Požiūris į meilę ir mokėjimas mylėti pagal Zodiako ženklą

Požiūris į meilę ir mokėjimas mylėti priklauso nuo Jūsų Zodiako ženklo. Patikėkite, šis horoskopas labai tikslus!

REKLAMA

AVINAS

Šie žmonės pasiruošę meilei ir sutinka ją ankstyvame amžiuje, anksčiau, nei leidžia visuomenė, dėl to ir daugelio kitų atvejų Avinas jaunystėje išgyvena buitinius konfliktus. Kartais jie patenka į didelę bėdą, nes vaikinai pažeis bet kokias gaires, kad įgyvendintų savo pirmuosius norus.

REKLAMA

Avino ženklo atstovė gali tapti nesąmoninga smurtautoja su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis. Ji linkusi įsimylėti iš pirmo žvilgsnio bet kokio amžiaus. Jei ji įsimyli, niekas negali atsispirti jos aistrai. Šio ženklo moteris dažnai traukia uždraustas vaisius, jos stengiasi jį gauti bet kokia kaina. Jos dosnios ir kartais apdairios. Atstumta Avino aistra virsta apsėdimu. Pirmiausia būna pyktis ir įniršis, tačiau šios moterys greitai susitaiko ir nurimsta.

Avinui bet koks gražus nuotykis ar pagunda – kvietimas keistis. Visi Avinai yra impulsyvūs, veržlūs ir kartais naivūs. Tai įsimylėjėliai, kurių užgaidos turi būti patenkintos kaip ir kaprizingo vaiko. Kaip ir vaikai, jie mėgsta girtis ir laimėti aplodismentus. Vyras turi kažką puikaus, o moterys taip pat mėgsta demonstruoti savo pranašumus. Šie žmonės gali būti labai atsidavę, bet tik laikinai, kol santykiai yra neaiškūs. Pastebėjus pirmąjį stabilumo požymį, viskas paliekama ir ištrinama. Avinas negali pakęsti, kai yra apribotas siekdamas laisvės ar apribotos jo ambicijos. Jei jo negalima dievinti, jis tampa grubus. Santuokoje Avino laukia daugiau bėdų nei kitų ženklų: norint išsaugoti santuoką, reikia kantrybės ir supratimo. Jo energija turėtų būti nukreipta atsargiai, neslopinant entuziazmo ir nukreipta teisinga kryptimi.

REKLAMA

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai, zodiako

JAUTIS

Jaunystėje jie svajoja apie meilę, įsimyli pačią „Meilės“ sąvoką dar gerokai prieš pasirodant pirmajam mylimajam. Kai taip nutinka, jiems reikia laiko pabusti, atsiverti realybei, kitai asmenybei, kol jie taps meilės objektu. Aistra net ir brandesniais metais nekyla staiga, o auga lėtai ir nepastebimai, tačiau jausmams pradėjus kalbėti, jausmingesnio ženklo nėra. Jis neatsisako savo pasirinkimo.

REKLAMA

Jaučiui jausmai ir norai yra vienas ir tas pats. Jaučio aistra labai stipri: jis eina iki galo, nesvarbu, ar ši pabaiga saldi, ar karti. Meilėje Jaučio negali sustabdyti kritika, nepatogumai ar diskomfortas, nors kitais atžvilgiais Jautis yra praktiškas. Jaučio meilė yra giliai liečianti, švelni, nesudėtinga ir trunka ilgai. Jaučiui svarbus senamadiškas, romantiškas amžinos ištikimybės iki mirties pažadas, kaip ir Romeo ir Džuljeta, jis nori, kad meilė būtų amžina. Tai būdinga tiek jaunam, tiek brandžiam Jaučiui – ir vyrams, ir moterims. Jie nori turėti savo meilę ir priklausyti jai iki galo.

Jei tikrovė neatitinka idealo, Jautis išgyvena pavydo, nevilties ir depresijos pragarą, kartais net miršta dėl sudaužytos širdies. Jie gali pereiti į kitus kraštutinumus – „donžuanizmą“, alkoholizmą, apsivalgymą, tačiau tai yra gana reta. Jaučio ženklo moterys nori garbinimo ir tikisi, kad jų partneriai įrodys savo jausmus. Pasitikėdamos savo jausmais, jos tampa subalansuotos, meilios ir gyvybingos, mielai įvairiais būdais lepina vyrą. Paprastai jos žino, kaip išlaikyti vyrus.

