Dauguma žmonių svajoja sutikti savo sielos draugą ir sukurti šeimą. Jie nenori būti vieni, todėl vestuvės jiems atrodo savaime suprantamas dalykas. Vis dėlto, astrologai teigia, kad anaiptol ne visų Zodiako ženklų atstovai svajoja apie vestuves: kai kurie jų negali apie tai net pagalvoti.  Taigi, kurių ženklų atstovai mieliau renkasi viengungišką gyvenimą?

REKLAMA

Avinas

REKLAMA

Šio ženklo atstovai labai vertina laisvę. Avinas nori susitikinėti su priešingos lyties atstovais, tačiau jie nesvajoja apie rimtus įsipareigojimus. Vestuvės – tikrai ne jiems.

Dvyniai

REKLAMA

Šio ženklo atstovai tikrai nepasižymi pastovumu. Dvyniams patinka išbandyti naujus dalykus ir savo gyvenime nuolatos ką nors keisti.  Jiems patinka emocijos, kurias jie patiria eksperimentuodami. Būtent todėl Dvyniai neskuba tuoktis. Šeimą jie dažniausiai sukuria būdami vyresnio amžiaus.

Mergelė

REKLAMA

Vienatvė yra šio Zodiako ženklo atstovų stichija. Mergelės nuolatos išsikelia naujus tikslus ir daro viską, kad juos pasiektų. Šeimos kūrimas tikrai ne visada yra Mergelės planuose. Šio ženklo atstovai labai atsakingai žiūri į partnerio pasirinkimą, jie nepuola į glėbį pirmam sutiktam žmogui. Kartais atrodo, kad žmogus, atitinkantis visus Mergelės keliamus reikalavimus, paprasčiausiai neegzistuoja.

Šaulys

REKLAMA

Pati santuokos idėja Šauliui atrodo gana patraukli, tačiau jis neskuba to paversti realybe. Šio ženklo atstovai labai mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį ir keliauti. Šauliai mano, kad vedybinis gyvenimas labai apribos jų laisvę, todėl jie neskuba įsipareigoti.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai mėgsta leisti laiką vienumoje, todėl santuokinis gyvenimas – ne jiems. Gyventi vieniems šio ženklo atstovams yra patogiau, be to, jie labai nemėgsta, kai kiti žmonės daro jiems spaudimą. Anksčiau ar vėliau Vandeniai nusprendžia susituokti, tačiau prie altoriaus šio ženklo atstovai neretai žengia būdami vyresnio amžiaus.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.