Mėnulio kalendorius plaukų kirpimui liepos mėnesį

Tam, kad sulauktumėte ne tik prabangių rezultatų, bet ir pritrauktumėte sėkmę, svarbu plaukus kirpti tam tikromis savaitės dienomis. Astrologų rekomendacijos, atsispindinčios Mėnulio kalendoriuje, padės pasirinkti optimalų laiką ryškiai transformacijai.

REKLAMA

Ryškus stilius vidurvasarį – puiki išeitis tiems, kuriems trūksta dėmesio ir pasitikėjimo savimi. Svetainės ekspertai rekomenduoja rinktis energetiškai palankias dienas, kad transformacija būtų sėkminga ir taptų raktu į puikią nuotaiką ir savijautą. Nauja šukuosena, kaip ir rūpestingos procedūros, suteiks optimizmo ir padės susidoroti su bet kokiomis kliūtimis kelyje į laimę.

Liepos 1, 2 d.: mažėjantis Mėnulis pirmąsias liepos dienas praleis Jaučio žvaigždyne. Šiuo laikotarpiu nauja šukuosena taps išsigelbėjimu nuo nerimo ir liūdesio. Norint gauti norimą rezultatą, transformaciją reikia patikėti profesionalui. Nauja šukuosena laikys ilgai, todėl svarbu įvaizdį gerai apgalvoti.

Liepos 3, 4 d.: garbanos įgaus tvirtumo ir spindesio, jei bus nukirptos mažėjančio Mėnulio įtakoje Dvynių žvaigždyne. Šios dienos bus palankios ir globojamoms procedūroms, kurių dėka plaukus bus galima sutvirtinti per visą jų ilgį, padaryti juos glotnius ir paklusnius. Tam tinka ir profesionalios, ir liaudiškos priemonės.

REKLAMA

Liepos 5, 6 d.: Šiuo laikotarpiu plaukų kirpimas gali sukelti nemalonių emocijų. Liepos 6-ąją, jaunaties dieną, astrologai rekomenduoja atsisakyti lankytis pas meistrą. Mėnulis Vėžyje paveiks jūsų emocinę būseną, todėl jūsų nuotaika gali keistis kelis kartus per dieną.

Liepos 7, 8 ir 9 d.: keičiant savo įvaizdį augančio Mėnulio įtakoje Liūto žvaigždyne, gali kilti visokiausių planų trikdžių. Šiuo laikotarpiu turėtumėte atsisakyti kirpti plaukus, kad nekiltų nedidelių problemų ir rūpesčių. Šios dienos tinkamos pasirūpinti savimi ir stiprinti imuninę sistemą.

Liepos 10, 11 d.: plaukų kirpimas pradiniame augančio Mėnulio etape turės teigiamą poveikį garbanoms. Mergelės sąjungos įtaka yra neutrali, vadinasi, galite drąsiai keisti įvaizdį, daryti unikalias šukuosenas ir džiaugtis rezultatu. Astrologai rekomenduoja nekirpti plaukų namuose, kad nepažeistumėte plaukų struktūros.

Liepos 12, 13 ir 14 d.: Mėnulio augimas Svarstyklėse kelia abejonių ir netikrumo. Tai reiškia, kad su nauju įvaizdžiu geriau šiek tiek palaukti. Kirpti plaukus nedraudžiama, tačiau geriausia rinktis esamą šukuoseną, tai yra, geriausia pakoreguoti ir kiek patrumpinti garbanas.

REKLAMA

Liepos 15, 16 d.: augantis Mėnulis Skorpiono žvaigždyne mums rodo, kad laukia gražios dienos. Naujas kirpimas sustiprins jūsų žavesį ir išryškins natūralų grožį. Patartina ryte susitikti su meistru, kad į savo gyvenimą pritrauktumėte sėkmę ir klestėjimą.

REKLAMA

Liepos 17, 18 d.: Šaulio ženkle augančio Mėnulio įtakoje porą dienų mūsų laukia neutrali būsena. Astrologai rekomenduoja kirpti plaukus liepos 17 dieną, kad pritrauktumėte finansinę sėkmę. Įvaizdžio pakeitimas liepos 18 dieną padės įnešti meilės ir harmonijos į jūsų gyvenimą.

Liepos 19, 20 ir 21 d.: Mėnulio augimas Ožiaragyje baigsis su pilnatimi liepos 21 dieną. Plaukų kirpimas suteiks teigiamų emocijų, jei liepos 19 dieną susitarsite su kirpėja. Kitomis dienomis nauja išvaizda gali sukelti daugiau rūpesčių nei džiaugsmo. Garbanos bus nepaklusnios, o nereikalingas dėmesys gali sudirginti.

REKLAMA

Liepos 22, 23 d.: Mėnulis mažėja Vandenio žvaigždyne. Šis laikotarpis – puikus metas keisti ne tik įvaizdį, bet ir gyvenimo būdą. Ryški šukuosena tiks tiems, kurie nebijo likimo iššūkių, yra pasiruošę aktyviai dirbti kuriant gerovę ir gauti pelnytą atlygį.

Liepos 24, 25 d.: laikotarpiu, kai Mėnulis mažėja Žuvų ženkle, neturėtumėte daryti staigių judesių. Šiuo laikotarpiu plaukų kirpimas atneš sėkmės, jei atgaminsite vaizdą, kuris jau padėjo pritraukti sėkmę anksčiau. Geriausia šukuoseną darytis vakare.

REKLAMA

Liepos 26, 27 d.: mažėjančio Mėnulio įtaka Avinui padeda išsivaduoti nuo visko, kas nereikalinga, ir palikti praeitį už savęs. Prie to prisidės ir nauja šukuosena. Svarbu prisiminti apie rūpestingas procedūras, kurios ypač aktualios karštomis vasaros dienomis.

Liepos 28, 29 d.: Mėnulis Jaučio ženkle – tinkamas metas keisti kirpimą. Naujas įvaizdis padės labiau pasitikėti savimi ir atsispirti negatyviems žmonėms. Svarbu kirpimą patikėti patikimam profesionalui, norint gauti gerą rezultatą ir ilgai džiaugtis savo atspindžiu.

REKLAMA

Liepos 30, 31 d.: kirpimas šiomis dienomis padės vasaros vidurį užbaigti teigiamai. Dvynių ženkle mažėjančio Mėnulio įtakoje galite sutikti su drąsiais kirpimais, kurie padės pažadinti kūrybinę energiją ir atvers naujus horizontus.

Dėl plaukų kirpimo kiekvienas gali pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, susidoroti su sunkumais ir užtikrinti gerą nuotaiką ilgam. Rūpinimasis garbanomis taip pat svarbus – išpuoselėtos garbanos taps jūsų vizitine kortele.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].