Runos papasakos, kokių netikėtumų ir pokyčių kiekvienam mūsų paruošė Visata.

REKLAMA

Avinas (Ansuz, Eyvaz, Isa)

Manoma, kad šių Zodiako ženklų atstovai turi net 7 gyvybes

REKLAMA

Ši vasara atneš jums daug įdomaus bendravimo ir naujų patirčių. Runa Ansuz sako, kad jums reikės rinkti informaciją ir pasitarti su tam tikrą sritį išmanančiu asmeniu. Apsidairykite aplinkui – kažkur yra žinių šaltinis ar žmogus, kuris jums bus naudingas. Eyvaz atneš negrįžtamus pokyčius ir lems transformaciją, kuri padės jums augti. Galbūt priimsite svarbų, lemtingą sprendimą, palikdami tai, kas nebereikalinga ir kas nebeatitinka naujojo jūsų. Ši runa taip pat sako, kad įveiksite bet kokias kliūtis ir rasite tinkamus sprendimus. Tai tarsi geranoriškas ženklas „Jums pasiseks!“ Runa Isa rekomenduoja sustoti, pailsėti. Leiskite sau tai. Tai – puikus laikotarpis pailsėti, pasisemti jėgų ir ramioje aplinkoje susidėlioti tolimesnių veiksmų planus.

Jautis (Thurisaz, Berkana, Eyvaz)

REKLAMA

Runa Thurisaz sako, kad šią vasarą turėsite galimybę kažką pakeisti savo gyvenime, arba tiesiog suprasite, kad jums tiesiog reikia atlikti šiuos pakeitimus. Pažvelgę ​​į savo vidų pamatysite didelį potencialą, kuris padės nutiesti kelią į naujus tikslus, leis atmesti visas abejones ir pasiruošti naujai pradžiai. Jei turite projektų idėjų, pats metas visa tai įgyvendinti. Runa Berkana pašalins viską, kas nereikalinga ir kas trukdo jūsų augimui. Tai sudarys būtinas sąlygas kūrybiškumui ir tobulėjimui. Nepraleiskite galimybės susikurti geresnį gyvenimą, nes netrukus sulauksite pokyčių, apie kuriuos net nesvajojote. Tai – pokyčiai, kurie kardinaliai pakeis jūsų gyvenimą ir atvers naujus horizontus. Jau nebebus taip, kaip buvo anksčiau.

Dvyniai (Laguz, Dagaz, Nautiz)

REKLAMA

Runa Laguz sako, kad reikia pasiduoti gyvenimo tėkmei. Suteikite savo gyvenimui lengvumo, pamirškite kontrolę ir pasitikėkite savo intuicija. Tai nuves jus tinkama linkme. Leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti ir tiesiog plaukite pasroviui. Nustokite prisiimti visus pasaulio rūpesčius. Dabar gyvenimas keičiasi į gerąją pusę. Tą rodo Dagaz runa. Atminkite, kad tai yra natūrali įvykių ir atnaujinimų eiga. Nautiz runa pataria kai kuriose situacijose parodyti kantrybę ir santūrumą bei nesivelti į konfliktines situacijas. Svarbiausia – nepasiduokite apatijai ir pesimizmui. Vasara – nuostabus metas, todėl mėgaukitės saulėtomis dienomis.

REKLAMA

Vėžys (Soulu, Kano, Pertas)

Jūsų laukia labai šviesi vasara! Tą žada Soulu runa. Galėsite pasiekti viską, ko norite. Išsikelkite aukščiausius tikslus, išsakykite net ir visiškai neįtikėtinus norus. Dėl savo charizmos būsite dėmesio centre. Kaip saulė buria planetas aplink save, taip ir jūs aplink save bursite žmonės. Kano runa ragina nebijoti pasirodyti ir nesislėpti šešėlyje. Nebijokite išlaisvinti savo kūrybiškumo. Galbūt pakeisite savo drabužių stilių ar šukuoseną. Jums tikrai pasiseks! Pertas runa išryškins naujas galimybes ir atskleis keletą paslapčių. Tai, kas buvo paslėpta, pagaliau bus atskleista. Dabar rasite tai, ko jau seniai ieškojote.

