Nagų kirpimas pagal Mėnulio kalendorių liepos mėnesiui

Mėnulio fazės veikia įvairius gyvenimo aspektus, įskaitant rūpinimąsi savimi. Mėnulio kalendorius dažnai naudojamas nustatant palankias ir nepalankias dienas nagams kirpti. Sužinokite, kurios dienos bus palankios kirpti nagus vidurvasarį.

REKLAMA

Vidurvasaris – puikus metas persitvarkyti. Norint pasitikėti savimi, svarbu pasirūpinti smulkmenomis. Nagų kirpimas palankiomis savaitės dienomis padės išlaikyti gražią ir išpuoselėtą išvaizdą, o taip pat suteiks pozityvumo. Svetainės ekspertai rekomenduoja vadovautis sveiku ir aktyviu gyvenimo būdu, kad kiekvieną dieną pajustumėte jėgų antplūdį.

2021

Liepos 1, 2 d.: pirmosiomis liepos dienomis Mėnulis auga ir yra Jaučio ženkle. Šis laikotarpis – puikus metas atnaujinti manikiūrą ir pakeisti nagų formą. Sutvarkyti nagų plokšteles pavyks, jei rankas patikėsite profesionalams. Taip pat manoma, kad nagų priežiūra šiuo laikotarpiu padės išvengti jų trapumo.

Liepos 3, 4 d.: Mėnulis ir toliau auga, pereidamas į Dvynių žvaigždyną. Šios dienos taip pat tinkamos kirpti nagus, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte odos. Žaizdos gis ilgai ir sukels daug nepatogumų. Nagams sustiprinti ir skilinėjimui išvengti derėtų tepti gydomuosius lakus.

REKLAMA

Liepos 5, 6 d.: Mėnulio perėjimą į Vėžio žvaigždyną lydi pilnatis liepos 6 dieną. Šis laikotarpis laikomas nepalankiu kirpti nagus, todėl nuo šios procedūros geriau susilaikyti. Stiprinančios vonios, odelių aliejai ir rankų masažas bus naudingi, nes gali užkirsti kelią daugelio ligų vystymuisi.

Liepos 7, 8 ir 9 d.: Mėnulio kilimas Liūto žvaigždyne – palankus metas kirpti nagus. Ši procedūra prisidės prie greito jų augimo ir stiprėjimo. Geras sprendimas būtų ir ryškus manikiūras, kurio dėka galėsite nusiteikti optimizmo bangai ir pasikrauti puikios nuotaikos ilgam.

Liepos 10, 11 d.: Mėnulio augimas tęsiasi Mergelės žvaigždyne. Šios dienos taip pat tinkamos kirpti nagus, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte gležnos nagų plokštelės. Tiktų ir prislopintų spalvų manikiūras. Tai padės sutelkti dėmesį į pirminių problemų sprendimą.

Liepos 12, 13 ir 14 d.: Mėnulis toliau stiprėja ir pereina į Svarstyklių žvaigždyną. Tai palankus metas kirpti nagus, tad galite drąsiai trumpinti nagus – jie greičiau augs. Kad jūsų nagai išliktų tvirti, svarbu juos prižiūrėti, taip pat laikytis tinkamos mitybos ir aktyvaus gyvenimo būdo.

REKLAMA

Liepos 15, 16 d.: Mėnulis toliau auga Skorpiono žvaigždyne. Šiuo laikotarpiu kirpti nagus galite, ypač jei norite pakeisti savo gyvenimą ir įsileisti į jį pokyčius. Procedūrą galite atlikti namuose, tačiau nepamirškite apie saugos priemones.

REKLAMA

Liepos 17, 18 d.: augančio Mėnulio sąjunga su Šaulio žvaigždynu – ne pats tinkamiausias metas kirpti nagus. Ši procedūra gali sukelti diskomfortą ir sukelti dirglumą. Astrologai rekomenduoja tik atnaujinti spalvą arba padengti nagus medicininiu laku.

Liepos 19, 20 ir 21 d.: Mėnulio perėjimą į Ožiaragio žvaigždyną lydi Mėnulio pilnatis, kuri įvyks liepos 21 dieną. Šią dieną medetkų geriau neliesti, kad nekiltų rūpesčių. Nagų plokšteles geriausia nukirpti liepos 19 dieną, kad įgytumėte pasitikėjimo savimi ir  paliktumėte praeitį.

REKLAMA

Liepos 22, 23 d.: Mėnulis mažėja, pereidamas į Vandenio ženklą. Tai palankus metas kirpti nagus. Ryte turėtumėte nukirpti nagus, kad į savo gyvenimą atneštumėte sėkmės ir klestėjimo. Svarbi bus ir nagų priežiūra, kurią galima atlikti ne tik salone, bet ir namuose. Tam galite naudoti liaudies receptus.

Liepos 24, 25 d.: Mėnulis ir toliau mažėja Žuvų žvaigždyne. Nagų kirpimas šiuo laikotarpiu bus gera pagalba tiems, kurie negali ryžtis aktyviems veiksmams. Astrologai rekomenduoja pasirinkti smailų nagų formą, kad nepraleistumėte laimės ir sėkmės.

REKLAMA

Liepos 26, 27 d.: Mėnulis mažėja ir pereina į Avino žvaigždyną. Nagų kirpimas šiuo laikotarpiu skirtas tiems, kuriems trūksta pasitikėjimo ir veržlumo. Naujas drąsių spalvų manikiūras taip pat padės išlaisvinti ir drąsiai kovoti su skriaudikais ir asmeninių ribų nepaisančiomis asmenybėmis.

Liepos 28, 29 d.: Mėnulis toliau praranda jėgas ir pereina į Jaučio ženklą. Šis laikotarpis tinkamas manikiūrui ir nagų kirpimui. Po procedūros nagų plokštelės taps labiau prižiūrimos ir stipresnės.

REKLAMA

Liepos 30-31 d.: Dvynių žvaigždyne tęsiasi Mėnulio mažėjimas. Šiuo laikotarpiu kirpti nagus nedraudžiama, tačiau yra infekcijos pavojus. Svarbu atidžiai rinktis specialistą arba procedūrą atlikti namuose laikantis saugos reikalavimų.

Mėnulio kalendorius yra naudingas įrankis nustatant palankias dienas, kai galite saugiai atlikti tam tikras užduotis. Astrologų patarimai padės iš anksto planuoti savo veiksmus ir nesunkiai įnešti į gyvenimą laimę.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].