Rytų horoskopas vasarai. Kas mūsų laukia?

Vasara žada būti ne visada pozityvi, tačiau tai vis tiek itin svarbus laikotarpis. Rytų horoskopas atskleis, ko birželio–rugpjūčio mėnesiais galime tikėtis.

REKLAMA

Jau kalbėjome apie 2023 metų galios dienas ir pavojingas dienas. Daugelis jų bus vasarą, todėl tai itin svarbus laikotarpis. Atėjo laikas išsiaiškinti, ar Visata bus palaikanti, ar negatyvi vieno ar kito Rytų ženklo atžvilgiu.

norus

REKLAMA

Žiurkė

Žiurkės šią vasarą gali ir netgi turi dažniau užsiimti saviugda. Faktas yra tas, kad šio Rytų ženklo atstovams pagerės atmintis ir dėmesingumas. Pagrindinė jų misija bus įgyti žinių. Galbūt jums net reikės daugiau skaityti. Anksčiau kalbėjome apie tai, kokias knygas pasirinkti, kad jų skaitymo procese turėtumėte daugiau energijos. Taip pat tai bus labai produktyvus laikotarpis bandant susirasti sielos draugą ar pagerinti esamus santykius. Reikia daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi.

Jautis

Jaučiams šią vasarą reikia pasikliauti tik savimi. Jie bus stiprūs, sėkmingi ir itin produktyvūs. Svarbiausia turėti noro tapti geresniu ir sėkmingesniu. Taip pat svarbu tinkamais žodžiais ir mintimis paremti savo ambicijas ir troškimus. Jaučiams viskas pavyks taip, kaip jie planavo, bet tik tuo atveju, jei jie nustos nervintis dėl smulkmenų. Bet kokioje sudėtingoje situacijoje turite išlikti stabilūs. Vasaros pradžia meilės sferai bus sunkus laikotarpis, tačiau iki birželio pabaigos meilės problemų debesys išsisklaidys, prasidės laimės ir sėkmės metas.

REKLAMA

Tigras

Visi Tigrai, kurie vasaros pradžioje išgyvena egzistencinę krizę, galės ją įveikti jau rugpjūtį, o gal ir anksčiau. Visata padės šiems žmonėms rasti būdą, kaip įveikti neviltį. Ekspertai pastebi, kad Tigrai turės puikią galimybę susidurti su keistų sutapimų ir atsitikimų serija. Daugelis jų bus itin teigiami, o kai kurie – tamsaus negatyvo atspalvio. Apskritai, 2023 m. vasara šiems žmonėms greičiausiai bus pilna kontrastų. Turite būti tam pasiruošę.

Triušis

Vasaros pradžioje Triušiai gali netekti energijos dėl čakrų užsikimšimo. Ekspertai prognozuoja produktyvumo mažėjimą birželį ir liepos pradžioje, tačiau mano, kad po to bus didelis augimas. Jums tiesiog reikia išgyventi šią akimirką. Triušiams dažnai trūksta santūrumo, tačiau 2023-ųjų vasarą jiems reikia labai pasistengti, kad nepakliūtų į problemų gniaužtus. Jų gyvenimas bus daug geresnis, jei jie bando peržengti savo įprastas baimes. Vasaros pradžią, ko gero, geriau skirti poilsiui. Jei įmanoma, galite atostogauti.

REKLAMA

Rytų horoskopas

Drakonas

Drakonams vasaros pradžioje geriau naudoti auros stiprinimo metodus. Bėda ta, kad jų gyvenimo kelyje atsiras daug nemalonių žmonių, kurie bandys kažkaip neleisti jiems pasiekti laimės ir sėkmės. Šių žmonių veiksmai ne visada bus akivaizdūs. Daugelis bandys suerzinti Drakonus gudrumu. Sunku spręsti apie galimų problemų mastą, tačiau jos gali būti labai labai didelės, todėl geriau iš anksto atsiminti, kad pasitikėti reikia tik patikimais žmonėmis. Drakonams geriau pasikliauti tik savimi rugpjūčio ir liepos mėnesiais.

