Savaitės horoskopas vasario 26-kovo 3 dienoms

Pats metas sužinoti, kokios žvaigždžių ir planetų nuotaikos bus ateinančią savaitę: nuo vasario 26 iki kovo 3 d. Baigėsi žiema ir prasideda ilgai lauktas pavasaris – gamtos atbudimo ir visokiausių augalų žydėjimo metas, tad turėtumėte žinoti, ką ir kaip daryti, kad nepatektumėte į bėdą. Savaitės horoskopas būtent tai ir atskleis.

REKLAMA

Nakties kūnai mums dar nelabai palankūs, ypač Venera ir Merkurijus. Svarbiausia – neiti prieš srovę. Jei jums sunku, tuomet nereikia priešintis sau, pasauliui ar žmonėms. Tiesiog trumpam sustokite ir palaukite, kol sunkumai išnyks ir problemos sumažės.  Stenkitės išlikti linksmi, net jei kelyje susidursite su daugybe problemų ir netikėtomis kliūtimis.

taro kortų prognozė

REKLAMA

Avinas

Sėkmę Avino ženklo atstovai dažniausiai pasiekia ne per sunkų darbą, o per aroganciją ir pernelyg didelius užmojus, tačiau nei vienas iš šių dalykų šią savaitę jiems nepadės. Dabar astrologai ir ekspertai rekomenduoja neskubėti ir neperžengti kitų žmonių kelio. Svarbu šiek tiek sulėtinti tempą ir tiesiog apsidairyti. Per didelis pasitikėjimas savimi šio Ugnies ženklo žmonėms gali kainuoti labai brangiai.

Jautis

Meilėje Jaučio ženklo atstovams pasiseks, bet tik tuo atveju, jei jie galės išlikti savimi, savo geriausia versija. Astrologai šiems žmonėms taip pat pataria teisingai išnaudoti laisvalaikį. Galite pasirūpinti savo sveikata, išmokti atsipalaiduoti ramiai ir saikingai. Darbe specialistai rekomenduoja vengti per didelio pervargimo.

REKLAMA

Dvyniai

Visiems Dvynių ženklo atstovams, kurie eina miegoti vėlai ir keliasi vėlai, šią savaitę seksis šiek tiek mažiau. Astrologai pastebi, kad vakarais Dvynių ženklo atstovų pasirodymas gerokai sumažės. Reikia teisingai maitintis, kad būtumėte mažiau pavargęs. Taip pat galite pradėti daryti tinkamą vidutinio sunkumo mankštą, kad sustiprintumėte savo kūną ir dvasią.

Vėžys

Meilėje Vėžio ženklo atstovams žiemos pabaigoje ir pavasario pradžioje geriau pasikliauti ateitimi, o ne dabartimi ar, ypač, praeitimi. Nereikia prisiminti praeities problemų. Taip pat neturėtumėte būti grubus žmonėms ar rodyti godumo. Visa tai artimiausiu metu visiškai atsipirks. Vėžiai galės perkelti savo santykius į naują aukštesnį lygį arba susirasti meilę. Versle ir darbe svarbu pasirūpinti pačiais aktualiausiais ir paprasčiausiais reikalais.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūto ženklo atstovai turėtų vengti nuotykių. Atrasti kažką naujo dabar gana pavojingo. Liūtai tikriausiai norės pereiti nuo pareigų prie kažko naujo ir įdomaus, tačiau skubėti nereikia. Žmonės klausys Liūto ženklo atstovų. Nevenkite prašyti kitų pagalbos. Tai raktas į sėkmę ir stabilumą laikotarpiu nuo vasario 26 dienos iki kovo 3 d. Taip pat labai svarbu padėti kitiems.

