Penki Zodiako ženklai, kuriems nelaimės ruožas baigsis tik vasarą

Beveik pusei Zodiako rato atstovų bus ypač sunku ištverti iki pavasario pabaigos. Astrologai įvardijo 5 ženklus, kuriuos nesėkmės persekios iki pat birželio.

REKLAMA

Avinas

Šis ženklas gali tikėtis problemų asmeniniame gyvenime ir finansų sferoje. Prieš šaukdami ant draugų ar partnerio, pagalvokite, kiek daug išgyvenote kartu. Avinas turi apmąstyti pamokas, kurias per metus gavo. Gegužė – palankus metas įgyti naujų žinių. Užsiregistruokite į kursus, vasarą tai suteiks malonumą.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams artėja ekstremali situacija darbe. Taip pat pablogės santykiai su kolegomis. Galbūt gegužę šiam ženklui teks ne kartą įveikti pasibjaurėjimą biuru ir kolektyvu, kad pradėtų atlikti savo pareigas. Patirtys turės įtakos sveikatai, dėl to verta nedelsiant kreiptis į specialistus. Jei jau seniai norėjote pradėti teisingai maitintis ar sportuoti, pavasario pabaiga – tinkamas metas.

Vėžys

Pavasarį Vėžiai rizikuoja visiškai prarasti jausmų kontrolę ir pasiduoti apatijai. Gyvenime susiklostys aplinkybės, kurios privers persvarstyti savo planus. Nebijokite keisti kurso: naujos perspektyvos bus naudingos. Pasinaudokite savo šeimos ar svarbių asmenų palaikymu ir sunkumai neatrodys tokie didžiuliai.

REKLAMA

Svarstyklės

Šio ženklo atstovų laukia sunkus laikotarpis. Svarstyklės nesugebės susilaikyti nuo pasipiktinimo bei nepasitenkinimo gyvenimu. Stenkitės ramiai pasikalbėti su partneriu, tačiau žvaigždės perspėja, kad pokalbis gali tapti nekontroliuojamas ir baigtis skandalu. Išmokite įsiklausyti į save ir išorinį pasaulį.

Ožiaragis

Šis ženklas tik stengiasi atrodyti pasitikintis kitų akyse, iš tikrųjų net Ožiaragiai turi problemų. Pavasarį pažeidžiamumas pradės ypač stipriai trikdyti šio ženklo atstovus. Vienintelė išeitis – užsidėti tvirtumo kaukę ir vengti pavydžių žmonių draugijos.

REKLAMA

ožiaragis, gruodžio, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].