Rytų horoskopas rugsėjo 11-17 dienoms

Prasideda antra pilna rugsėjo savaitė ir ruduo. Rytų horoskopas atskleis, koks šis laikas gali būti skirtingų gimimo metų žmonėms.

REKLAMA

Stenkitės vadovautis paprastomis rekomendacijomis, kad šis laikas būtų geresnis. Atminkite, kad jei gyvenimas nepasikeis į gerąją pusę, tai visai nereiškia, kad darote kažką ne taip. Greičiausiai dabar tiesiog toks etapas, kai svarbu apsidairyti ir stengtis sustiprinti savo poziciją, o ne vaikytis kažkokių naujų trumpalaikių ir abejotinų tikslų.

kinų horoskopas

REKLAMA

Žiurkė

Žiurkėms tikriausiai reikia pailsėti nuo sunkių meilės santykių, antraip ši savaitė joms taps tikru pragaru. Jei meilėje kažkas negerai, svarbu dėmesį nukreipti į darbą, pomėgius ar, dar geriau, atsipalaidavimą. Pervargimas ir perdegimas dabar gali būti itin pavojingi. Specialistai rekomenduoja į viską, kas vyksta, pažvelgti iš šalies ir padaryti atitinkamas išvadas.

Jautis

Gali būti, kad Jaučiai atsidurs siaubinguose reikaluose, tačiau tai jiems išeis į naudą. Jei gyvenimas pilnas dinamikos, geriau prisitaikyti prie naujo režimo, o ne bandyti lenkti savo linijas. Permainos gyvenime ateis labai greitai ir gali būti, kad jos jau seniai ėjo pas Jaučius, bet jie tiesiog nebuvo pasiruošę sau to pripažinti.

REKLAMA

Tigras

Daugelis Tigrų, pasak ekspertų, galės rasti anksčiau pamestus dalykus. Kalbame ne tik apie meilę, draugystę, pasitikėjimą. Šią savaitę galimi stebuklai. Norėdami pajusti šiuos stebuklus, turite susireguliuoti atitinkamą energiją. Priešingu atveju jų gali ir nebūti, nes Visata jaučia mūsų mintis ir suvokimą.

Triušis

Triušiai gali manyti, kad jie visada teisūs ir visada viską daro taip, kaip turėtų, tačiau tai yra spąstai, į kuriuos jie gali patekti bet kurią šios savaitės dieną ir rugsėjį. Svarbu atsiminti, kad visi klysta, tačiau ne visos klaidos gali būti laikomos mirtinomis. Gimusieji šio gyvūno metais turėtų būti šiek tiek savikritiškesni, kad nesielgtų neapgalvotai.

REKLAMA

Rytų horoskopas

Drakonas

Drakonai turi keistis iš vidaus, nes tai puikus laikotarpis naujų žinių įgijimui ir bendravimui su išmintingais žmonėmis. Drakonai galės rasti tiesą tam tikrais su darbu ir šeima susijusiais klausimais. Jei jie ir toliau manys, kad viską žino geriau už kitus, jie tikrai pralaimės, o taip pat visose srityse pradės regresiją ar stagnaciją.

REKLAMA

Gyvatė

Gyvatės gyvenime atsiras naujas kintamasis – naujas draugas, pažįstamas, nauja maža problema. Jei į viską žiūrite per lengvabūdiškai, galite lengvai prarasti visas galimybes laimėti. Žinoma, reikia judėti į priekį ir nebijoti sunkumų. Taip pat Rytų horoskopų srities žinovai pataria nepasiduoti pusiaukelėje į sėkmę.

Arklys

Arkliai turėtų būti stebėtojai, bent jau kol kas. Rugsėjo 11–17 dienomis geriau žiūrėti į pasaulį ir žmones, daryti išvadas ir mokytis iš kitų klaidų. Specialistai pastebi, kad nesėkmės vienoje srityje padės pasiekti sėkmę kitoje. Nereikia skęsti apmaude ir pasipiktinime, jei kažkas kažkur nepasisekė, nes tai laikinas reiškinys ir Visata atlygins Arkliams jų nuostolius.

REKLAMA

Ožka

Laikotarpiu nuo rugsėjo 11 iki rugsėjo 17 dienos Ožkas greičiausiai visi stebės. Pirmas įspūdis gali būti ilgalaikis, vadinasi, reikia labiau apgalvoti, kokį įvaizdį kurti, kaip taisyklingai rengtis, kalbėti ir pan. Tai svarbu kreipiantis dėl darbo. Nebus antros galimybės padaryti pirmąjį įspūdį. Taip pat svarbu būti sąžiningam ir maloniam.

Rytų horoskopas

REKLAMA

Beždžionė

Aplinkiniai iš Beždžionių gali tikėtis bendradarbiavimo ir gebėjimo veikti kartu. Diplomatija yra geriausias ginklas kovojant už teisingumą ir sėkmę. Pagrindinis patarimas šiam laikotarpiui yra paprastas – jums nereikia nieko daryti. Kerštas ir pyktis yra tiesus kelias, tačiau jis veda tik priešinga kryptimi.

Gaidys

Žmonėms, gimusiems Gaidžio metais, dabar geriau būti tiesiog stebėtojais. Bus be galo naudinga padaryti viską, kad meilės, draugystės ir darbo santykiai klostytųsi sklandžiai. Barniai prie nieko gero neprives. Aplinkiniai tikėsis šilumos ir tarpusavio supratimo. Turite duoti jiems visą.

REKLAMA

Šuo

Pagrindinis patarimas Šunims šiuo laikotarpiu – stengtis veikti greitai ir be abejonių ar baimių. Dabar turime prisiminti, kad viena diena maitina visus metus. Taip, dėl sezoninio nuotaikų smukimo dirbti bus sunku, tačiau tai nereiškia, kad produktyvumas ir nuotaika nukris iki nulio. Mes patys visada reguliuojame savo nuotaiką ir motyvaciją. Ši savaitė ne išimtis.

Kiaulė

Kiaulėms gali tekti sutikti daug nemalonių žmonių, tačiau tai nėra priežastis įsivelti į bėdą ir pradėti kivirčus, ypač su artimaisiais. Dabar viešai pyktis būtų lemtinga klaida. Kalbant apie darbą ir pomėgius, saikas bus destruktyvus. Sėkmė dabar ateis tik iš pertekliaus.

Lapkritis yra Ugnies kiaulės mėnuo. Koks jis bus pagal Rytų horoskopą?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].