Jie tikrai moka groti kitų nervais! Jiems tai net patinka, ar galite tai įsivaizduoti? Kas jie mano esantys? Šiandien mes jums papasakosime apie šiuos kenkėjus. Natūralu, kad šis horoskopas nepretenduoja į galutinę ir neginčytiną tiesą, jis labiau komiškas. Bet, kaip turbūt jau žinote, kiekviename pokšte yra dalis tiesos…

REKLAMA

Prašome į šį horoskopą nežiūrėti pernelyg rimtai ir neįsižeisti, jei  atsidūrėte šių Zodiako ženklų sąraše. Juk kiekviename trūkume galima įžvelgti kažką gero.

REKLAMA

Taigi, štai jie: patys nepakenčiamiausi Zodiako ženklai:

MERGELĖ (24.08 – 23.09)

REKLAMA
  1. Analizuoja kiekvieną savo žingsnį ir nepamiršta kontroliuoti kitų.
  2. Kritikuoja viską, ką mato ir girdi.
  3. Praktiška ir nuobodi asmenybė, kuri savo ydas labai brangina.

Mergelę visi pažįsta kaip intelektualę ir perfekcionistę, kuri nepavargsta visiems demonstruoti savo netobulumų. Ji turi analitinį protą ir neįtikėtinai aukštą savigarbą.

Net ir kasdieniame gyvenime sutarti su Mergele gali būti labai sunku, nes  ji yra įpratusi, kad viskas turi būti taip, kaip sako super-Mergelė. Ar tikrai galite pasiūlyti ką nors protingesnio už ją? Kaip atpažinti Mergelę: jei po kelių minučių bendravimo su protingu žmogumi norisi jį priploti, greičiausiai šis žmogus yra Mergelės ženklo atstovas.

REKLAMA

Mergelės yra smulkmeniškos, šykščios, niūrios ir nuobodžios. Šio ženklo atstovai gali išvesti jus iš proto. Dėl savo nuobodumo ir nenuolaidumo Mergelės gali sužlugdyti bet kokį verslą.

Mergelės ženklo atstovai nėra linkę improvizuoti. Jiems įprasta rengti nuobodžius, detalius planus. Po šiuo ženklu gimę žmonės yra tikri intrigų meistrai, o tuomet, jei išsirenka auką, nenurimsta, kol jos neišvargina. Na, kaip tai jums patinka, mielieji?

REKLAMA

JAUTIS (21.04 – 21.05)

  1. Kas yra didžiausias šykštuolis? Teisingai, Jautis.
  2. Jis mano, kad žino daugiau nei visi kiti.
  3. Smulkmeniškas ir nuobodus.

Jautis  siekia savo tikslų atkakliai ir kantriai. Jis niekada nenukrypsta nuo numatyto kelio. Jis sutryps kitus ir eis link savo tikslo pakelta galva.

REKLAMA

Jautis niekada nepamiršta ir neatleidžia įžeidimų. Pagrindiniai jo trūkumai: godumas, nuobodumas, pesimistinis požiūris į gyvenimą, žiaurumas sau ir aplinkiniams bei bejausmiškumas santykiuose.

REKLAMA

Jis laiko save Visatos centru, apsimeta altruistu, kuriuo tikrai nėra. Jis myli turtus ir jų siekia, yra pasirengęs nuvilkti paskutinius marškinius nuo savo artimo. Jautis nesupranta, kad tame gali būti kažkas blogo. Šio ženklo atstovas mano, kad išlieka tik ryžtingiausi ir stipriausi.

Į save orientuotas Jautis terorizuoja savo šeimą nuo vaikystės iki pat senatvės, nors pašaliniams atrodo gana mandagus ir meilus. Maža to, Jaučio ženklo atstovas nori, kad jo vaikai būtų panašūs į jį patį.

REKLAMA

Jaučio ženklo atstovės yra užkietėjusios senmergės. Jos niekuo nepasitiki, net savimi, todėl skausmingai pavydi kitiems.

ŠAULYS (11-23-12-21)

REKLAMA
  1. Mėgsta primesti savo valdžią ir visiems be išimties siūlo savo kvailas idėjas.
  2. Šaulys yra agresyvus optimistas, nuo kurio norisi bėgti kuo toliau.
  3. Patologinis melagis.

Šaulys garsėja idiotišku optimizmu ir užsispyrimu. Šeimos gyvenime jis sukelia daug rūpesčių, nes yra patologinis melagis, nuoširdžiai tikintis savo melo gėriu.

Jam patinka triukšmingi susibūrimai ir pasisėdėjimai, kur gali pasilepinti nemokamomis gėrybėmis. Šaulys gali sugriauti bet kokią, net ir pačią glaudžiausią kompaniją. Jis dėl to tikrai nesijaus kaltas, nes, jo nuomone, visi kiti yra tikri idiotai.

REKLAMA

lapkritis

Kasdieniame gyvenime jis moka tik teoretizuoti, o ne spręsti susikaupusias problemas. Šaulys mano, kad pakanka sudaryti veiksmų planą ir visą darbą perkelti kitiems ant pečių. Kam teptis rankas? Žmonos dažnai skundžiasi tokiais vyrais, teigdamos, kad Šauliai visiškai neatlieka vyriškų pareigų namuose.

Šaulys yra pernelyg tiesmukiškas ir neturi takto jausmo. Toks elgesys kartais sukelia įvairiausių problemų. Vis dėlto, dėl natūralaus žavesio ir neišblėstančio optimizmo šio ženklo atstovas gali atrodyti gana mielas.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].