Šioms 3 Zodiako ženklų poroms gimsta labai gražūs vaikai

Tiesą sakant, astrologijoje nėra nagrinėjamos tik Zodiako ženklo ypatybės. Be gimimo datos ir mėnesio žmogui įtakos turi ir Saulės, Mėnulio bei aštuonių planetų padėtis. Visa tai nulemia, ar Zodiako ženklų poros sąjunga bus laiminga. Pavyzdžiui, Mėnulis veikia poros emocijas, o Venera ir Marsas – bendrą santykių atmosferą.

Du žmonės susituokia ir po kurio laiko nusprendžia susilaukti vaikų. Pabandykite įsivaizduoti greitai gimsiančio vaiko temperamentą ir tai, koks gražus jis bus. Pasirodo, tam tikrų Zodiako ženklų poroms gimsta išskirtinai gražūs vaikai.

gyvenime

Moteris Liūtas ir vyras Vandenis

Ugnies ir oro elementų derinys duos nuostabų rezultatą: ši aštri sąjunga tikrai pritrauks dėmesį. Stiprus ir tikslingas Liūtas bei išmintingas Vandenis sudaro porą, kuri gali nuversti bet kokį kalną. Jiedu papildo ir palaiko vienas kitą ir perduoda visas šias geras savybes savo vaikams.

Šiai porai gimę vaikai yra smalsūs ir geba lengvai bendrauti su bendraamžiais ir net su suaugusiaisiais. Geras charakteris ir išvaizda, paveldėta iš tėvų, padaro juos gražesnius už kitus. Jie neišvengiamai pritraukia aplinkinių meilę.

Moteris Jautis ir vyras Vėžys

Jaučio ženklo atstovės yra romantiškos, todėl tampa puikiomis, rūpestingomis motinomis ir žmonomis. Jos yra pasirengusios padaryti viską dėl savo vaikų. Vyras Vėžys yra rūpestingas ir ištikimas. Tokios poros santykiai būna tvirti. Atrodo, kad jie jautriai reaguoja į vienas kito emocijas ir poreikius.

Jaučio ir Vėžio šeimoje gimęs vaikas būna sentimentalus, jautrus kitų kančioms ir gražus. Jo vidinis pasaulis yra toks pat, kaip ir išorinis. Šie tėvai moko savo vaikus gyvenimo vertės, kol jie yra jauni, taip pat moko pagarbos.

Moteris Mergelė ir vyras Žuvys

Mergelė ir Žuvys – įdomiausia iš visų porų. Racionali Mergelė ir svajoklės Žuvys gali sukurti šiltą ir svetingą šeimos atmosferą.

Jiems gimsta protingi vaikai, kurie užaugę būna gailestingi ir pagarbūs. Šie vaikai žino, ko nori, tik kartais šiek tiek gėdijasi. Šis nuolankumas padaro juos patrauklesnius. Mergelėms ir Žuvims gimę vaikai ankstyvame amžiuje kartais vadinami „senamadiškais“, nes jie būna labai ramūs ir išmintingi.

tėvai

Iš tiesų visi vaikai gimsta neįtikėtinai gražūs!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].