REKLAMA

Santuoka su Jaučiu sumažina skyrybų galimybę ir yra skirta harmonijai. Jaučio ženklo atstovai yra švelnūs, šilti tėvai, kurie su malonumu rūpinasi savo vaikais. Jei Jautis įveiks pavydą, idealesnio partnerio už jį nerasite.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

REKLAMA

DVYNIAI

Mylėti Dvynių ženklo vyrą lengva ir malonu, nebent tam atsiduotumėte visa savo siela. Jis turi tam tikrą tik jam būdingą dvasinę esmę, kurios jis su niekuo nesidalins. Nereikia komplikuoti ir dramatizuoti santykių, reikia į viską žiūrėti ramiai ir paprastai, jo nevarginti, o visą laiką stengtis sužadinti jo vaizduotę. Neprotestuokite prieš jo permainingumą, o keiskitės kartu su juo.

Reikia būti gyvam, įdomiam pašnekovui, nes Dvyniams svarbiausias yra partnerio intelekto lygis, jis pirmenybę teiks pirmiausia ne aprangai, o genialiam, aštriam protui. Dvyniai, kaip taisyklė, tuokiasi ne kartą, nors kuo vėliau bus sudaryta pirmoji santuoka, tuo didesnė tikimybė, kad ji truks ilgai, o gal ir amžinai. Dvyniai turi galimybę skaityti slaptas mintis.

REKLAMA

Įsimylėjęs Dvynių ženklo vyras atsineša saugumo jausmą nuo išorinio pasaulio. Dvyniai pasirengę padėti visada ir visame kame. Tačiau beveik kiekviena taisyklė turi išimtį. Ir ši išimtis – ištikimi Dvyniai. Apie jokį patikimumą čia kalbėti nereikia. Jis gali nueiti nusipirkti duonos iš netoliese esančios kepyklos ir grįžti po trijų dienų. Jų slapti meilės reikalai dažnai baigiasi nesėkme. Jų jausmai paviršutiniški.

Ankstyvoje jaunystėje Dvynių ženklo moteris yra absoliučiai nenuspėjama, o meilė jai – tik žaidimas. Tačiau kuo ji tampa vyresnė, tuo įdomiau su ja bendrauti. Su didžiausia jėga ji pasireiškia meilėje, nes būtent meilė yra ta sritis, kurioje geriausiai pasireiškia moteriškoji esmė, atsiskleidžia visas jos prigimties turtingumas ir sudėtingumas. Ji sentimentali ir romantiška, žavi ir protinga. Niekas negali su ja konkuruoti išradingumu meilėje. Su ja jums niekada nebus nuobodu.

REKLAMA

Norėdami pasitikėti Dvynių ženklo moters pastovumu, turite visada būti šalia jos, nuolat priminti jai apie savo buvimą. Ji nemoka suvaldyti savo emocijų ir jausmų, dažnai jai svyruoja nuotaika ir kyla įvairiausios emocijos.

dvyniai, savaitės horoskopas

REKLAMA

VĖŽYS

Jautriausias ir emociškai pažeidžiamiausias Zodiako ženklas iš visų ženklų. Jis gali gyventi turtingiausią ir skausmingiausią gyvenimą. Jo, kaip individo, sėkmė priklauso nuo to, ar jam pavyko sunaikinti santykių su mama problemą, kad neliktų nuo jos priklausomas. Fiziologinis meilės aspektas dažnai atmetamas. Todėl šis ženklas suteikia lengvesnį gyvenimą moterims, kurios santykių su mama problemą išsprendžia pačios tapdamos mamomis.

Moteris turėtų saugotis Edipo komplekso (pagal Freudą). Reikėtų vengti aistros savo sūnui. Ne visi sugeba išsiskirti su šeima ir likti savo tėvų sėbrais ar kompanionais. Jaunystėje Vėžiai – romantikai, svajojantys apie idealią meilę. Jie yra tylūs, gilūs, susimąstę. Vaizduotė lenkia gyvenimo patirtį.

REKLAMA

Šie romantikai gali būti tironai, savininkiški, dažniausiai jie pirmieji pajunta smūgį iš nusivylimo ir bėga iš priešiško pasaulio, jei įmanoma, pas mamą arba vieni ieško išsigelbėjimo. Jie slepia savo troškimus, bijodami pamatyti juos neįvykusius, jie svajoja apie neprieinamą meilę.

