Labiausiai išlepintos moterys pagal Zodiako ženklą

Mes papasakosime, kurioms moterims neįmanoma įtikti. Kurios damos labiausiai išlepintos pagal Zodiako ženklą? Kam visada trūksta dėmesio ir dovanų? Ir, dar svarbiau, ar jos gauna tai, ko nori?

REKLAMA

Vandenis

vandenis

Šioms moterims visada visko reikia maksimaliai. Jos nori blaškytis iki paryčių ir pirkti visus brangiausius daiktus, nors tai ir nėra būtina. Jei nesate pasiruošę joms suteikti prabangos, Vandenio moterys greitai suras ką nors, kas gali tai padaryti. Joms reikia įspūdžių ir pramogų, jos tarsi džiaugsmingas vaikas, kiekviename žingsnyje laukiantis magijos.

REKLAMA

Liūtas

Liūtė mėgsta brangias dovanas, įspūdingus daiktus. Jai svarbu sužavėti kitus, parodyti savo „grobį“. Turite būti labai neįprastas žmogus arba patenkinti nestandartines Liūtės užgaidas, kad ji su jumis bendrautų. Su šia moterimi geriau neiti į pasimatymą, jei jūsų piniginė tuščia.

Žuvys

Žuvų atstovės mėgsta atlikti mažų, išlepintų mergaičių vaidmenį. Jūs negalėsite jų sužavėti vien pinigų pervedimu. Joms reikia įvykių, nuotykių, kelionių, o svarbiausia – nuolatinio partnerio įsitraukimo į visus šiuos įvykius. Jei vyras tam nepasiruošęs, Žuvys pradės aktyviai burti aplink save bendraminčius ir, deja, netrukus gali pasirodyti, kad šiame rate yra kažkas, pasiruošęs pasidalinti savo pomėgiais, išklausyti ir suprasti. Tokio posūkio rezultatas akivaizdus – Žuvys eis ten, kur joms bus skirtas visas laikas, jėgos ir dėmesys.

Dvyniai

Dvynių atstovės taip pat mano, kad jos nusipelno geriausių dalykų. Jos tikrai nelauks ilgai, pasitaikius progai, jos bus su žmogumi, kuris atitiks jų idėjas apie gerovės ir komforto lygį. Dvynių ženklo moterys labai mėgsta naujoves, firminius daiktus. Pasiruoškite dirbti viršvalandžius, nes Dvynės linkusios turėti daug troškimų!

REKLAMA

dvyniai, savaitės horoskopas, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.