Pavelo Globos savaitės horoskopas vasario 12-18 dienoms

Astrologo Pavelo Globos nuomonė visada sulaukia daug dėmesio, nes jis yra vienas geriausių savo srities specialistų astrologas. Jis labai vertinamas. Tai ekspertas, kurio nuomonė ir prognozės neturėtų būti ignoruojamos. Astrologo padarytas savaitės horoskopas atskleis, ko turėtumėte tikėtis vasario 12-18 dienomis.

REKLAMA

Remiantis kitų astrologų prognozėmis, šią savaitę po kelių dienų galite sulaukti pirmųjų rimtų sunkumų, nes bus net keturios pavojingos dienos: vasario 13, 14, 16 ir 17 d. Tarp ilgalaikių įvykių – neigiamas Marso energijos pokytis, kuris prasidės vasario 13 d. Veneros energijos pasikeitimas įvyks vasario 16 d. Dėl to būsite mažiau konkurencingi ir vangūs.

REKLAMA

Avinas

Avinui ši savaitė prasidės apatija ir noru nieko neveikti. Tiksliau, šie jausmai ateis antradienį, kai nusilps šių žmonių globėjas Marsas. Taip bus dėl nedidelio gaunamos teigiamos energijos kiekio, kuris taps nulinė. Lengva mankšta, tonizuojančios žolelės, tinkama mityba padės Avinui atkurti gerą nuotaiką ir aktyviai pradėti suplanuotą veiklą.

Jautis

Pirmadienį astrologai rekomenduoja šio ženklo atstovams susikaupti ir užimti aktyvią poziciją. Ši strategija padės įsitraukti į darbą ir išlaikyti pagreitį visą savaitę, nepaisant Veneros ir Marso susilpnėjimo. Planetų išsirikiavimas aktyviai trukdys atskleisti potencialą ir realizuoti naujas galimybes bei gebėjimus, todėl Jaučiui reikia nusiteikti geriausiam ir tiesiog laikytis pasirinktos strategijos.

REKLAMA

Dvyniai

Nuo vasarop 12 iki 18 dienos Dvyniams teks kovoti su noru pasiduoti pagundai. Šiuo laikotarpiu svarbu vengti nuotykių ir rizikos, taip pat stengtis apriboti finansines išlaidas dėl didelės tikimybės padaryti didelę žalą biudžetui. Astrologai rekomenduoja kuo greičiau susitvarkyti buities darbus ir skirti laiko bendravimui su draugais ir artimais giminaičiais, savo antrąja puse. Teigiami pokalbiai turės gerą poveikį jūsų nuotaikai.

Vėžys

Vėžiai šią savaitę turėtų saugotis emocinio nestabilumo. Planetos labai sumažins norą būti aktyviam ir neigiamai paveiks jūsų nuotaiką. Tik atsipalaidavimas ir dvasinės praktikos padės susidoroti su tokios įtakos pasekmėmis. Vėžiai turi atsiminti savo tikslus. Sistemingas ir laipsniškas progresas sėkmės link bus optimali strategija, kuri leis nebijoti kelyje iškylančių kliūčių.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Liūtas

Liūtai dabar tiesiog negali nutraukti ginčų ir konfliktų su kolegomis, taip pat provokuoti įvairių ginčų. Liūtams svarbu susikaupti ir neįtraukti į savo gyvenimą aktyvaus bendravimo su agresyviais žmonėmis. Ši pozicija leis ramiai atlikti esamus darbus ir palaikyti gerą nuotaiką. Apskritai dabar verta atidžiai stebėti pokyčius ir prie jų prisitaikyti, o ne bandyti ką nors keisti.

REKLAMA

Mergelė

Anot astrologų, šiomis dienomis Mergelės ženklo atstovų priimti lemtingi sprendimai juos nuves į sėkmę. Šį laiką reikia praleisti tarp žmonių, kurių palaikymas bus nuoširdus.
Savaitgalį dėl vis dar stipraus Merkurijaus palaikymo Mergelės atstovams padaugės energijos, kurią bus galima nukreipti jaukios atmosferos namuose kūrimui ir aktyviam bendravimui su priešinga lytimi.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams svarbu visą šią savaitę praleisti harmoningoje vidinėje būsenoje. Impulsyvumas ir emociniai impulsai neigiamai paveiks jūsų santykius su mylimu žmogumi ir darbe, todėl turėtumėte kontroliuoti savo emocijas. Tobulėjimas žada sėkmę laikotarpiu nuo vasario 12 iki 18 d. Tai taps papildoma paskata judėti į priekį. Aktyvūs veiksmai yra labai svarbūs, tačiau jie turi turėti tikslą.

REKLAMA

Skorpionas

Nuo antradienio Marso nuotaika pradės neigiamai veikti Skorpionų emocinį foną, todėl šiems žmonėms svarbu suvaržyti impulsyvų elgesį, nesileidžiant su niekuo į akistatą. Astrologai rekomenduoja šį laikotarpį išnaudoti savarankiškam darbui su savo projektais ir šiek tiek sumažinti fizinį bei intelektualinį aktyvumą, kad nepervargtumėte.

skorpionas, viršininkai, vasaros, savaitės horoskopas

REKLAMA

Šaulys

Šauliams svarbu prisiminti savo ambicijas. Parodytas darbštumas ir noras pasiekti finansinę nepriklausomybę leis šiems žmonėms pasiekti sėkmę karjeroje ir užmegzti asmeninius santykius. Deja, jūs turėsite išmokti kažkaip kurstyti šias ambicijas, nes Marsas to nepadarys. Šauliui teks tramdyti impulsyvumo protrūkius. Šiuo metu viskas, kas pasakyta ar padaryta, gali atsisukti prieš jus pačius.

Ožiaragis

Nuo antradienio Ožiaragiams prasidės motyvacijos ir nuotaikos problemos, o savaitės pabaigoje gali prasidėti sveikatos problemos dėl silpnos Veneros. Kad taip nenutiktų, svarbu energiją nukreipti kūrybine linkme. Šis laikas idealus poilsiui, pasivaikščiojimams ir pasimatymams. Ožiaragiai turi pagerinti savo artimųjų gyvenimą, kad jie nepaskęstų problemose ir rūpesčiuose.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniams taip pat bus sunku dėl Marso ir Veneros, tačiau jie sulauks pagalbos iš draugiško Merkurijaus. Laikas vis dar palankus užmegzti asmeninius santykius, taip pat aktyviai siekti finansinės sėkmės. Tinkamas metas darbui su dokumentais ir buities darbams. Astrologai rekomenduoja teikti paramą artimiesiems ir nebijoti prašyti iš jų malonės mainais.

Žuvys

Sąjungininkų planetų parama padės Žuvų ženklo atstovams suvokti savo vidinį potencialą ir sėkmingai atlikti suplanuotas užduotis, tačiau tik iki vasario 15 d. Nuo vasario 16 dienos šiems žmonėms prasideda sunkus laikotarpis, nes Venera bus labai neigiama ir stokojanti jėgų. Rekomenduojama patiems tausoti jėgas ir neperžengti ribos siekiant savo tikslų apgaule ir gudrumu. Tai turės neigiamos įtakos karmai.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, savaitės horoskopas

Šios septynios dienos bus labai sunkios arogantiškiems žmonėms ir visiems, kurie save iškelia aukščiau už kitus. Pasistenkite prisiminti, kad visi esame lygūs ir mums visiems kartais reikia kitų žmonių ir artimųjų pagalbos. Tai, kad dabar jums sekasi gerai, dar nereiškia, kad jums staiga nieko negali nutikti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].