REKLAMA

Mergelė

Daugelis Mergelės ženklo atstovų sugebės kažkuo įtikinti kitus žmones, taip pat rasti naujų pomėgių ir išsikelti naujus tikslus, tačiau ryžtingų žingsnių žengti kol kas tikrai neverta. Nieko neveikimas nesukels problemų. Geriau taupyti energiją ateičiai. Mergelės ženklo atstovai galės sužinoti keletą svarbių gyvenimo tiesų, susitikti su būsimu sielos draugu ir tiesiog sužinoti daug įdomių dalykų apie kitus žmones.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams šią savaitę reikia stengtis išlaikyti savo energiją nepakitusią. Daugiausiai energijos sunaudojanti diena – vasario 28 d. Šią dieną bus trigubas pavojingas aspektas – Saturno, Saulės ir Merkurijaus jungtis. Patartina užtikrinti, kad pirmosiomis savaitės dienomis visos problemos liktų už borto. To prireiks, kad vasario 28 dieną ir apskritai likusią savaitės dalį praleistume ramiai ir darniai, negalvodami apie jokias problemas.

REKLAMA

Skorpionas

Tai bus labai nepalankus metas apsipirkti ir dideliems lėšų leidimams. Skorpiono ženklo atstovai neturėtų niekam duoti pažadų, kurių neketina laikytis, taip pat nereikia priimti svarbių sprendimų nervingo susijaudinimo būsenoje. Kalbant apie pareigas, jas geriau atlikti savaitės pradžioje ir pabaigoje. Tai palanki savaitė tiems Skorpionams, kurie moka tinkamai planuoti savo laiką ir paskirstyti išteklius.

gruodžio, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šią savaitę Šaulio ženklo atstovams galioja paprastas dėsnis – „Kiek darai, tiek ir gausi“. Faktas yra tas, kad dabar šio ženklo žmones gali užpulti dykinėjimas ir neviltis. Veiklos ir darbo atsisakymas yra pats blogiausias sprendimas. Tikrai dar ne laikas ilsėtis, bet nereikėtų ir persistengti. Galbūt Šauliams pavyks atrasti savyje keletą paslėptų talentų.

Ožiaragis

Ekspertai rekomenduoja Ožiaragio ženklo atstovams parodyti savo antrajai pusei ir artimiesiems, kaip jie juos myli ir vertina. Dabar viskas susieta. Ožiaragiai puikiai žino, kaip prisiimti atsakomybę už savo nesėkmes, ir tai yra geriausia jų savybė tokiu sunkiu metu. Atėjo laikas išmokti ko nors svarbaus iš kitų žmonių. Turite šiek tiek atidžiau apsidairyti aplinkui ir būti itin atsargūs su savo žodžiais.

REKLAMA

Vandenis

Dabar gyvenimo kelias gali labai pasikeisti. Šią savaitę viskas gali pakrypti ne ta linkme, todėl reikia prisiminti savo tikslus ir pagrindines užduotis. Tuo pačiu metu astrologai pataria atidžiai stebėti savo sveikatą. Jei turite bent menkiausių abejonių, neturėtumėte priimti rimtų sprendimų meilėje, darbe ar finansiniuose reikaluose. Geriau pirkinius atidėti, jei kyla bent menkiausių abejonių dėl jų tikslingumo.

Žuvys

Jei Žuvų ženklo atstovai aplenkia problemos meilėje ar darbe, jiems nederėtų skambinti pavojaus signalo ir stengtis išeiti iš savo kelio. Šiuo metu geriau tiesiog būti kantriems ir laukti aplink siaučiančios audros. Savaitės pabaigoje sėkmė pradės grįžti pas Žuvų atstovus, viskas ims gerėti. Taip, sudėtingos situacijos gali labai nervinti Žuvų ženklo atstovus, tačiau žiemos ir pavasario sandūroje reikia būti atkakliems, kad neprarastumėte to, ką jau turite.

REKLAMA

gruodžio, Savaitės horoskopas

Visatos dėsniai buvo išrasti ne be priežasties. Gyvenkite pagal juos, kad nepritrauktumėte nesėkmių tokiais sunkiais laikais kaip dabar. Tai, kas jus supa, labai priklauso nuo jūsų psichikos požiūrio ir minčių. Linkime produktyvios savaitės ir sėkmės visose gyvenimo srityse.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].