Neįmanoma rasti žmogaus Žemėje, neturinčio erzinančių įpročių ir charakterio bruožų.

Kiekvienas iš mūsų yra apdovanotas bent kažkokiu „savotišku žavumu“. Tačiau, kai kurie horoskopų atstovai išsiskiria iš bendro fono, nes kai kurios jų savybės sukelia didžiausią neigiamumo priepuolį kitiems.

Avinas

Ugnies ženklas erzina savo impulsyvumu, agresija ir polinkiu į pyktį. Avinai dažniausiai taip pasitiki savimi, kad nenori klausytis komentarų savo adresu, pašalindami nepatenkintus nuo savo kelio. Jie nepripažįsta klaidų, o tai erzina ir kitus, nenorinčius prisiimti atsakomybės už Avino nusižengimus.

Tačiau Avinas nepastebi jokių savo pažeidimų ir nenori apie juos net girdėti. Prieš visus, kurie ir toliau reikalauja iš jų atsakomybės, šis ženklas reaguoja agresyviai ir tai būna ne ypatingai malonus vaizdas.

Mergelė

Iš prigimties Mergelės ženklo atstovai yra ramūs ir protingi, tačiau jie mėgsta visus kritikuoti. Dauguma Mergelių yra savikritiški asmenys, kaltina save dėl bet kokių klaidų ir smulkmenų, tačiau žemės ženklo atstovai nesustoja savikritikoje ir ima rasti klaidų kolegų veiksmuose.

Jei Mergelės atstovui kažkas nepatinka, jis tikrai apie tai pasakys, nes yra per daug tiesmukiškas ir visada sako, kas jam yra ant liežuvio galo. Dažniausiai aplinkinius, kuriems nereikia patarimų, ima erzinti Mergelių kritika. Tačiau jos yra įsitikinusios, kad elgiasi teisingai, todėl tikrai kritikuos ir toliau.

Liūtas

Iš bendros minios Liūtas išsiskiria perdėtu narcisizmu. Liūtai yra narcizai, labiausiai pasitikintys savimi ir savo jėgomis. Ir gerai, jei pasitikėjimą savimi sustiprina veiksmai, ir tai yra tiesa. Tačiau tais atvejais, kai Liūto ženklo atstovai nėra niekuo išskirtiniai, bet ir toliau save įsivaizduoja kaip visatos centrą, aplinkinius tai pradeda erzinti. Neįmanoma įtikinti Liūto ir priversti jį nusileisti iš dangaus į žemę, nes jam ir priklauso vienintelė autoritetinga nuomonė, į kurią ugnies ženklas gali įsiklausyti.

Vėžys

Vėžiai labai verkšlena, aštriai reaguoja į menkiausias nesėkmes ir dėl bet kokios priežasties susierzina. Vandens ženklas pesimistiškai vertina gyvenimą, kelia įtarumą kitiems ir neprisileidžia naujų žmonių. Šios neigiamos savybės dažnai dirgina ne tik pažįstamus ir kolegas, bet ir artimą Vėžių ratą, pavargusį nuo nuolatinių ašarų ir kaprizų. Dažniausiai, neigiamai nusiteikę Vėžiai atbaido naujus žmones ir atstumia galimas naujas pažintis, todėl jie dar labiau užsidaro savyje.

lapkritis

Ožiaragis

Daugeliui žmonių Ožiaragiai atrodo šalti ir gobšūs žmonės tiek emocine, tiek finansine prasme. Iš Ožiaragių nereikia tikėtis plačių ir atvirų apkabinimų ir nuoširdžių pokalbių, nes šis žemės ženklas nemėgsta atverti sielos net artimiems savo draugams. Ožiaragiai yra apsėsti savo karjeros, todėl gali neatkreipti dėmesio į kitų poreikius, taip savo elgesiu erzindami kitus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].