Kurios moterys yra pačios vulgariausios pagal Zodiako ženklą?

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai. Vienos tą bando pasiekti sekdamos naujausias mados tendencijas, kitos nori išsiskirti savo originaliu stiliumi, tad stengiasi išsiskirti iš minios ir būti kuo ryškesnės. Bet, deja, ne visada tai, kas yra madinga, tinka visoms moterims. Norėdamos tinkamai apsirengti, turite žinoti, kas jums tinka. Kai kurioms moterims, deja, tai nelabai pavyksta. Astrologai yra tikri, kad žvaigždės tam tikru mastu veikia proporcijos jausmą ir norą išsiskirti, tad šį kartą jums pristatome, kurios moterys yra vulgariausios savo apsirengimu pagal zodiako ženklą. 

Vulgariausios moterys savo apsirengimu pagal zodiako ženklą

1. Ožiaragis

Ožiaragio atstovės nori atrodyti geriausiai, todėl atkreipia dėmesį į visas mados tendencijas. Tačiau ne visada leopardo paltas ir ilgi batai iki kelių atrodo tinkamai. Šis ženklas ne visada turi proporcingumo jausmą. Ožiaragio atstovės taip pat dažnai vulgariai kalba. Jos naudoja įvairias frazes, kurios joms, tiesą sakant, visiškai netinka.

2. Mergelė

Mergelė mėgsta rengtis ryškiai. Jos yra pasirengusios dėvėti visus ryškiausius drabužius, kokie tik yra, kad išsiskirtų. Ir jei vis dėlto kai kurios šio ženklo atstovės neskiria daug dėmesio drabužiams, tai reiškia, kad jos mėgsta sintetinius audinius. Tai atrodo ne mažiau vulgariai nei spalvingas sijonas.

vulgariausios

3. Vėžys

Vėžio atstovės yra parduotuvių maniakės. Šio ženklo moterys mėgsta pirkti drabužius. Jei parduotuvėje jos pamatys užrašą „Išpardavimas“, tada jos ten eis ir būtinai kažką nusipirks. Dažnai jų įsigyti dalykai yra absurdiški. Kartais Vėžio atstovės tai supranta jau praėjus kuriam laikui po pirkimo, kai jau per vėlu jį grąžinti, todėl jos turi dėvėti tai, kas joms iš tikrųjų nepatinka. Štai kodėl šio ženklo atstovės dažnai atrodo vulgariai.

Jūsų ženklas yra šiame sąraše, bet jūs nesutinkate su tuo, kas teigiama? Žinokite, kad ne tik žvaigždės, bet ir mūsų aplinka daro įtaką skonio pojūčiui. Taigi, atsikvėpkite ir pasidalinkite savo nuomone komentaruose! Kas, jūsų matymu, yra pačios vulgariausios moterys pagal zodiako ženklą? Kodėl taip manote? Mums labai įdomu sužinoti, ką galvojate!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].