Vėžio ženklo vyrai gali būti taikūs, ramūs ir paprasti, o jų meilė ištikima ir nepajudinama. Šie žmonės yra atsidavę vyrai ir tėvai, gyvenantys tik savo šeimai. Kiti šio ženklo atstovai gali būti kaprizingi, kamuojami paslapčių sau, rafinuoti ir dviprasmiški. Šis tipas klajoja nuo moters prie moters, ieškodamas savo idealizuotos mamos arba papuola į lemties spąstus. Jis netgi gali nusižudyti arba tapti savo meilės objektu.

REKLAMA

Moterys taip pat skirstomos į du tipus: žavias, meilias, per daug drovias, kartais lengvabūdiškas, šiek tiek pasipūtusias su vaikiškais susierzinimo priepuoliais ir moteris, bandančias pastatyti save ant pjedestalo ir įskiepyti jausmą, kad meilė nepasiekiama.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

REKLAMA

LIŪTAS

Liūtas – ženklas, palankus toms veiklos sritims, kur žmogui dar leidžiama kurti imperiją, dinastiją. Liūto ženklo moterims dažnai sunku įgyvendinti savo romantišką užmojį: susirasti vyrą, kuris ją užkeltų ant pjedestalo, į kurį ji turėtų visas teises.

Paprastai šio ženklo atstovai stengiasi tuoktis su aukštos socialinės klasės žmonėmis ir ilgai susilaiko nuo santuokos, kol suranda tą, kurio, jų manymu, nori: gerai uždirbantį partnerį, kuris turi daug pinigų. Toks žmogus gali leisti Liūtui gerai atrodyti ir valdyti namuose.

REKLAMA

Meilę jie laiko koziriu gyvenimo žaidime ir suvaržo savo jausmingus troškimus, kurių neturi per daug – dažnai būna viskuo pasibaisėję. Daugelis Liūto ženklo moterų mano, kad yra gražios, ir dažnai taip yra. Jos bijo atsiduoti fiziškai, nes bijo prarasti savo grožį, daugelis jų vedybas ar fiktyvias santuokas kuria sulaukusios 30 metų, kai ištinka nervinis sukrėtimas.

Vyrai gali būti dosniausi ir geriausi meilužiai ar gerbėjai. Jie nėra labai švelnūs, bet labai aistringi. Jie nori rasti moterį, vertą savęs ir didelės romantiškos aistros, kuriai, jų manymu, jie gimė. Jie neįsivaizduoja, kad kokia nors moteris galėtų juos atstumti. Kita vertus, tai geras komplimentas Liūtui.

REKLAMA

Meilė Liūtui – šventė, išaukštinimas. Liūto apetitas puikus, troškimai atkaklūs, skausmas gilus, jis nemato prasmės neapsisprendime, abejonėse jausmais ir situacijomis. Jie nemėgsta būti apkalbami.

Jei Liūtas nėra mylimas, jis negali sau atleisti savo pasirinkimo – jo pyktis destruktyvus. Kita vertus, jokia moteris negali kliudyti savo pozicijoms gyvenime ir karjeroje. Jei ji tai padarys, Liūtas atsikratys jį žeminančio troškimo, net jei dėl to jam gresia vienatvė.

REKLAMA

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovai neturi natūralaus instinkto imtis veiksmų. Jei jų širdis pagaunama, jie traukiasi, slepiasi, kad pagalvotų. Jie nekenčia ir bijo bet kokio netikrumo ir lūkesčių. Kai kurios Mergelės ženklo atstovės baiminasi, kad susilaukusios vaikų praras savo moteriškumą ir patrauklumą. Kitos tampa prie vaikų prisirišusios motinos ir atsisako savarankiškumo.

REKLAMA

Aistra Mergelės ženklo atstovams atrodo sielos liga, kurią turi išgydyti protas. Jie analizuoja savo jausmus, stengiasi juos sumažinti pasitelkdami protą, abejones, pašaipas, tačiau dažniausiai jie yra labiau prisirišę prie partnerio, nei galvoja.

Mergelės ženklo atstovai dega ledu, jie neparodo jausmų ir meilės, jie viską įrodo darbais daugiau nei žodžiais. Švelnumas pasireiškia darbais, šie žmonės laikosi savo žodžio. Jie tikisi santykių, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas moraliniam sąžiningumui, tyrumui, giliam skaistumui, meilei; jei to negali turėti, pirmenybę teikia vienatvei. Didžiausi sunkumai iškyla pirmajame santykių etape. Mergelės ženklo atstovai yra drovūs ir nepatogiai jaučiasi, kai turi kitam žmogui pasakyti, ką galvoja.

