Visi žino, kaip laikas gali nepastebimai lėkti arba labai ilgai tęstis. Laiko greitis žmogaus supratime priklauso nuo darbo, kuriuo asmuo tuo metu užsiima. Jei žmogui šis darbas nepatinka, laikas jam prailgs, tarsi jis visai būtų sustojęs, bet jei darbas jam patinka, laikas pradeda lėkti beprotišku greičiu ir žmogus negali padaryti visko, ką planavo. Tačiau yra žmonių, kurie bet kuriuo atveju nespėja nieko padaryti ar kažkur tai ateiti, šis faktorius kartais priklauso ir nuo Zodiako rato ženklo. Todėl pateikiame jūsų dėmesiui 6  Zodiako rato ženklus, kuriems visada trūksta laiko.

Avinas

Kad ir kaip Avinai stengtųsi gyventi pilnavertiškai, jiems niekada neužtenka laiko asmeniniams reikalams, poilsiui ir šeimai. Dėl įtempto darbo grafiko jie dažnai paromis nemiega ir neskiria laiko savo šeimai, tačiau net ir tokioje situacijoje Avinai kartais nespėja baigti darbų. O toks gyvenimo būdas su nuolatiniu stresu darbe ir problemomis namuose, Avinams dažnai sukelia nervinių sutrikimų, kurie kenkia jų sveikatai. Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog šiek tiek atsipalaiduokite, vieną darbą atlikite daug anksčiau nei numatyta, o kito terminą pratęskite tiek kartų, kiek tik reikės. Aplinkiniai supranta šio ženklo problemą ir mato žmogų, kuris iš visų jėgų siekia harmonijos tarp darbo ir asmeninio gyvenimo, todėl jis bus labai laimingas, jei suteiksite jam bent šiek tiek laisvo laiko.

Dvyniai

Šiam Zodiako ženklui yra visai priimtina užduotį atlikti paskutinę akimirką arba atidėlioti išėjimą iš namų į susitikimą iki paskutinės minutės, nes šie žmonės nėra ypač punktualūs ir atsakingi. Tačiau kartais būna teigiamų laikotarpių ir Dvyniai sugeba daryti stebuklus. Jie visur suspėja, visus darbus atlieka laiku, o kartais net anksčiau nei numatytas terminas. Tokiomis sėkmingomis dienomis jie sugeba susidoroti net su labiausiai įtemptu ir apkrautu grafiku, o dar lieka laiko ir poilsiui, ir pabuvimui su šeima.

Lūtas

Nors šis ženklas yra įpratęs viską griežtai kontroliuoti, šie žmonės planuoja savo dieną ir tiesiog privalo įvykdyti visus užsibrėžtus darbus, tačiau dažnai neturi pakankamai laiko. Liūtus tai erzina, nes viskas vyksta ne pagal planą. Kartais Liūtai turi paaukoti savo laisvalaikį, miegą, bendravimą su artimaisiais ir net pomėgius, tačiau visa tai daroma, kad sugebėtų įvykdyti suplanuotus darbus.

Svarstyklės

Šio ženklo problema yra ta, kad jis stengiasi kiekvieną darbą atlikti kuo atidžiau ir  stengiasi jam atiduoti viską, kas įmanoma, problema ta, kad Svarstyklės vieną užduotį atlieka labai ilgai. Tačiau, nepaisant to, kad norėdamas viską suspėti jos turi aukoti savo laiką ir miegą, Svarstyklės visada suras laiko mylimam žmogui, augintiniui ir savo sveikatai.

Skorpionas

O štai šiam ženklui visiškai nerūpi laikas, jam nerūpi, kad kažkur jis kažko nespėja arba jau vėluoja. Juk, jo nuomone, pats pasaulis yra netobulas ir nereikia bandyti jo vytis. Jis gali labai pavėluoti į susitikimą arba atvykti į darbą vėliau, tačiau neketina dėl to nieko daryti, nes, jo nuomone, net jei ir pasistengtų, vis tiek visko nespėtų.

Šaulys

Su šiuo ženklu viskas yra labai paprasta, dauguma Šaulių iš prigimties yra įpratę gyventi pagal „pelėdų“ grafiką. O, kaip žinia, beveik viskas pasaulyje yra skirta „vyturiams“, tai siaubingai siutina ir erzina Šaulį. Be to, jis įpratęs iš pradžių daryti kažką paprasto ir malonaus, o paskui pereiti prie nuobodžių ir sudėtingų darbų. Ir jei Šaulys nenori to daryti, jis iki paskutinės minutės atidėlios nemėgstamą veiklą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].