Labiausiai neprieinami vyrai pagal Zodiako ženklą. Kas jie tokie?

Kaip manote, kuris vyras yra labiausiai neprieinamas? Neprieinami vyrai yra daug rečiau sutinkami nei neprieinamos damos. Kai kurių Zodiako ženklų atstovai tam turi polinkį, o tai matyti iš jų elgesio. Sužinokite, kurių Zodiako ženklų atstovai yra neprieinami!

REKLAMA

Kai kuriems žmonėms neprieinamo vyro įvaizdis yra nesąmonė, tačiau nemanykite, kad tokių žmonių nėra. Yra vienas Zodiako ženklas, suteikiantis vyrams antžmogiškos ištvermės ir racionalaus mąstymo. Šio žvaigždyno atstovai praktiškai neturi ydų ir silpnybių, susijusių su meilės sfera.

taro kortų prognozė

REKLAMA

Vedę vyrai

Dažniausiai nepasiekiamumas atsiranda vyrams po to, kai jie susituokia, o tai yra gana akivaizdu. Tačiau daugelis jų vis dar lengvai pasiekiami meilės plėšrūnėms. Vyrų, kurie tampa neprieinami santuokoje, sąraše yra Vėžiai, Skorpionai, Liūtai ir Mergelės atstovai.

Vėžys yra tipiškas šeimos žmogus. Jam nereikia ieškoti meilės šone, nes šeima jam yra pirmoje vietoje. Šio Vandens ženklo atstovų neprieinamumas santuokoje yra tvirtas. Žinoma, yra išimčių, tačiau tai tokia retenybė, kad neturėtumėte jaudintis dėl savo Vėžio ženklo vyro ištikimybės.

REKLAMA

Jei turite lengvus ir atvirus santykius, Vėžį vargu ar galima pavadinti neprieinamu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasakyti jam komplimentą – ir jis jau bus jūsų.

Skorpionas. Kai Skorpionai susituokia, tai keičia juos iš vidaus. Žinoma, jie bus jautrūs meilikavimui ir vis tiek trokš moteriško dėmesio, tačiau jų nepasiekiamumas bus toks stiprus, kad tik rafinuočiausios ir meilės reikaluose įmantriausios damos galės prasiveržti pro šiuos šarvus.

REKLAMA

Liūtas. Kažkodėl daugelis žmonių mano, kad Liūtai mėgsta apgaudinėti, nes jie yra vieni narciziškiausių Zodiako ženklų. Žinoma, jie gali tai padaryti, bet tik tuo atveju, jei tam yra rimta priežastis.

Jei Liūto žmona bus jam ištikima, jis bus kiek įmanoma neprieinamas kitoms moterims. Kitais atvejais Liūtai nepraleis progos būti suvilioti, kad paglostytų savo savimeilę.

REKLAMA

Liūtas, savaitės horoskopas

Mergelė. Jei po šiuo Zodiako ženklu gimęs vyras yra santykiuose, kuriuose viskas vyksta sklandžiai, tada, kaip ir Liūtas, jis bus neprieinamas nepažįstamiems žmonėms. Jis gali flirtuoti, bet tik tam, kad įsitikintų, jog yra patrauklus.

REKLAMA

Kai Mergelės ženklo vyras ieško meilės, jį pasiekti lengva: tereikia atkreipti į jį dėmesį.

Pats neprieinamiausias vyras

Ožiaragis yra neprieinamumo meilėje karalius. Net laisvas Ožiaragis kartais būna visiškai uždaras moterims. To priežastis yra jo gyvenimo būdas ir mąstymas. Šis vyras negali priartėti prie moters, kol pakankamai gerai jos nepažįsta.

REKLAMA

Tai nevienodai pasireiškia visiems Ožiaragiams, tačiau yra ir tokių, kurie net ir turėdami nuoširdžiausią troškimą kartu praleisti naktį ar eiti į pasimatymą, suabejos, ar tai tikrai verta padaryti.

Ožiaragiai yra atsargūs, todėl labai nenoriai įsileidžia žmones į savo gyvenimą. Žinoma, jei moteris turi kažką, ko Ožiaragis negali atsisakyti, tada abipusės simpatijos tikimybė padidės. Tačiau rasti tai, ko reikia Ožiaragiui, labai sunku, nes šie vyrai yra paslaptingi ir netgi santūrūs.

REKLAMA

Yra Ožiaragio potipis, kuris yra visiškai priešingas įprastam. Astrologija teigia, kad tokie Ožiaragiai yra itin reti. Iš karto suprasite, kad sutikote tokį žmogų, kai patys būsite jo suvilioti, atversite savo sielą, įsimylėsite, o tada sužinosite, kad jam tai tik dar vienas nuotykis. Šie Ožiaragiai yra tikri Don Žuanai. Tokie vyrai sudaro apie 5 procentus visų Ožiaragių.

Beveik bet kuri moteris gali patraukti šio vyro dėmesį, tačiau išlaikyti jį nėra lengva užduotis. Tos, kurios žino, kaip tai padaryti, visada yra sėkmingesnės nei jų konkurentės.

ožiaragis, gruodžio, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].