Svajonės mus veda į priekį. Žmonėms reikia siekti kai ko, kas jiems nepasiekiama, bet yra didelė tikimybė, kad pavyks.

REKLAMA

Kai svajonė išsipildo, mus apima ramaus džiaugsmo jausmas, suteikiantis pasitikėjimo, kad ateityje taip pat lengvai gausime tai, ko trokštame. Apie tai, kurių Zodiako ženklų atstovų svajonės išsipildys gegužės mėnesį, skaitykite šiame straipsnyje.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniams gegužės mėnuo atneš vilčių išsipildymą karjeros siekių srityje. Dvyniams labai svarbu turėti darbą, kuris juos tenkintų visapusiškai. Dvyniai yra visuomeniški žmonės, jiems reikia kūrybinio darbo bendraminčių kompanijoje, kad jie jaustųsi harmoningai. Svajonių darbas šį gegužės mėnesį gali tapti realus ir tai bus kai kas netikėto – ir tikrai ne tai, kam ilgai ruošėtės. Staiga atsiras naujų pažįstamų, kurie papasakos apie svajonių darbą – nelaukite, tuoj pat jų pasiteiraukite apie jį! Viskas pavyks, jei Dvyniai tik parodys šiek tiek aktyvumo siekdami įgyvendinti savo svajones.

REKLAMA

Mergelė

Mergelių svajonės yra žemiškos: šiems žmonėms patinka, kai viskas vyksta pagal planą. Mergelės svajoja apie nepriekaištingą tvarką visame kame: darbe, santykiuose ir finansuose. Gegužės mėnesį Mergelių ženklo žmonių svajonėms bus lemta išsipildyti, jie pajus harmoniją, nes visi nerimą keliantys klausimai bus išspręsti. Santykiai su tais, nuo kurių priklauso Mergelės emocinė ir fizinė gerovė, su pačiais artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis, pagaliau bus išspręsti. Taip pat išsipildys kai kurios piniginės Mergelių viltys, o gegužės mėnesį bus galima įsigyti didelių pirkinių, apie kuriuos Mergelės ženklo žmonės jau seniai svajojo.

REKLAMA

Svarstyklės

REKLAMA

Šį gegužės mėnesį bus lemta išsipildyti Svarstyklių svajonėms, o daugelis įvykių bus visiškai netikėti. Svarstyklių svajonės susijusios su santykiais, nes tai romantiškiausias Zodiako ženklas. Gegužės viduryje įvyks įvykis, kurio Svarstyklės taip ilgai laukė: galbūt bus pateiktas pasiūlymas, kurio bus neįmanoma atsisakyti! Apskritai žvaigždės tikisi, kad Svarstyklės visapusiškai priims norų įgyvendinimo būdą, kuris šiems žmonėms bus pasiūlytas be skubos ir pasipriešinimo įvykių eigai.

Skorpionas

REKLAMA

Skorpionai svajoja tik apie didelius dalykus. Jų siekiai nusidriekę toli į ateitį, o Skorpionai nori dviejų dalykų: meilės ir pinigų, ir pageidautina, kad jų būtų kaip įmanoma daugiau. Šį gegužės mėnesį viskas išsipildys: Skorpionai gaus ir pinigų, ir meilės, ir nieko už tai nereikės prarasti. Iš pradžių tikėtini staigūs ir nelabai malonūs pokyčiai, bet viskas gerės ir galiausiai atves prie tikro triumfo, ir Skorpionai bus tuo labai patenkinti! Žvaigždžių įspėjimas: mėnesio viduryje Skorpionams nepatartina per daug atskleisti savo planų kitiems ir dalytis rūpesčiais su tais, kuriais visiškai nepasitiki: tai gali sutrukdyti įgyvendinti savo siekius.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].