Pinigų Mėnulio kalendorius liepos mėnesiui

Finansinės problemos mus visus neramina, verčia nervintis ir nerimauti. Stenkitės vadovautis piniginio Mėnulio kalendoriaus rekomendacijomis, kad liepos mėnesį būtų lengviau išlaikyti sėkmę.

REKLAMA

Jei norite kuo mažiau priklausyti nuo Mėnulio ir kitų nakties kūnų nuotaikos, pabandykite laikytis dešimties pagrindinių sėkmės taisyklių. Kalbant apie liepos mėnesį, jis turėtų būti produktyvus ir palankus pinigų ir darbo atžvilgiu.

Liepos 1, 2 d.: pirmąsias dvi liepos dienas Jaučio ženkle valdys mažėjantis Mėnulis. Tai labai sėkmingos dienos finansinei veiklai, per kurias galime tikėtis didelės sėkmės versle ir kūrybinėje kryptyje. Galite saugiai pirkti brangius pirkinius.

Liepos 3, 4 d.: šias dvi dienas Mėnulis bus beveik be jėgų Dvynių ženkle. Mažėjantis Mėnulis, veikiamas Oro stichijos, rodo, kad reikia būti atsargiems tvarkant pinigus. Naktiniai kūnai gali padaryti mus visus impulsyvesnius pinigų atžvilgiu. Būkite budrūs.

REKLAMA

Liepos 5, 6 d.: liepos 5 diena yra paskutinė mažėjančio Mėnulio diena, o liepos 6 diena yra jaunatis. Abi šias dienas valdys Vėžys ir jos abi gana palankios darbui bei apsipirkimui. Šiomis dienomis galite nusipirkti naujų drabužių, baldų ir pakeisti savo stilių. Tai pagerins jūsų finansinę sėkmę ateityje.

Liepos 7, 8 ir 9 d.: Pirmąsias tris Mėnulio pakilimo dienas valdys Ugnies stichija, atstovaujama Liūto. Tai itin teigiamas derinys, suteikiantis žmonėms motyvacijos ir noro judėti į priekį. Šiuo laikotarpiu galite leisti pinigus savo antrajai pusei, eiti į pasimatymus ir imtis naujų dalykų darbe.

Liepos 10-11 d.: augantis Mėnulis yra savo kelionės pradžioje ir šiomis dienomis yra Mergelės ženkle. Tai metas, kai nuo per didelės finansinės veiklos geriau susilaikyti. Geriau atsiduoti darbui ir reikalams. Produktyvumas bus geriausias jūsų draugas.

Liepos 12, 13 ir 14 d.: Mėnulis ir toliau kils Svarstyklėse. Tai trys itin palankios dienos finansinei veiklai. Laikotarpis bus produktyvus tiems, kurie nuolat ką nors perka ar parduoda. Darbas turėtų vykti lengvai ir kaip laikrodis, jei išliksite ištikimi savo principams ir nesugalvosite nereikalingų dalykų.

REKLAMA

Liepos 15, 16 d.: Mėnulio kilimas Skorpione – tai dienos, kuriomis geriau neleisti sau išleisti daugiau, nei buvo skaičiuota anksčiau. Rizika ir nuotykiai per šias dvi dienas tikrai prie nieko gero neprives. Geriau skirkite laiko reikalams, kurių negalima atidėti vėlesniam laikui, sprendimams.

REKLAMA

Liepos 17, 18 d.: Mėnulio kilimas Šaulio ženkle – itin palankus metas, kai finansinė veikla bus palankiausia bet kuriam žmogui. Apsipirkimas bus puikus būdas pagerinti nuotaiką. Jei jums reikia uždirbti pinigų, o ne juos išleisti, Mėnulis Šaulio ženkle jums tikrai padės.

Liepos 19, 20 ir 21 d.: Paskutinės dvi Mėnulio augimo dienos yra liepos 19 ir 20 d. Liepos 21 diena – pilnatis. Visos šios dienos praeis Ožiaragio žvaigždyno įtakoje. Ekspertai vadina šį laikotarpį pavojingiausiu, per kurį nieko nereikėtų pirkti ir parduoti. Būkite atsargūs.

REKLAMA

Liepos 22, 23 d.: pirmosios Mėnulio mažėjimo dienos prabėgs Vandenio globoje, o tai neblogai paveiks mūsų mąstymą ir kūrybinį potencialą. Pelningiausios profesijos per šias dvi dienas bus dizaineris, redaktorius ir programuotojas.

Liepos 24, 25 d.: mažėjantis Mėnulis Žuvyse – labai geras metas darbui, kūrybai ir apsipirkimui. Šiomis dienomis geriau ir net būtina tvarkyti namus, dokumentus, sumokėti skolas. Sustiprės finansiniai srautai, padidės pinigų intuicija.

REKLAMA

Liepos 26, 27 d.: Mėnulio mažėjimas Avino ženkle nėra pats geriausias derinys, tačiau Mėnulis iki to laiko daug jėgų nepraras, todėl liepos 26 ir 27 dienas galima laikyti gana stabilaus produktyvumo periodu, bet šiuo metu tikrai ne verta žaisti agresyvų žaidimą versle ir darbe.

Liepos 28, 29 d.: mažėjantis Mėnulis Jaučio ženkle – nuostabus laikotarpis visapusiškai atsiduoti reikalams, verslui ir darbui. Pelningiausios profesijos šiomis dienomis bus statybininko ir inžinieriaus.

REKLAMA

Liepos 30, 31 d.: antrasis vasaros mėnuo baigsis mažėjančio Mėnulio įtakoje Dvynių ženkle. Tai nėra pats palankiausias metas, tačiau mažiau šnekantys ir daugiau dirbantys žmonės šiomis dienomis galės išvengti didelių finansinių išlaidų. Pardavimų konsultantai ir teisininkai turėtų būti atsargesni.

Nepriklausomai nuo laiko, dažniau naudokite akmenis pinigų pritraukimui, kad sėkmingesnis būtų ne tik antrasis šios vasaros mėnuo, bet ir bet kuris kitas. Tegul jūsų norai išsipildo ir padaugėja pinigų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].