REKLAMA

Kartais jie praleidžia savo galimybes, grįžta namo vieni, kamuojami aistringų troškimų arba pasitraukia į įprastų visuotinai priimtų santykių lygmenį, atnešantį jiems abejingumą, bet ramybę. Vėlesnėmis gyvenimo dienomis šie žmonės staiga viską susprogdina vardan vienos neįtikėtinai aistringos nakties.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių ženklo atstovams vadovauja santuoka. Jiems labiau nei kitiems ženklams reikia sąjungos su partneriu, kad jaustų pilnatvę. Svarstyklių ženklo atstovai yra tarsi tiltas tarp Mergelės, kurią valdo protas, ir Skorpiono, kuriam vadovauja troškimai. Tiltas, kabantis ir siūbuojantis, taip pat reiškia žmonių giminės pabaigą, o tai reiškia ribotą energiją, trumpą kvėpavimą, fizinių jėgų trūkumą. Iš to išplaukia, kad aistra Svarstyklių ženklo atstovams nėra stiprioji pusė. Jie gali patirti jos akimirkas, nors ir pernelyg paprastas. Jie neįsimyli iš pirmo žvilgsnio, jų nepavergia jausmai. Svarstyklių atstovams Venera reiškia papildomą meilę. Užbaigiant individualų ir socialinį Svarstyklių portretą, reikia pažymėti, kad pagrindinis jų bruožas yra gebėjimas sutarti su žmonėmis ir būti mėgiamiems visuomenėje.

Svarstyklių ženklo atstovai yra sentimentalūs, jie negali būti švelnūs, visuomenės pritarimo poreikis gali priversti juos teikti pirmenybę gražiam veidui ar palankioms padėčiai, o ne vidiniam gyliui ir suderinamumui, o tuoktis gali norėti tik pusė jų širdies. Svarstyklių ženklo atstovai yra lankstūs ir moka rasti bendrą kalbą su žmogumi. Jų kūne trūksta instinktyvumo, gyvuliškumo. Jie padarys beveik viską, kad nebūtų vieniši ir neužmegztų dialogą. Svarstyklių ženklo moterys yra švelnios ir žavios, gali prisitaikyti prie bet kurio vyro, kartais jos net išsižada savęs. Tai idealios padėjėjos, kurios džiaugiasi savo vyro sėkme. Tačiau jos taip pat nusisuka ir gali ieškoti laimės šone, jei nesijaučia mylimos, jos greitai ieško paguodos.

REKLAMA

Svarstyklių ženklo vyrai neapsimetinėja užkariautojais, tačiau dažnai tikisi, kad moteris žengs pirmąjį žingsnį. Jei moteris nežengia pirmo žingsnio, jie pasijunta nepageidaujami ir atstumti, pasiduoda ir sėkmės ieško kitur. Jie linkę visus suvilioti bet kada, jei yra įsitikinę, kad yra geidžiami, kad yra išrinktojo dėmesio centre.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

REKLAMA

SKORPIONAS

Skorpionas yra jausmingos prigimties, linkęs į perteklių, įskaitant ir meilę. Atrodo, kad Skorpionas sukurtas jai. Jis siekia jos visa savo esybe. Skorpionas neleidžia sau pralaimėti. Jis žino savo žavesio vertę. Skorpionas, jei susiklostys tokios aplinkybės, kad santuokos sudaryti neįmanoma, savo išrinktąją mylės stipriau ir švelniau nei teisėtą žmoną ar vyrą. Jis klauso tik to, ką sako jo širdis. Vyras Skorpionas nėra linkęs viešai rodyti savo jausmų. Viešumoje jis yra grubus, nedėmesingas ir net žiaurus, privačiai jis parodo savo tikrąjį požiūrį. Jis labai įtarus ir pavydus.

Skorpiono ženklo moteris iš dalies yra ragana. Šeštuoju pojūčiu ji iš pirmo žvilgsnio atpažįsta savo būsimą išrinktąjį. Jam neliks nieko kito, kaip tik pasiduoti jos raganavimo kerams. Skorpiono ženklo moteris turi neįprastai aistringą prigimtį. Jai aistra yra susijusi ne tik su meilės malonumais. Ji išgyvena panašius jausmus viskam, kas ją supa: arba aistringai myli, arba beprotiškai nekenčia. Skorpiono ženklo moteris, būdama siaubingai pavydi, nemėgsta, kai žmonės jai pavydi. Ir labai sunku atsispirti pavydui, nes ji traukia žvilgsnius.

