Pavelo Globos savaitės horoskopas birželio 10-16 dienoms

Pavelas Globa yra žinomas astrologas. Tai pasaulinio lygio ekspertas, kuris pagal žvaigždžių padėtį pateikia tikslias ir itin naudingas ateities prognozes. Pats laikas sužinoti, kas mūsų laukia šias ateinančias septynias dienas.

REKLAMA

Savaitės horoskopas šią savaitę padės pritraukti sėkmę ir įveikti visus įmanomus sunkumus. Portalas pasidalino astrologo mintimis apie artėjančias septynias dienas, kurios žada būti gana palankios. Daugelio žmonių laukia sėkmė. Daugelis šeimų galės rasti laimę ir harmoniją. Šią savaitę su didele tikimybe įvyks daug įdomių įvykių, kurie paliks teigiamą pėdsaką kiekvieno iš mūsų gyvenime. Žmonės su šviesia aura bus savo žaidimo viršuje, o neigiami asmenys jaus didžiulį spaudimą.

zodiako ženklai, horoskopas, rūpestingiausi zodiako ženklai, gyvenimas

REKLAMA

Avinas

Avino ženklo atstovams geriau seksis savaitės pabaigoje. Astrologai pataria kuo daugiau dirbti ir nebijoti priimti svarbių sprendimų. Taip Avino ženklo atstovai galės atverti finansinius srautus ir pritraukti piniginę sėkmę. Emocijas reikia valdyti, kad jos nenukreiptų dėmesio nuo svarbių reikalų. Ši savaitė taip pat tinkama meilės paieškai, santykių stiprinimui, flirtui ir romantikai. Galite saugiai daryti reikalus kartu su savo artimaisiais.

Jautis

Vienišiems Jaučio ženklo atstovams pasiseks meilėje, tačiau tam jie turės tapti drąsesni. Dabar patartina nesijaudinti dėl ne itin svarbių reikalų. Pirmadienį reikia teisingai susidėlioti prioritetus, kad negaištumėte laiko. Daugelis Jaučio ženklo atstovų galės rasti savo gyvenimo tikslą ir sustiprėti dvasiškai. Taip pat galima finansinė sėkmė, nauji grynųjų pinigų įplaukimai, naujų pajamų šaltinių atsiradimas.

REKLAMA

Dvyniai

Merkurijus yra stiprus, todėl Dvynių ženklo atstovai bus labai sėkmingi. Dabar svarbiausia išlaikyti discipliną ir nepasiduoti pusiaukelėje. Jei pirmadienį įveiksite sunkumus, galėsite išsilaikyti bet kurią kitą dieną. Pravers nauja pradžia, pagalba artimiesiems, malonios staigmenos, bendravimas. Savaitgalį namuose galite susitikti su draugais ir giminėmis. Vienišiems Dvynių ženklo atstovams pasiseks meilėje.

Vėžys

Žvaigždės ir planetos padės Vėžio ženklo atstovams atsikratyti tinginystės ir apatijos, o tai suteiks motyvacijos aktyviai veikti versle, darbuose ir meilėje. Savaitės pradžia tinkama svarbiems darbams atlikti ir komandiruotėms. Savaitės pabaigoje geriau likti namuose, tačiau padidinti fizinį aktyvumą – sportuoti savo namuose būtų geriausias sprendimas. Naujos pažintys ir bendravimas pravers birželio 10-16 dienomis.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Tai puikus laikas bendravimui, flirtui ir komandiniam darbui. Ekspertai rekomenduoja Liūto ženklo atstovams visus svarbiausius pirkinius atlikti iki šios savaitės pabaigos, nes sekmadienį Merkurijus taps neigiamas. Per šias septynias dienas patartina niekam neduoti tuščių pažadų. Taip pat kol kas verčiau nesilepinti sunkiu maistu ir daugiau laiko praleisti gryname ore.

