Pavargote skaityti „vanilinius“ horoskopus? Visa tiesa apie Zodiako ženklus!

Pavargote skaityti „vanilinius“ ir švelnius horoskopus? Atskleisime jums visą tiesą apie Zodiako ženklus! Jei pavargote nuo lengvų horoskopų, būtinai perskaitykite šį. Mes surinkome pačią tiksliausią informaciją apie kiekvieną Zodiako ženklą.

REKLAMA

horoskopas, zodiako ženklai, moterys

Avinas

Avinai dažnai laikomi egoistais, tačiau jie tiesiog moka gyventi dėl savęs. Jie visai nėra arogantiški – jie tiesiog nemano, kad reikia šypsotis kiekvienam sutiktam žmogui. Jie nėra įžūlūs, tačiau taip pat ir nesismulkina. Jie nepavydi, bet nori būti vieninteliai savo partneriui. Kai kurie žmonės mano, kad nėra labiau užsispyrusio žmogaus už Jaučio, Ožiaragio ir Skorpiono atstovą. Cha! Jie tiesiog nebandė ginčytis su Avinu! Avino ženklo moteris yra tikra knyga, parašyta vienam vyrui. Jei jis to nesuprato, vadinasi, ji buvo parašyta ne jam! Jei Avinas nesišypso, apkabinkite jį, jei jis nuliūsta, pabučiuokite, jei jis yra piktas, pamaitinkite jį! Keista, kad Avinas dar neišnyko, atsižvelgiant į jo beribį pasitikėjimą žmonėmis ir retą tiesumą.

REKLAMA

Daugelis žmonių visą savaitę laukia penktadienio, visą mėnesį laukia šventės, visus metus laukia vasaros, visą gyvenimą laukia laimės… Avinai moka džiaugtis kiekviena diena ir džiaugtis kiekviena minute. Avino pasitikėjimas yra kaip smegenų ląstelės: kartą praradus jo nebegalima atkurti. Nepulkite sakyti Avinui, kad jis blogas. Pagalvokite: kas jį privertė būti negeram jūsų atžvilgiu? Neapgaudinėkite Avino: jam labiau patiks karti tiesa, o ne saldus melas. Ir jis niekam neatleis apgaulės! Avinas nėra idealus – nei išvaizda, nei charakteriu. Tačiau jis geriausiai moka būti savimi.

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

REKLAMA

Jautis

Rojus Jaučiui – bet kuri vieta žemėje, kur nėra žadintuvų, pirmadienių ir viršininkų. Vyrai tiki, kad moterims reikia šaunių vaikinų, turinčių daug pinigų… Bet 90% Jaučio ženklo moterų rinktųsi paprastą, bet gerą vyrą. Jaučio ženklo moterys gali stebėtinai puikiai suderinti visiškai skirtingus dalykus. Tikriausiai puikiai žinote, kad Jaučio ženklo atstovai negali sėdėti ramia ir tylėti. Jie užsiima įvairiausiomis laisvalaikio veiklomis, turi ir aukštojo mokslo diplomą, ir svajoja apie gražią, lengvą ateitį, ir princą ant balto žirgo! Jei Jautis nori šokolado, tada jis ir eina valgyti šokolado. Nes jei jis vietoj to valgys vaisius, daržoves, salotas, žuvį ir panašiai, tai vis tiek galiausiai valgys ir šokoladą! Net jei gyvenimas būtų sunkus, Jautis jame ras tyrumo ir grožio akimirkų. Su Jaučio ženklo moterimis nesunku: jas reikia apkabinti, pagirti ir sakyti komplimentus. Jei niekas neateina į galvą, paklauskite: „Ar nori valgyti?” Ir viskas, jūs tada būsite tobulas vyras!

Jaučiui laimė – daug keliauti, skaniai pavalgyti ir miegoti su mylimu žmogumi Taip, Jaučiai baisūs šeimininkai. Jei kas nors priklauso jiems, tai tik jų nuosavybė ir nieko kito. Nesvarbu, ar tai žmogus, ar daiktas. Tačiau šiems žmonėms labiau už viską pasaulyje patinka tai, ką Jautis laiko „savu“. Jautis yra toks ištikimas, kad net kirsdamas kelią nežiūri į kairę.

REKLAMA

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Dvyniai

Dvyniai myli visus, kurie su jais elgiasi gerai. Net jei Dvyniai su jumis nesikalba dažnai, nemanykite, kad jie jūsų nevertina. Dvyniai nėra torto gabalėlis, kad tiktų kiekvieno skoniui. Jie yra riešutėlis, su kuriuo ne visi gali susitvarkyti! Dvynių šūkis: jei negali, bet labai nori, tai būtinai turi tai pabandyti padaryti!

