimi ir nėra niekam pavaldi.

Ji niekada nesiskundžia savo likimu, nuovargiu ir pervargimu, nelieja ašarų. Ji niekada neprašo to, ką gali padaryti pati, nes mano, kad būtent ji viską padarys geriausiai ir greičiausiai. Ji bet kokios užduoties imasi entuziastingai, tikėdama tik savo jėgomis.

REKLAMA

3. Vandenis

REKLAMA

Garsi ženklo atstovė: Shakira.

Po Vandenio ženklu gimusi moteris visada dirba sąžiningai. Labai malonu stebėti ją dirbančią. Ji moka viską padaryti savo rankomis, bet negali pakęsti griežtos disciplinos.

REKLAMA

Vandenio ženklo atstovei būdinga nepriklausoma prigimtis: ji daro taip, kaip jai atrodo tinkama. Vis dėlto, ji visada vadovaujasi sveiku protu. Ji mato galutinį savo tikslą, tačiau link jo eina nežinomu keliu.

Moteris, gimusi po Vandenio ženklu, yra apdovanota nuostabia savybe – gebėjimu palaikyti pokalbį bet kokiomis temomis. Su ja visada malonu diskutuoti. Ji niekada nesistengia primesti savo nuomonės ir  netoleruoja, kai tą daro kiti. Tiems, kurie bando ją slopinti, jis tampa neprieinama.

REKLAMA

4. Liūtas

REKLAMA

Garsi ženklo atstovė: Jennifer Lopez.

Liūtė yra tikra karalienė. Ji yra grakšti, elegantiška, graži ir išdidi, todėl ji visada apsupta gerbėjų. Ji niekada neatrodo pernelyg manieringa ar vulgari.

REKLAMA

Po Liūto ženklu gimusi moteris yra sąmojinga, protinga, moka vesti įdomų, gyvą pokalbį bet kokia tema – nuo ​​įvairių smulkmenų iki paskalų. Visa ši teigiamų savybių puokštė suteikia jai nepakartojamos charizmos, dėl kurios Liūtė pasiekia svaiginančių aukštumų.

Šio ženklo moterys dažnai tampa įžymybėmis ar pasirenka kūrybines profesijas. Holivude ir ant podiumo galima pamatyti daugybę Liūto ženklo atstovių. Jos yra ne tik talentingos ir ambicingos, bet taip pat pasižymi puikiais organizaciniais įgūdžiais.

REKLAMA

5. Skorpionas

REKLAMA

Garsi ženklo atstovė: Julia Roberts.

Po Skorpiono ženklu gimusi moteris dažniausiai pasižymi stipriu, vyrišku charakteriu ir mentalitetu. Viską, ko tik ji imasi, Skorpiono ženklo atstovė daro ryžtingai, drąsiai, atkakliai ir aistringai. Ji yra labai gyvybinga, todėl jai nuolat tenka ieškoti būdų, kaip galėtų išlaisvinti savo energiją.

REKLAMA

Skorpiono ženklo moteris be baimės veržiasi į nuotykius, pavojingus įvykius bei keliones, kur jos laukia įvairiausi gyvenimo išbandymai. Dėl to jai tenka pajusti daugybę likimo smūgių, tačiau tai ją tik dar labiau sustiprina.

Šio ženklo atstovė yra labai atkakli moteris: ji turi tokį fizinių ir dvasinių jėgų rezervą, kad beveik neįmanoma jos palaužti. Jei taip vis tiek nutinka, ji greitai pakyla iš bedugnės ir atgauna jėgas.

REKLAMA

Skorpiono ženklo atstovė turi daugybę norų, jai reikia nuolatinių juslinių pojūčių.

Ką manote apie šį Zodiako ženklų aprašymą? Pasidalinkite savo asmenine patirtimi.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].