Patys veidmainiškiausi Zodiako ženklai

Veidmainis – tai žmogus, kurio veiksmai ir mintys prieštarauja vienas kitam. Tai žmogus, kuris jums į akis sako viena, bet apie jus galvoja visiškai kitaip. Ką jis apie jus pasakoja kitiems, galėsite tik spėlioti. Kokie Zodiako ženklai dažniausiai elgiasi veidmainiškai?

REKLAMA

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Svarstyklės patenka į šį sąrašą dėl savo nestabilumo ir minčių kaitos. Svarstyklių gyvenime viskas taip greitai keičiasi, kad kiti tiesiog neturi laiko suprasti, kas vyksta. Iš čia ir kyla jausmas, kad jie nepatikimi, apgaudinėja, nėra nuoširdūs savo ketinimuose. Ypač tokius jausmus gali patirti tie, kurie planavo kažkokią partnerystę su Svarstyklėmis, tačiau staiga šie žmonės persigalvojo ar net išsirinko vietoj jūsų ką nors kito. Faktas yra tas, kad Svarstyklių ženklo atstovai yra linkę analizuoti keletą įvykių raidos variantų vienu metu ir pasirenka tą, kuris jiems atrodo pelningiausias. Tuo pačiu metu jie tikrai ne visada domisi kitų jausmais.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynius galima vadinti veidmainiais dėl jų impulsyvumo ir spontaniškumo. Jie linkę įsitraukti ir įdėti visas savo pastangas, kad pasiektų tai, ko nori, tačiau jie taip pat labai staigiai atšąla ir leidžiasi ieškoti kažko naujo, kartais tiesiog visiškai priešingo pomėgio. Įdomu tai, kad Dvyniai gana nuoširdžiai reaguoja į kitų pretenzijas. Todėl, norint išvengti nesusipratimų, užtenka tiesiog jų paklausti, kas vyksta.

Šaulys

Veidmainystė dažnai pateisinama noru bet kokia kaina pasiekti tai, ko jie nori. Tada Šaulys gali tapti veidmainiu, nes jam labai būdinga manyti, kad tikslo siekimas pateisina visas priemones. Kartais tokioje vizijoje prie jo prisijungia ir Avinas – jis taip pat mėgsta nušluoti visas fizines ir moralines kliūtis pakeliui į tai, ko nori. Tačiau Šaulys vis tiek laimės šį čempionatą, jis darys viską, kad pergalė būtų jo.

REKLAMA

vyrai, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].