REKLAMA

Ar žinote, ko nori Dvyniai? Jie nori, kad ateitų vasara ir kad šiltas, kvapą gniaužiantis permainų vėjas išpūstų iš jų gyvenimo viską, kas nereikalinga! Jei Dvyniai nuspręs ką nors padaryti laimingu, tada niekas to žmogaus neišgelbės! Niekada negalėsite sužinoti, kas yra Dvynių sieloje, jei jie to nenorės. Bet jei jie jumis pasitiki, žinokite: jūs esate vienas artimiausių jų draugų!

Dvynius gali nustebinti tik meilė. Tikras, nuoširdus jausmas, be apgaulės ir išdavystės. Visą kitą Dvyniai jau matė. Dvyniai nemėgsta primesti savęs kitiems. Kai jie jaučia, kad žmogus su jais elgiasi ne taip, kaip anksčiau, jie pradeda atsiriboti.

REKLAMA

Dvynių ženklo moterys mėgsta pasitikinčius vyrus. Drąsus, apdovanotas protu, neieškantis žodžio kišenėje vyras patraukia jų dėmesį. Šioms moterims patinka vyrai, kurie turi savo nuomonę, prisiima atsakomybę, mąsto greitai ir neabejoja, kuria, o ne griauna, mąsto. Dvynių ženklo moterų negalima perauklėti. Jos gali tik kaip bangos atsitrenkti į uolą, vadinamą „tikru vyru“, ir nusiraminti.

dvyniai, savaitės horoskopas

REKLAMA

Vėžys

Vėžiai neturi laiko nekęsti tų, kurie jų nekenčia, nes yra per daug užsiėmę mylėdami tuos, kurie juos myli. Vėžiai nepriima kritikos iš to, kas gyvenime nieko nepasiekė. Jei jūsų kas nors paklaus ko norite labiau, Vėžio ar milijono eurų, atsakykite, kad Vėžio. Už jokius pinigus nenusipirksite tokio nuostabaus žmogaus. Kartais atrodo, kad į Vėžio ženklo atstovus įsikūnija 90 metų močiutė. Ji murma ir nekenčia visų. Vėžiai turi puikią atmintį, todėl kai Vėžiai sako „neprisimenu“, jie tiesiog nenori apie tai kalbėti. Vėžiai geriausiai žino, kaip gyventi šeimoje. Jie tam atiduoda visą savo sielą. Ir apskritai, panašu, kad Vėžiai sugalvojo šeimyninio gyvenimo sąvoką!

Kai Vėžiai yra laimingi, jie neužsidaro savyje. Bet kai jiems liūdna, iš jų negalite išpešti nė žodžio. Šeima gyvuoja tiek, kiek to nori Vėžiai. Kol jie gali ištverti, pasitempti, ištverti, tol šeima išliks. Santuoka išyra, kai baigiasi šių žmonių kantrybė. Viena iš svarbiausių Vėžių problemų – jie labai prisiriša prie žmonių. Kai Vėžių kantrybė pasiekia ribą, prasideda visiškas chaosas.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Apkabinimas yra turbūt viena aistringiausių meilės Liūtams demonstravimo formų, nes tai leidžia jaustis saugiai ir būti šalia mylimo žmogaus. Atrodo, kad visi vargai dingo, o tai vienas nuostabiausių jausmų pasaulyje. Daugeliui moterų rūpi klausimas: „Kaip išlaikyti vyrą šalia?” Tačiau Liūto ženklo moterys žino, kad jei norite būti tikrai laimingos, neturėtumėte gyventi su vyru, kurį turite stengtis išlaikyti šalia savęs.

REKLAMA

Nuostabu, kiek mažai laiko užtrunka Liūtams pereiti nuo „Kaip aš jaudinuosi ir nerimauju“ stadijos į „Na, eik po velnių!“ Vieniems Liūtai yra saulė, kitiems – saulės smūgis! O kai kuriems šansų su jais visai nėra… Liūtas niekada nebūna vienas. Įkvėpimas, apetitas, tinginystė ar noras kalnus nuversti jį nuolat aplanko!

Tvirtas Liūto charakteris, kaip taisyklė, yra pastatytas iš plytų, kurios buvo į jį mėtomos. Liūtai norėtų, kad Dievas jiems duotų angelą sargą ne su sparnais, o su pagaliu. Tuomet reikiamu momentu jis gautų į kuprą ir iš karto supratų savo klaidą ir sugebėtų pasielgti kitaip. Prieš žaisdami su Liūtu įsitikinkite, kad Liūtas su jumis nežaidžia.

