Niekas neįvyksta atsitiktinai. Viskas šiame pasaulyje turi tam tikrą tikslą.

REKLAMA

Beje, alchemijos, okultizmo ir numerologijos požiūriu jūsų gimimo data nėra tik atsitiktinis skaičių rinkinys. Kiekvienas mūsų, ateidamas į šį pasaulį, gauna magišką dovaną, apie kurią galite nė neįtarti.

REKLAMA

Nesvarbu, tikite  tuo ar ne. Net jei niekada nebandėte to išsiaiškinti, ši dovana visada yra su jumis. Sutikite, būtų  tikra nuodėmė apie ją nesužinoti. Juk tame slypi jūsų stiprybė.

Taigi, jei norite sužinoti apie savo stebuklingą dovaną, atlikite šiuos veiksmus:

REKLAMA

Sudėkite savo gimimo datos skaičius: dienos, mėnesio ir metų. Sudėkite tol, kol gausite vienaženklį skaičių.

Pavyzdžiui, jei gimėte 1978 m. rugpjūčio 1 d., skaičiavimai būtų tokie:

REKLAMA

1 + 8 + 1 + 9 + 7 + 8 = 34 = 3 + 4 = 7.

Kaip netrukus pamatysite, gautas skaičius yra labai svarbus. Tai leis jums sužinoti tokius dalykus, apie kuriuos nė neįtarėte.

REKLAMA

Skaičius 1: Magija

Jei atlikdami skaičiavimus gavote skaičių „1“, jūs esate labai kūrybingas žmogus.

REKLAMA

Manoma, kad šie žmonės turi galingiausių magiškų sugebėjimų. Jie turi raktą į magijos karalystę.

Tokie žmonės turi neįtikėtiną valią. Vis dėlto, privalome jus įspėti: stenkitės nemanipuliuoti ir nenaudoti savo dovanos kitų žmonių valdymui.

REKLAMA

Jūsų dovana: valia ir drąsa

Skaičius 2: Empatija

REKLAMA

Jūs labai jautriai reaguojate į jus supančią energiją. Štai kodėl nuo ankstyvos vaikystės mokate užjausti ir suprasti kitus žmones.

REKLAMA

Norite to ar ne, jūsų stebuklinga dovana slypi jūsų širdyje.

Šią dovaną galite panaudoti kitų žmonių skausmo malšinimui. Taip pat gebate greitai atkurti energiją, kai „įsižeminate“ ir užmezgate ryšį su gamta.

REKLAMA

Jūsų dovana: svajonės ir intuicija

Skaičius 3: Triveidis Mėnulis

REKLAMA

Šis skaičius simbolizuoja tris Mėnulio fazes. Jūs esate Trejybės deivės „instrumentas ir vadovas“. Apie šią deivę rašoma anglų rašytojo Roberto Graveso traktate „Baltoji deivė“. Pasak Graveso, triguba deivė (jis pats ją vadino „baltąja gimimo, meilės ir mirties deivė“) pasirodo „Mergalės“, „Motinos“ ir „Krono“ pavidalais, kurie atitinka tris moters stadijas.  Tai taip pat atitinka tris Mėnulio fazes: jaunatį, pilnatį ir delčią.

Jumyse slypi ir kūrimo, ir naikinimo energija. Žmonės ne be reikalo dažnai sako, kad svajoti reikia atsargiai. Žinokite, kad tai yra apie jus. Faktas yra tai, kad visos jūsų mintys ir norai gali lengvai išsipildyti.

REKLAMA

Jūsų dovana: kūrimas ir naikinimas

Skaičius 4: Elementalistas

REKLAMA

Skaičius „4“ simbolizuoja keturis mūsų Žemės elementus: Ugnį, Vandenį, Orą ir Žemę. Jūsų esmė puikiai subalansuota su visais šiais 4 elementais, todėl esate labai racionalus ir protingas žmogus.

Jūs nuolat semiatės energijos iš šių keturių elementų, todėl Ugnis, Vanduo, Žemė ir Oras aplink jus sukuria savotišką magišką lauką, kuris atstumia bet kokį negatyvą.

REKLAMA

Jūsų dovana: elementari magija

Skaičius 5: Spiritistas

REKLAMA

Skaičius „5“ simbolizuoja penktąjį elementą – Dvasią (senovės graikų magijoje ji buvo vadinama eteriu). Šį skaičių atstovaujantys žmonės palaiko ryšį su dvasine karalyste. Jie gali lengvai iškviesti jėgas iš kito pasaulio ir su jomis bendrauti.

REKLAMA

Štai kodėl tokie žmonės gali būti puikūs dvasininkai. Juk juos valdo „penktasis elementas“ – Dvasia!

Jūsų dovana:  gebėjimas susisiekti su dvasiomis ir protėvių perduota magija

REKLAMA

Skaičius 6: Saulės mokinys

Skaičius „6“ simbolizuoja Saulę ir viską, kas su ja susiję, todėl jūsų viduje yra galingas energijos srautas. Jūsų stebuklinga dovana kilusi iš Saulės, o tai reiškia, kad jūs praktiškai esate visagalis.

REKLAMA

Jūs esate gydytojas ir vadovas, tačiau nepamirškite, kad didelę galią lydi ir didelė atsakomybė. Stenkitės nenaudoti šios dovanos kitų žmonių nenaudai.

Jūsų dovana: ritualinė magija ir gydymas

REKLAMA

Skaičius 7: Mėnulio mokinys

Skaičius „7“ simbolizuoja Mėnulį ir visą jo magiją. Jūsų stebuklinga dovana yra tyra ir nežabota Mėnulio energija.

REKLAMA

Jums net nereikia nieko skaityti ar mokytis apie ritualinę magiją –  jūs nuo pat gimimo žinote, ką ir kaip daryti.  Viskas jums pavyksta lengvai ir meistriškai. Ši improvizacijos dovana siejama su intuicija, kuri yra labai stipriai išvystyta.

Maža to, jūsų sapnai yra pranašiški. Jūsų sapnai labai dažnai išsipildo. Jei šią dovaną naudosite protingai, galite sukurti tikrus stebuklus!

REKLAMA

Jūsų dovana: vizijos ir pranašiški sapnai

Skaičius 8: Tradicinė raganystė

REKLAMA

Skaičius „8“ laikomas vienu stebuklingiausių. Jei jūsų gimtadienis asocijuojasi su „8“, vadinasi, turite milžiniškų magiškų galių.

Jūsų viduje yra tam tikras kompasas, todėl jūs tiksliai žinote, kas yra teisinga, o kas –  ne.

REKLAMA

Jūsų dovana: alchemija ir manipuliavimas energija

Skaičius 9: Šamanas

REKLAMA

Skaičius „9“ simbolizuoja visų aukščiau išvardytų dalykų suvienijimą. Tai – vartai, kur viskas baigiasi ir prasideda iš naujo. Štai kodėl jūs matote dalykus taip, kaip niekas kitas.

REKLAMA

Esate meniškas ir kūrybingas žmogus, todėl pasaulį ir žmones matote  iš skirtingų krypčių ir perspektyvų. Tai reiškia, kad galite gydytis ir išgydyti.

Šis skaičius simbolizuoja mirtį ir atgimimą. Jūs jaučiate vaiduoklius ir dvasias, todėl galite peržengti pažįstamo pasaulio ir žmogaus galimybių ribas, kaip tą daro visi šamanai.

Jūsų dovana: astralinė projekcija ir magijos dvasia

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].