Kuriems Zodiako ženklams gegužę reikia rūpintis savo sveikata?

Niekas nenori gulėti lovoje su skaudančia gerkle, kol visi pažįstami linksmai leidžia laiką lauke. Astrologai atskleidė, kuriems trims Zodiako ženklams gegužę reikia atidžiau rūpintis savo sveikata.

REKLAMA

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas, zodiako

Vasarai rimtai nusiteikę šio ženklo atstovai su sveikata turėtų elgtis atsargiai. Sąnariai ir sausgyslės yra jūsų Achilo kulnas. Atminkite, kad treniruotės be apšilimo gali sužaloti jūsų kelius. Trauma gali būti nemaloni ir apie save priminti visą vasarą.

REKLAMA

Skorpionas

Darbo krūvis ir nuolatinis stresas silpnins Skorpionų imunitetą. Šio ženklo atstovams nėra laiko sirgti, tad reikia pasirūpinti savo sveikata iš anksto. Daugiau vaikščiokite gryname ore ir stenkitės mąstyti pozityviai.

Žuvys

Dėl nesibaigiančių rūpesčių Žuvų atstovai visiškai neturi laiko sau. Gegužę nebus galima ignoruoti organizmo pavojaus varpų – paūmės lėtinės ligos. Pradėkite prevencines veiklas, kurios padės išvengti rimtesnių ligų, o jei krizė jau ištiko, būtinai kreipkitės į gydytoją.

REKLAMA

gruodžio

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].