REKLAMA

Liūtai nekenčia meilikavimo, melo ir apkalbų už nugaros. Kažkas nepatinka? Pasakykite tai Liūtui tiesiai į akis. Tai, kas buvo pasakyta jam už nugaros, liks ten – kartu su tuo, kas tai pasakė. Liūtai nenori, kad gyvenimas būtų dryžuotas kaip zebras, jie nori, kad jis būtų spalvotas kaip papūga!

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

REKLAMA

Mergelė

Mergelės Zodiako ženklas – tai ne svorio ir ūgio santykis, tai intelekto, skonio ir pasitikėjimo savimi santykis. Mergelės ženklo atstovės greitai pavargsta būti stipriomis moterimis, jos pavargsta suprasti, padėti kitiems ir atleisti. Kartais Mergelės tiesiog nekenčia savęs, nes viską ima giliai į širdį.

Kai Mergelės ženklo atstovai ko nors klausia, geriau atsakyti tiesą, nes greičiausiai jie jau žino atsakymą. Mergelės ženklo atstovo išmintis, derinama su gudrumu, duoda efektą, kurio negali duoti joks aukštasis išsilavinimas. Įvertinkite Mergelės atstovus, kurie jums suteikia antrą šansą. Tai reiškia, kad jų meilė tokia stipri, kad jų širdis pakankamai stipri, kad galėtų dar kartą pabandyti.

REKLAMA

Mergelės ženklo atstovai niekada nesijaudina dėl to, kad jų likime yra daug sunkumų. Juos, kaip ir visa kita gyvenime, jie naudoja siekdami judėti į priekį. Geriausias būdas užbaigti ginčą su Mergelės ženklo atstovu – apsimesti mirusiu.

Protingi ir kruopštūs Mergelės atstovai moka daryti rimtą įtaką tiems, kurie turi teisę priimti atsakingus sprendimus. Ir šie žmonės sėkmingai tuo naudojasi. Norėdami palaikyti santykius, Mergelės ženklo atstovai turėtų ribotais kiekiais panaudoti savo įgimtą užsispyrimą.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, Zodiako

Svarstyklės

Visi Svarstyklių ženklo atstovai turi du gyvenimus: vieną mato visi aplinkiniai, kitą jie gyvena vieni. Svarstyklių ženklo atstovai labai norėtų bent kartais paspausti mygtuką „negalvok“ ir tiesiog mėgautis gyvenimu. Tai, ką Svarstyklių ženklo atstovai sako ir ką jie jaučia, dažnai yra skirtingi dalykai.

REKLAMA

Svarstyklių ženklo atstovai turėtų išmokti nesislėpti nuo savo problemų, o pasirinkti kokį nors sprendimą ir tuoj pat juo vadovautis. Šiems žmonėms reikia nuoširdžių ir gražių jausmų, nes jie irgi yra romantikai. Jiems svarbu, kad viskas būtų gražu. Svarstyklių ženklo atstovai yra nuostabūs žmonės: bet kuriame žmoguje jie sugeba rasti kažką gero.

Šiems žmonėms, kaip niekam kitam, reikia visiško užtikrinimo, kad jie yra mylimi. Jiems reikia įrodymo, ne kartą paremto veiksmu. Svarstyklių ženklo atstovai labai retai kada bando nuplėšti žmonių kaukes – jie puikiai supranti, kad tai dažnai ne kaukės, o antsnukiai…

REKLAMA

Svarstyklių ženklo atstovai turėtų periodiškai pabandyti pažvelgti į savo santykius su žmonėmis iš tų žmonių pusės: sekundei įsivaizduokite save kaip juos, o juos kaip save.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, Zodiako

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai yra žmonės, kuriems labai reikia rasti pusiausvyrą tarp ramybės ir energijos. Apie 98 procentai Skorpionų problemų išsispręstų, jei jie nusiramintų ir nustotų per daug giliai apie šias problemas mąstyti. Skorpionai už savo charakterio stiprybę skolingi tiems, kurie metė jiems iššūkį sunkiais laikais. Dažniausiai jie linkę leisti laiką vieni.

Kiekviename Skorpione gyvena du žmonės: vienas yra ramus ir tylus, o antrasis pasirodo, kai pirmasis įsižeidžia. Ir šis susitikimas nusikaltėliams žada tikrai nemalonų laiką! Skorpionai gali apsimesti, kad nepastebėjo įžeidimo savo sieloje, tačiau tai nereiškia, kad jie apie tai pamiršo: Skorpionų įniršis neišnyksta.