REKLAMA

skorpionas, viršininkai, vasaros

ŠAULYS

Šaulio ugnis nepanaši į Liūto ir Avino užsidegimą. Tai po pelenais rusenanti ugnis – ji tarsi jau sudegusi, bet dar neužgesusios vidinių aistrų žarijos. Be galo besikeičiantis Šaulys gali garsiai sakyti, ką galvoja. Kai kurie nukreipia savo strėles vertikaliai į aukštas dvasines viršūnes įvairiais būdais, laikydami fizinį meilės aktą mistiškos abstrakcijos priemone. Jie ieško kažko daugiau už partnerį, kuriam atiduoda savo paprastai idealią aistrą.

REKLAMA

Kiti renkasi horizontalų tikslą ir jų užkariavimai nesibaigia. Meilė yra sportas, nuotykiai, pakylėjimas, trumpai tariant – Don Žuanas ant balto žirgo. Šaulių ženklo vyrai mėgsta komfortą, tam tikrą lengvumo ir prabangos atmosferą, jiems labiau patinka moteris, kuri ne tik padidina jų padidžiavimą savimi, bet ir puikiai tvarko buitį, susitvarko su viskuo, kai nėra vyro.

Niekas kitas nesilaiko tokių dviveidžių matavimo sąvokų. Juos užplūsta įnirtingo pavydo priepuolius. Jie neatleidžia išdavystės, ypač jei mano, kad kiti apie tai žino. Šaulio ženklo moterys yra arba nepaprastai išdidžios, karingos, arba orios globėjos, norinčios, kad jas mylėtų vyrai, kuriuos jos pačios galėtų mylėti, gerbti ir pastatyti ant pjedestalo.

REKLAMA

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos, savaitės horoskopas, zodiako

OŽIARAGIS

Panašus į raudonąjį vyną, jis gali pagerėti su amžiumi, nes išnyksta vidinis standumas. Iš pradžių Ožiaragiai yra svetimi žmonėms dėl tolimo ryšio su instinktais. Jie atsispiria susižavėjimui, bijodami praradimo ir kančios.

REKLAMA

Jie nori minimalaus malonumo už minimalų skausmą, tačiau ledinio abejingumo kaukė gali paslėpti skaudžiausias aistras, kurios slopinamos siekiant išvengti paklusnumo jausmams. To pasekmė – įvairių formų gedimai.

Vieni vidinę tuštumą bando užpildyti valdžios ir kolekcionavimo troškimu, kiti traukiasi į tylą ar keistenybes, o kartais suserga fiziškai egoizmo ir šykštumo liga. Kiti, susitaikę su tokiu likimu, nelaimingai gyvena vienatvėje, tarsi abejingumas būtų natūrali žmogaus būsena, arba apsimeta susitaikę su likimu, skelbdami savo vienatvę kaip savo dvasinių nuopelnų įrodymą, slepiantys dogmatizmą ir tulžingą kitų žmonių ėdimą po netikro gerumo priedanga.

REKLAMA

Kiti gali būti imlūs prisiminimams apie praeities praradimus ir atsisakyti atleisti išdavystę. Jie yra ištikimi ir gyvena nepaguodžiamą, liūdną ir labai pažeidžiamą gyvenimą. Daugelis gali gyventi vienišą gyvenimą, be meilės beveik iki 40–50 metų. Tada jie atsiveria, pasiduoda viskam, prieš ką kovojo ir atstūmė, ir atiduoda visą save.

Du Ožiaragio kraštutinumai gali skirtis: nuo įniršio iki slaptumo, nuo abejingumo iki laukinio pavydo, nuo savęs išsižadėjimo iki laukinės laisvės, palaidumo, nuo kuklumo iki akivaizdaus vulgarumo. Daugelis vyrų nenori būti tik su viena moterimi. Jei žiūri į moterį, jie ieško sąžiningumo, patikimumo, išbaigtumo, dažniausiai tarp kolegų savo rate. Ožiaragio ženklo moterys kartais gali būti labai kietos širdies. Jos nekenčia namų šeimininkės vaidmens, mieliau daro karjerą ir siekia nepriklausomybės, nei įsitraukia į gundantį romaną, dažnai lieka šaltos partnerio glėbyje.