REKLAMA

Gyvatė

Gyvatės turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau žmonės, deja, matys tik ką nors blogo. Tai galioja pirmajai vasaros pusei. Vėliau situacija pasikeis į gerąją pusę. Dalykiškai ir draugiškai bendraudami Gyvatės atstovai turėtų būti šiek tiek pragmatiškesni, atsargesni. Turite pasverti kiekvieną savo žodį, kad netyčia neįžeistumėte žmogaus, kuris jums brangus. Ši vasara bus idealus metas kelionėms, aplinkos keitimui, naujo darbo paieškai. Tie, kurie jau seniai norėjo ką nors pakeisti savo gyvenime, turi veikti ir nedelsiant.

Arklys

Arkliai daug efektyviau mokysis ko nors naujo. 2023 metų vasarą jie gali saugiai stoti į kokius nors kursus ir įstoti į mokymo įstaigas. Pagrindinė jų užduotis – nesustoti ties vienu dalyku. Turite mokytis kalbų, tobulinti turimus įgūdžius, skaityti knygas, žiūrėti mokomuosius vaizdo įrašus ir pan. Nėra blogos ar geros informacijos. Jos šaltinis nėra svarbus. Svarbu tik tai, kaip Arkliai vėliau panaudos įgytus įgūdžius ir žinias praktikoje. Šią vasarą Arkliams bus aktualus šūkis: „Jei nori padėti sau, pirmiausia padėk kitam“.

REKLAMA

Ožka

Šią vasarą Visata padės Ožkoms išvalyti aurą ir tapti laimingesnėms. Greičiausiai šių žmonių sąmonė pasikeis į gerąją pusę. Jų mintys taps struktūriškesnės, veiksmingesnės. Išnyks nereikalingos baimės ir rūpesčiai. Verta prisiminti, kad laikas, galimybės ir žodžiai niekada negrįžta. Tai reiškia, kad reikia pasinaudoti akimirka ir veikti čia ir dabar. Jei yra galimybė pagerinti savo gyvenimą, geriau ja nedelsiant pasinaudoti. Likimas retai duoda antrą šansą.

Rytų horoskopas

REKLAMA

Beždžionė

Yra daug kliūčių, trukdančių žmogui būti laimingam. Šią vasarą šie žmonės galės suprasti, kas būtent jiems trukdo būti laimingiems. Specialistai pataria nebijoti užsiimti savistaba ir būti kritiškesniems sau, tačiau nepersistenkite. 2023-ųjų vasara bus pats tinkamiausias metas pabandyti susirasti sielos draugą, tačiau reikia atsiminti vieną paprastą tiesą – antros galimybės padaryti pirmąjį įspūdį gali nebūti. Jei Beždžionėms kas nors patinka, tada jos turės veikti nedelsiant, užtikrintai ir drąsiai.

Gaidys

Gaidžiams vidurvasarį teks padirbėti kur kas daugiau. Liepos mėnesį mieguistumui ir nuovargiui įveikti geriau naudoti ritualus. Vasaros pradžioje ir pabaigoje produktyvumas pasieks visiškai naują lygį. Gimusieji šio stipraus gyvūno metais galės pasiekti didžiulės sėkmės bet kuriame darbe. Ekspertai pataria neskubėti. Meilėje geriau išlikti kantriems, maloniems.

REKLAMA

Šuo

2023 metų vasaros pradžioje šunys galės susitvarkyti gyvenimą. Jie supras, ko nori, kodėl anksčiau jiems tai nepavyko, taip pat galės rasti savyje jėgų judėti į priekį, dirbti su savimi. Ši vasara jiems bus be galo svarbus ir, be jokios abejonės, lemtingas metas. Galite saugiai padaryti ką nors malonaus draugams. Kam reikia pagalbos, pats jos paprašys. Negalite išgelbėti visų, todėl turite pasirinkti.

Kiaulė

Kiaulės galės pažinti laimę. Šią vasarą šio Rytų ženklo žmonės galės suprasti, kodėl jie gyvena, kodėl užsiima vienu ar kitu darbu. Jiems atsivers akys ir jie supras, ko nori. Pažvelgti į pasaulį per optimizmo prizmę bus labai svarbu, tačiau tai ne visada įmanoma. Kad gyvenime būtų lengviau judėti į priekį, ekspertai rekomenduoja apsupti save maloniais žmonėmis ir nutraukti bet kokius toksiškus santykius nutraukiant ryšį su tais, kurie kelia nesaugumą ir baimę.

Lapkritis yra Ugnies kiaulės mėnuo. Koks jis bus pagal Rytų horoskopą?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].