REKLAMA

Skorpionui patinka žmonės, su kuriais lengva bendrauti, kurie yra paprasti, nuoširdūs ir neslepiantys savo jausmų Skorpionai neturėtų kurti fantastiškų teorijų, paaiškinančių nesuprantamą žmonių elgesį – geriau išmokti užduoti tiesioginius klausimus. Skorpionai retai rodo agresiją, tačiau jie iš anksto įspėja, užsimena, duoda ženklus. Nelaukite, kol jiems pritrūks kantrybės!

Atrodo, kad Skorpionai mėgsta sunkias gyvenimo situacijas, nes jiems būdinga siekti ką nors išgelbėti, išsisukti iš keblios padėties ir apskritai paversti savo gyvenimą iš pilko į šviesų ir spalvingą, kupiną emocijų ir judesių. Kalbėdami apie Skorpionus galime sakyti, kad jie yra „juodosios katės“ iš prietarų: jei jos kirs kelią, nepadės joks nusispjovimas per petį.

REKLAMA

skorpionas, viršininkai, vasaros, Zodiako

Šaulys

99 procentai Šaulių gyvenime yra taip, kad kelias vienaip ar kitaip tapo jų egzistavimo prasme. Kartais draugystės tiesiog nutrūksta. Be išdavystės, be ginčų ir be priežasčių – jūs tiesiog tampate kitoks, ir kiekvienas eina savo keliu. Bėgant metams draugų ratas siaurėja. Tačiau tie, kurie lieka, Šauliui jau ne tik draugai, bet ir šeima.

REKLAMA

Susitinkant su Šauliu patartina (net ir privaloma, jei Šaulys tampa jūsų mylimuoju) išsiaiškinti, kaip būtent šis Šaulys supranta teisingumą. Ir niekada neįžeisti šio teisingumo sampratos yra didelė paslauga sau, patikėkite! Šaulys myli rankomis. Jie turi jus liesti, paglostyti, jausti, baksnoti į šoną ar kutenti. Jei jie jūsų neliečia, vadinasi, nemyli.

Jei Šaulys ir jo draugai (taip pat Šaulys, Avinas ar Skorpionas) yra susitikę ir nusprendžia išgerti, tada jie gali būti išsiųsti į karą kaip psichologinis ginklas, kad priešas prarastų orientaciją laike ir erdvėje – o tuo pačiu ir kovos lauke, tai labai efektyvu!

REKLAMA

Šaulių ženklo moterys iš vyrų išmoko daug naudingų dalykų: gauti tai, ko nori, neatsiliepti, kai kas skambina ir, žinoma, neperskambinti, pasirinkti geriausią variantą ir smagiai praleisti laiką – tačiau dėl to joms dažnai priekaištauja tie patys vyrai. Šaulio ženklo moterys – ne tokios silpnos, kad atlaikytų įžeidimus, ne tokios stiprios, kad už tai atleistų, bet ne tokios blogos, kad atkeršytų. Todėl dažniausiai jos tiesiog atsuka skriaudėjui nugarą. Amžiams.

Labai dažnai Šauliui aplinkybės susiklosto taip, kad jis gali tikėtis bet ko, bet tikrai gali pasikliauti tik savimi. Šaulys mėgsta jaukius žmones, be paslėptų tikslų ir bjaurių savybių savo charakteryje. Jam patinka, kai su žmogumi gali pasikalbėti apie bet ką, nesiginčydamas ir nesiaiškindamas, kas teisesnis – kai abiem svarbiausia būtent tokie intymūs pokalbiai ir gyva, nuoširdi šiluma santykiuose. Tokie žmonės tampa Šaulio gyvenimo dalimi, ir dėl jų jis jaudinasi tiek pat, kiek dėl savęs.

REKLAMA

Šaulio ženklo atstovai nebijo ko nors prisipažinti. Jie bijo, kad jų prisipažinimai bus nesuprasti, nes dažniausiai taip ir nutinka.

vyrai, Zodiako

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiai žino, kad viskam yra savas laikas. Būna įvykių, kurių eigos niekas negali pakeisti, yra likimas, kurio dėka jie anksčiau ar vėliau suras savo vietą gyvenime. Tikri Ožiaragiai niekada nesišypsos jiems nemaloniems žmonėms. Tačiau su visais jie elgsis mandagiai – jų auklėjimas neleis leistis į grubumą.

Beje, nepažįstamasis ar atsitiktinis žmogus negalės Ožiaragio įžeisti: Ožiaragių negali rimtai įžeisti žmonės, kurių jie nevertina. Dauguma Ožiaragių tiki, kad egzistuoja diskriminacija dėl amžiaus: kuo vyresnis Ožiaragis, tuo jis vaikiškesnis. Ožiaragiai mėgsta keistus žmones. Ožiaragiams nepatinka, kai juos kas nors liečia tiesiog šiaip: arba tarp jūsų kažkas yra, arba jis simpatizuoja tam žmogui, arba tiesiog paprašo jo neliesti.