REKLAMA

Liūtas (Dagaz, Otal, Fehu)

Vasara atneš Liūtams ryškių pokyčių. Jei atsidūrėte krizinėje situacijoje, atėjo laikas iš jos išeiti. Runa Dagaz žada, kad po tamsiausios nakties ateis šviesi diena. Nebijokite pokyčių. Žvelgdami atgal, būsite dėkingi šiam laikotarpiui dėl asmeninio augimo. Otal runa rekomenduoja skirti laiko savo šeimai. Praleiskite daugiau laiko su šeima ir draugais. Bendras poilsis ir jaukūs vakarai jums bus tikrai į naudą. Pasirūpinkite savo namų švara, sukurkite reikiamą namų atmosferą. Fehu sako, kad reikia laukti, kol išsipildys tai, ko norite. Galėsite padidinti savo materialinę gerovę, uždirbti daugiau pinigų ir pagerinti savo statusą. Kai kam tai bus dvasinio pasaulio praturtinimo metas.

REKLAMA

Mergelė (Yera, Isa, Mannaz)

Yera runa nurodo, kad šią vasarą galėsite tikėtis ilgai lauktų darbo vaisių, tačiau neskubinkite įvykių, būkite kantrūs ir pasitikėkite natūralia įvykių eiga. Viskas vyks kaip įprasta, žingsnis po žingsnio ir teisingai. Vienas ciklas baigiasi ir prasideda naujas. Isa  runa taip pat sako, kad jums reikia sustoti. Jeigu matote, kad kai kurie dalykai nesiseka ir nejuda į priekį, tuomet nereikia veržtis pro uždaras duris. Išnaudokite šį laikotarpį atsipalaidavimui ir tam tikrų dalykų persvarstymui. Dirbkite su savo vidiniu „aš“. Po šios pauzės turėsite aiškų planą, kokių veiksmų imtis toliau. Mannaz runa pataria įvertinti savo sugebėjimus. Sutelkite visą energiją į savo potencialo ir gebėjimų išlaisvinimą.

REKLAMA

Svarstyklės (Hagal, Vunyo, Turisaz)

Kuriems Zodiako ženklams rugsėjį seksis viskas, ko jie imsis?

REKLAMA

Šią vasarą nutiks kažkas labai svarbaus. Hagal yra sprogi ir nenuspėjama runa, bet jums tikrai nereikia jos bijoti. Viskas, kam lemta įvykti, praeis. Nemėginkite įsikibti ir išsaugoti to, kas jau seniai mirė. Ši runa išvalo kelią nuo visko, kas nereikalinga ir nebeatitinka jūsų tikrovės. Vietoj to, kas nebereikalinga, galite sukurti kažką naujo ir perspektyvaus. Vunyo runa kalba apie džiaugsmą ir malonumą. Dabar sulauksite teigiamų emocijų, įvyks keletas džiaugsmingų įvykių. Gyvenimas klostysis teigiama linkme. Turisaz padės įveikti visas kliūtis ir siekti užsibrėžtų tikslų. Atmeskite visas abejones ir judėkite pirmyn.

REKLAMA

Skorpionas (Fehu, Nautiz, Dagaz)

Vasara bus asmenybės formavimosi laikotarpis. Fehu rekomenduoja pradėti įgyvendinti savo tikslus jau dabar. Taip, teks sunkiai dirbti, bet koks puikus bus rezultatas! Galėsite pasiekti stabilumą, stabilią materialinę bazę ir komfortą. Turėsite aukštą statusą ir žinosite savo vertę, tačiau tam reikia susikaupti. Nautiz runa sako, kad jums reikia disciplinos ir atkaklumo. Jums gali tekti  kažką apriboti arba kažko atsisakyti, kad pasiektumėte savo tikslus. Turėtumėte laikytis saiko, ir tada jūsų gyvenime įvyks įvykiai, kurie pasuks jūsų gyvenimą 180 laipsnių kampu. Dagaz yra transformacijos runa. Tai yra ženklas, kad jūsų gyvenime prasidės naujas ryškus ruožas.

