Parapsichologė atskleidė 5 idealius vyrus pagal Zodiako ženklą

Su kuriais Zodiako ženklais tikrai turėtumėte tuoktis? Parapsichologė Saona Merishan atskleidė 5 Zodiako ženklus, kurių atstovai tampa idealiais vyrais.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo vyrams mylimoji visada bus pirmoje vietoje. Jie niekada nepavargs rodyti savo sielos draugei, kokia svarbi jiems ši santuoka.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo vyrai yra ramūs, jie šeimos žmonės. Vėžiai niekada neapgaus žmonos ir neieškos kitų draugių.

Svarstyklės

Svarstyklių atstovai nuolat veržiasi iš vienos pusės į kitą, tačiau jie tai daro siekdami įsitikinti, kad elgiasi teisingai. Bet kai jie išsirenka gyvenimo partnerę, labai ja rūpinasi ir kaip galėdami padeda.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, Parapsichologė

Skorpionas

Visada galite pasikliauti Skorpiono atstovais. Jie visada lieka ištikimi savo partnerei, juk to ir tikimasi iš sutuoktinio.

Ožiaragis

Ožiaragiai nėra romantikai, tačiau jie moka išsaugoti santuoką daugelį metų. Jie taip pat niekada nebėga nuo atsakomybės.

ožiaragis, gruodžio

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].