REKLAMA

Mergelė

Nuo birželio 10 iki 16 dienomis žvaigždės padės Mergelės ženklo atstovams atsipalaiduoti, pakeisti aplinką, atlikti visus svarbius pirkinius. Triukšminguose renginiuose kol kas patartina nesilankyti net ir geriausiomis dienomis. Geriau susitikti su žmonėmis internete ir leisti romantiškus pasimatymus namuose ar kuo ramesnėje aplinkoje. Apskritai šis laikas Mergelės ženklo atstovams bus itin teigiamas, todėl drąsiai galite tikėtis sėkmės bet kurioje srityje.

Svarstyklės

Astrologai pataria Svarstyklių ženklo atstovams savaitę pradėti nuo namų ir darbo vietos valymo. Kuo greičiau šių žmonių namai prisipildys palankia energija, tuo greičiau į jų gyvenimą ateis laimė ir sėkmė. Šio ženklo atstovai susidurs su sunkumais versle ir darbe, tačiau su jais teks lengvai susidoroti. Meilėje ši savaitė bus itin sėkminga. Kad padarytų žmonėms geriausią įspūdį, Svarstyklių ženklo atstovai turi gerai atrodyti.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovams tai pergalių ir planų įgyvendinimo metas. Galbūt jums reikia pradėti rizikuoti, bet tik meilės srityje. Jeigu jums kas nors patinka, reikia tai deklaruoti, o ne leisti sau tuščiomis viltimis tikėtis malonių atsitiktinumų. Geriau pradėti veikti pirmadienio rytą, nes planetų ir žvaigždžių energija pamažu prastės. Kita vertus, Merkurijaus negatyvą kompensuos stipri Venera nuo birželio 16 dieną.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Šią savaitę Šaulio ženklo atstovams gali tekti daugiau laiko skirti pagalbai artimiesiems. Santykių su savo antrąja puse, artimaisiais ir draugais ateitis labai priklausys nuo Šaulio ženklo atstovo kantrybės. Reikia rasti laiko bendrauti, keistis patirtimi, padėti spręsti problemas. Tai padės išlaikyti tarpusavio supratimą ir harmoniją. Tai taip pat idealus laikotarpis piniginėms skoloms uždaryti.

Ožiaragis

Verslo srityje Ožiaragio ženklo atstovai gali turėti daug piktadarių, su kuriais jiems teks kovoti savais metodais. Verta įsiklausyti į artimųjų žodžius, nes jie gali pasiūlyti išeitį iš keblios situacijos. Apskritai šią savaitę įvyks daug įdomių įvykių. Verta išlikti fiziškai aktyviems, dažniau būti lauke, nekreipti dėmesio į nemalonias smulkmenas. Tai padės jaustis geriau.

REKLAMA

Vandenis

Planetos padės Vandenio ženklo atstovams atsikratyti neigiamų minčių. Dabar neturime prarasti situacijos kontrolės. Reikia stengtis dalyvauti visuose reikaluose, bet vengti rizikos ir nuotykių. Meilėje ir apskritai santykiuose su žmonėmis Vandenio ženklo atstovai turi būti kantrūs. Bet kokie kivirčai ir konfliktai neigiamai paveiks verslą ir gali sugriauti draugystę ar meilę. Šią savaitę galimi malonūs netikėtumai.

Žuvys

Ši savaitė ideali dvasinėms praktikoms. Būtent tai padės pakeisti Žuvų ženklo atstovų gyvenimą į gerąją pusę. Darbe galite drąsiai priimti svarbius sprendimus. Taip pat neturėtumėte bijoti energingos veiklos ir dinamikos. Dabar svarbiausia nenusigręžti nuo kolegų ir suteikti jiems paramą, būti dėmesingiems ir atsakingiems. Žuvų ženklo atstovams pasiseks beveik visais atžvilgiais. Verta rūpintis savo sveikata, nes Venera vis dar destruktyvi.

REKLAMA

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Stenkitės išmokti pasitikėti savo vidiniu balsu. Šiais laikais jis vis dar naudingas priimant sprendimus net ir sudėtingose ​​netikėtose situacijose. Linkime sėkmingos savaitės ir sėkmingų laimės paieškų sau ir savo artimiesiems. Tegul viskas jums pavyksta.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].