REKLAMA

Jei norite įtikti Ožiaragiui, tai būkite nuoširdus, kartas nuo karto pajuokaukite ir nevartokite niūrių žodžių: tai, kas pasakyta paprastai, aiškiai ir pagrįstai, Ožiaragiui suprantama greičiausiai ir jam tai patinka labiausiai. Kodėl Ožiaragiai kartais vadinami keistais ir savais? Nes jie stengiasi gyventi taip, kaip nori, o ne taip, kaip daugelis yra įpratę.

Jei tarp jūsų artimųjų yra Ožiaragis, vadinasi, nebijote nei priešų, nei problemų. Ožiaragis nebijo nei laiko, nei atstumo, nei sunkumų. Juk būtent tai padeda Ožiaragiui suvokti savo jėgą, tapti savimi ir gerbti save kaip individą!

REKLAMA

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas, Zodiako

Vandenis

Kartais žmonės mano, kad turi kažkokią ypatingą galią Vandeniui. Taip nėra. Labiausiai žmones Vandenis žeidžia, nes negali ir nenori pateisinti savo asmeninių lūkesčių. Jei Vandenis elgiasi kaip vaikas, vadinasi, jis yra laimingas.

REKLAMA

Tikram Vandeniui būdingas kažkoks nežemiškas intelektas. Vandeniai nesistebi kažkieno keistenybėmis…Ne visada jie gali paaiškinti savas keistenybes! Vandenio ženklo moterų realybė tokia, kad ne taip svarbu turėti vyrą šalia dėl to, kad nėra idioto, kuris atimtų iš jūsų visą gyvybingumą.

Kai žlunga visi planai, Vandeniai šypsosi, atrodo puikiai ir žino, kad jei nepavyko taip, kaip norėjosi, tai vėliau bus dar geriau! Vandeniams įvykių pasekmės labai dažnai viską nulemia. Visame kame. Viskas priklauso nuo to, ką jie jaučia po pokalbio, po bučinio, po kivirčo, po kavos, po susitikimo.

REKLAMA

Jei sutinkate Vandenį, kuris visiškai neturi energijos ir jėgų, kuris neturi jokių troškimų ir nustojo svajoti, tai ne dėl to, kad jis yra liūdnas silpnuolis. Bet kadangi šis Vandenis per ilgai buvo labai stiprus. Kai Vandeniai nori pabėgti nuo realybės, jie pasitraukia į save.

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, Zodiako

REKLAMA

Žuvys

Žuvų ženklo atstovai turi puikią atmintį: jie niekada nepamiršta gerai elgtis su savimi. Blogi dalykai gali būti atleisti ir pamiršti, bet gėris sušildys sielą ir po daug metų. Žuvų ženklo atstovai niekada nepamirš žmogaus, kuris buvo su jais sunkiais laikais.

Gerai, kad niekas negali perskaityti Žuvų ženklo atstovų minčių, kitaip drovių ir sąmoningų žmonių įvaizdis nueitų šuniui ant uodegos. Ramiuose vandenyse yra velnių – tai gali būti pasakoma apie Žuvų ženklo atstovus. Jie nebijo jausti, tačiau jie bijo paskęsti savo jausmuose.

REKLAMA

Jei teks rinktis, vietoj madingų ir iškalbingų žmonių, Žuvų ženklo atstovai rinksis ekonomiškus ir tylius. Žuvų ženklo atstovams vienas žmogus tikrai gali tapti visu pasauliu. Šie žmonės dažnai nori su kuo nors nuoširdžiai pasikalbėti. Kartu žiūrėti į naktinį dangų, kažką aptarti, kartu svajoti, prisiminti gražias ir linksmas akimirkas iš praeities, prasmingai tylėti…

Tik Žuvų ženklo moteris sugeba rimtai užduoti klausimą: kam man reikalingas šis vyras namuose, jei visas savo problemas išsprendžiu pati? Staigūs veiksmai – antrasis Žuvų vardas! Šio ženklo moterys staiga tampa liūdnos, staiga nusijuokia, staiga įsižeidžia… Žuvys – bene pats neįkyriausias Zodiako ženklas, tačiau jei šiems žmonėms kažko labai reikia, jie tikrai tai gaus bet kokia kaina.

REKLAMA

Kaip papildytumėte šį straipsnį apie Zodiako ženklus?

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].