Savaitės horoskopas gegužės 20-26 dienoms

Gegužė ir pavasaris po truputį eina į pabaigą, tačiau išeina ne pačia palankiausia nata. Astrologai mums tiksliai papasakojo, kodėl taip yra ir kaip susidoroti su užplūstančiomis problemomis šiuo sunkiu metu.

REKLAMA

Šiuo laikotarpiu labiausiai pasiseks tiems, kurie patys gali pasiekti srauto būseną ir ją išlaikyti. Anksčiau svetainės ekspertai kalbėjo apie tai, kaip tai išmokti. Nepaprastai svarbu ir toliau daryti teisingus dalykus ir neprarasti širdies, nepaisant sunkumų ir problemų. Praėjusią savaitę Merkurijus tapo neigiamas, o šios savaitės pabaigoje prie jo prisijungs ir Jupiteris. Žinia nedžiuginanti, tačiau sėkmės tikimybė nėra lygi nuliui, tad pakelkite galvą.

REKLAMA

Avinas

Viskas, ką Avino ženklo atstovai jau spėjo padaryti darbe ar meilės reikaluose, dabar įgaus prasmę ir pasekmes. Tai reiškia, kad šio ženklo atstovams teks susidurti su savo veiksmų ir norų pasekmėmis. Jei jie nusiteikę pralaimėti, tada abejonės juos sunaikins. Dabar neturėtumėte leisti blogoms mintims valdyti jūsų gyvenimą. Svarbu išlikti stipriam ir taip pat neleisti sau tapti švelniam.

Jautis

Šią savaitę Jaučio ženklo atstovų šeimoje ir meilėje gali kilti daug kivirčų ir susirėmimų. Jūs neturėtumėte stengtis laimėti šio mūšio, nes santykiai nėra karas. Karo galima išvengti atidedant sunkius klausimus geresniems laikams. Tam reikės maksimalios diplomatijos. Konfidencialus, ramus pokalbis yra geriausias būdas pašalinti problemas meilėje ir šeimoje. Dabar Jaučio ženklo atstovams geriau nenusigręžti nuo juos mylinčių žmonių.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovai turėtų pasiklausyti artimųjų patarimų ir nebijoti prašyti jų pagalbos. Darbas kartu padės suartėti su kolegomis, draugais ir, galbūt, susirasti meilę. Tai nebus tinkamas laikas interviu, pasimatymams ar flirtui. Naudinga žiūrėti interviu ir dokumentinius filmus apie sėkmingus žmones, siekiant pasimokyti iš jų patirties ir tapti motyvuotam. Svarbu suprasti savo svajones, poreikius ir tikslus.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai gali pradėti planuoti dalykus nuo gegužės 20 iki 26 dienos. Taip pat verta iš anksto nusiteikti kažkam gero, kad sumažintumėte problemų atsiradimo tikimybę. Vėžio ženklo atstovai šiuo metu nėra ant bangos viršūnės, bet gali būti sėkmingesni už kitus žmones, nes nei Merkurijus, nei Jupiteris nėra dominuojantys žaidėjai naktiniame danguje. Labai svarbu stengtis nuraminti savo baimes. Reikia dirbti maksimaliai efektyviai. Galite saugiai atsiriboti nuo visų ir susitelkti į verslą.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Astrologai primygtinai pataria Liūto ženklo atstovams dažniau galvoti apie ateitį ir susidėlioti artimiausių poros savaičių planus. Situacijos kardinaliai keisti nereikia – dėl Merkurijaus ir jo polinkio griauti planus į keliones ar komandiruotes geriau nesileisti. Dabar Liūto ženklo atstovai bus mieguistos būsenos, tačiau jei atsiras noras, galite sportuoti, tačiau tikrai neturėtumėte dirbti spaudžiami. Intelektinis pervargimas yra labai pavojingas.