REKLAMA

Šaulys (Teyvaz, Evaz, Laguz)

Nenukrypkite nuo užsibrėžtų tikslų, būkite atkaklūs. Ši vasara atneš jums tai, ko taip ilgai troškote. Būkite ištikimi savo principams. Teyvaz runa sako, kad vyks nuolatinis judėjimas ir kažkas išsispręs, net jei anksčiau nebuvo įmanoma rasti išeities. Galite įveikti chaosą, – tiek vidinį, tiek išorinį. Mannaz rekomenduoja prašyti artimų žmonių pagalbos. Viskas klostysis geriau, jei veiksite kartu – kai kuriems tai yra darnios partnerystės ženklas. Judėsite tinkamu ritmu ir teisinga kryptimi. Tai – tarsi poros šokis, kai judate tuo pačiu ritmu. Galėsite apeiti pavojingus kelius ir išsisukti iš sunkių situacijų, tačiau tik tuo atveju, jei klausysite savo vidinio balso ir pasitikėsite savo intuicija. Laguz runa nukreips jus teisinga kryptimi, o jums tereikės plaukti pasroviui.

REKLAMA

Ožiaragis (Uruz, Isa, Hagal)

Vasara atneša jums naujų galimybių. Uruz yra gryniausios formos energija, galia ir jėga. Jūs turėsite daug šios energijos, kurią turėsite kontroliuoti ir nukreipti tinkama linkme. Prieš jus atsiveria nauji horizontai: kai kuriems tai bus proga viską pradėti nuo nulio. Galite būti pernelyg emocingi ir atkaklūs. Isa runa  rekomenduoja akimirkai stabtelėti ir viską gerai apgalvoti, susimąstyti. Ši pauzė reikalinga norint susikurti aiškų veiksmų algoritmą ir neišlieti visos energijos ten, kur to nereikia. Hagal runa nurodo įvykį, kuris dramatiškai pakeis jūsų gyvenimą. Pokyčiai bus tikrai labai ryškūs ir pozityvūs.

REKLAMA

Vandenis (Mannaz, Yera, Eyvaz)

Zodiako ženklai, kurie geba numatyti ateitį, nes turi mistinę sielą

REKLAMA

Šią vasarą galėsite pasiekti sėkmės karjeroje ir versle. Mannaz runa sako, kad šiuo laikotarpiu jums teks daug bendrauti. Sulauksite pripažinimo ir kitų žmonių pritarimo. Įsitraukite į saviugdą, parodykite visas savo teigiamas savybes. Yera runa rodo perėjimą, naują etapą: čia jums reikės pademonstruoti kantrybę ir sunkiai dirbti. Jums gali pavykti pagerinti savo gyvenimą, bet nesistenkite visko pagreitinti. Atminkite, kad medis iš sėklos neišauga per kelias dienas, todėl šis laikotarpis jums bus augimo ir virsmo metas. Eyvaz runa bus tarsi atgimimo akimirka. Būsite žvalūs ir pasakysite gyvenimui „ačiū“.

Žuvys (Thurisaz, Uruz, Gebo)

REKLAMA

Būsite pasiruošę lipti per galvas ir naikinti visas kelyje esančias kliūtis vardan aukštesnio tikslo, gindami savo interesus. Jūs neturėtumėte nieko bijoti. Vis dėlto,  atminkite, kad bet koks veiksmas, kurio imatės, generuoja atsakymą, ir jūs turite būti tam pasiruošę. Turisaz runa mums apie tai primena. Atsižvelkite į pasekmes – iš jūsų ištekės energija. Uruz simbolizuoja jėgą ir galią: iš bet kokio chaoso galėsite sukurti tvarką. Prieš jus atsiveria daug galimybių, todėl nukreipkite ten savo energiją ir pajusite gyvenimo pilnatvę. Gebo runa žada norą bendrauti ir užmegzti ryšį su žmonėmis. Sugebėsite rasti kompromisus ir susitarti. Čia mes kalbame apie partnerystę: draugystę, santuoką ar bet kokią kitą sąjungą. Bet kokiu atveju pavyks pasiekti pusiausvyrą ir harmoniją bei užtikrinti lygiaverčius energijos mainus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].