REKLAMA

Jos tuokiasi dėl finansinių ir socialinių priežasčių. Kai kurios iš jų turi Pelenės kompleksą; jos nori būti mylimos, nes laiko save pakankamai patraukliomis.

ožiaragis, gruodžio, zodiako

REKLAMA

VANDENIS

Emociškai Vandenis atsiskleidžia kompleksiškai, jo jautrumas susilieja su jo paties vaizduote. Šio ženklo atstovai mėgsta svajoti apie neįprastą, ypač jaunystėje, meilės objektą apgaubia jį mistiška, retai tikrovę atitinkančia aura, kitaip tariant, dažnai idealizuoja išrinktąjį, tada nusivilia ir meilę apleidžia vardan draugystės. Kai kurie pasitenkina „santykine“ laime, kurioje seni sentimentalūs bruožai atlieka antraeilį vaidmenį. Kiti savo vidinį pažeidžiamumą slepia po ledo sluoksniu, sumaišytu su briliantiniu kietumu, kai kurie gali tapti net ciniški, atsiriboję, tyčia nemalonūs, net šlykštūs, tačiau taip būna retai.

Prestižo troškulys Vandeniui yra spąstai. Mintis, kad juos gali lengvai paveikti gyvenimas, ypač meilė, yra iliuzija. Aistra gali praeiti per juos, bet tai nesunaikins jų širdies. Tai gali paskatinti kokiems nors veiksmams, bet retai nukelia juos ten, kur jie nenori.

REKLAMA

Jie visada grįžta prie savo šaltinio (Vandens) grynumo – draugystės ir pasirinktos meilės. Juos retai vargina neapykanta, net labiau nei Dvyniai ir Svarstyklės jie nori būti laisvi. Santykiai, kuriuose jie yra „paukštis narve“, jiems nepakeliami.

Vandeniai retai nešioja vestuvinius žiedus. Jei juos pavergia santykiai, jie galvoja tik apie išsivadavimą. Vandeniai turi didžiausią skyrybų procentą. Jie labiau linkę atsiduoti kompanijai nei vienam žmogui. Nepažįstamiems žmonėms jie gali duoti daugiau nei savo šeimos nariams.

REKLAMA

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio, zodiako

ŽUVYS

Variacijų yra tiek, kiek jūroje yra žuvų. Vyras – nuo ​​Don Žuano, trokštančio atsiduoti visoms moterims – iki tyliai kenčiančios meilės aukos. Moterys gali būti romantiškos, mistiškos arba švelnios ir atsidavusios, nors ir nelabai nuolankios žmonos, kurios visiškai ir amžinai priklauso vienam vyrui, kuriuo, atrodo, per daug pasitiki.

REKLAMA

Taip pat yra „dievybė“, kuri dievina savuosius per atstumą ir niekam neatskleidžia savo jausmų, ypač aistros objektui. Meilė užima didžiulę vietą jų gyvenime, jie gali mylėti aukščiausiame pakylėtame lygyje arba visai nemylėti – sumažinti meilę iki žemiausio lygio – tai gali būti rojus arba pragaras. Nėra sudėtingesnės širdies nei Žuvų ženklo atstovų širdis – ji plati, paslaptinga, nesuvokiama – visai kaip jūra. Joje gyvena įvairūs impulsai. Meilė pas Žuvų ženklo atstovus ateina slapta ir auga nepastebimai. Jie patys retai žino, kur tai prasidėjo ir kur baigėsi. Akivaizdus abejingumas paaiškinamas vidiniu susivaržymu arba baime būti priklausomam nuo kito žmogaus. Jie gali ilgą laiką palaikyti platoniškus santykius ir vieni išgyventi savo aistrą.

Jie nėra užkariautojai, bet nori būti išsirinkti, tačiau turėtų būti aišku, kad pirmenybę teikiate jiems, o ne niekam kitam. Jie nekovos su priešininku, verčiau pasitrauks iš kelio ir linkės jums laimės su kitu žmogumi.

REKLAMA

Jie dvejoja – išvykti ar grįžti. Daugelis Žuvų ženklo atstovų įsimyli ydingus žmones, moralinius ir fizinius luošius, kuriuos savo meile stengiasi išgelbėti, nes meilė daugeliui Žuvų ženklo atstovų reiškia pagalbą, jie turėtų jaustis laukiami, suprasti ir be jokios abejonės būti laimingi. Nėra atsidavusio, lankstesnio, atlaidesnio partnerio už Žuvų ženklo atstovus.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].