REKLAMA

Mergelė

Dabar Mergelės ženklo atstovus tikrai gali nuliūdinti naujas stresas ir naujos problemos. Laikas nustoti teikti tiek daug reikšmės kitų žmonių nuomonei, nerimauti dėl to, ką žmonės pagalvos. Jei reikia, galite drąsiai ieškotis darbo, tačiau kol kas neturėtumėte imtis ryžtingų veiksmų. Meilėje ir bendravime neturėtumėte toleruoti negatyvo. Geriau išeiti ir nustoti bendrauti su tais, kurie yra nemandagūs ir nedraugiški.

Svarstyklės

Žvaigždžių ir planetų energija Svarstyklių ženklo atstovams gegužės 20–26 dienomis, lyginant su kitais ženklais, nebus pati pavojingiausia. Galite atostogauti arba galite sunkiai dirbti – pasirinkimas priklauso nuo Svarstyklių ženklo atstovų. Venera vis dar padeda atkurti energiją, tačiau ji nebus stipri amžinai. Dėl Jupiterio savaitės pabaigoje gali prasidėti nedideli miego sutrikimai, todėl patartina nepažeisti anksčiau priimtos dienos režimo.

REKLAMA

Skorpionas

Jei Skorpiono ženklo atstovai jau seniai jautė norą nutraukti juos griaunančius santykius, kurie jau atgyveno, tai dabar geriau nedvejokite. Tai sunkus ir pavojingas metas, bet tinkamas tokiam atsinaujinimui. Puikiai tinka priimti svarbius ir lemtingus sprendimus meilės reikaluose, bet ne finansiniuose. Merkurijus neatleis Skorpiono ženklo atstovams nepateisinamų išlaidų.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Šaulio ženklo atstovams svarbu nebijoti pasielgti neteisingai – geriau bijoti visai nieko nedaryti. Astrologai pataria pasverti visus privalumus ir trūkumus, bet nedėti visko į vieną puodą. Viskas aplinkui įvyks visiškai neatsitiktinai. Galite pabandyti suprasti, kodėl būtent tam tikri dalykai nutinka, kad išmoktumėte jais naudotis. Atsitiktinumų nebus, bet neturėtumėte tikėtis ir absoliutaus nuspėjamumo, kas vyksta.

Ožiaragis

Tai nėra pats geriausias laikas dirbti. Tai laikas atsipalaiduoti ir pabandyti pailsėti nuo visko ir visų. Pavojingiausias Ožiaragio ženklo atstovų priešas yra Jupiteris. Jis neleis susikaupti ties svarbiausiu dalyku ir nuolat maišys jūsų mintis. Tie, kurie patiria sunkumų ir nesusipratimų santykiuose, turės pakeisti situaciją. Visiems vienišiems Ožiaragio ženklo atstovams geriau mėgautis vienatve, tačiau jei norite, galite su kuo nors susipažinti socialiniuose tinkluose ar pažinčių svetainėse.

REKLAMA

Vandenis

Tai bus blogas metas apsipirkti ir apskritai finansinei veiklai. Bendraujant su žmonėmis svarbu išlikti pozityviam, nes aplinkiniams bus sunku išlikti optimistams. Tokiu atveju dauguma sunkumų Vandenio ženklo atstovus aplenks. Meilės ir darbo rūpesčiai gali būti labai greitai išspręsti, jei Vandenio ženklo atstovų psichologinė būsena yra stabili.

Žuvys

Nuo gegužės 20 iki 26 dienos Žuvų ženklo atstovams reikia dažniau rodyti nepriklausomybę, taip pat stebėti savo sveikatą. Nepaisant to, kad vasara jau arti, šio ženklo žmonės gali netikėtai susirgti. Darbe ir versle svarbu laikytis anksčiau priimtų planų. Meilėje viskas bus gerai, nebent Žuvų ženklo atstovai pradės laužyti anksčiau duotus pažadus. Sakant vieną, o darant kitą, žmonės gali amžiams atitraukti nuo Žuvų ženklo atstovų.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Šią savaitę dėl planetų būklės blogėjimo turėtų suklestėti energetiniai vampyrai. Astrologai pataria su žmonėmis bendrauti atsargiai ir neklausyti tų, kurie bando su jumis pernelyg greitai suartėti. Būkite atsargūs ir neleiskite manipuliuoti savimi, taip pat nemanipuliuokite kitais, kad nesugadintumėte savo karmos.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].