Įvairūs amuletai gali apsaugoti ir atnešti laimės savo šeimininkui. Tačiau tinkamai pasirinktas talismanas ne tik atlieka apsauginę funkciją, bet ir turi kitų svarbių savybių.

Pagal zodiako ženklą pasirinktas talismanas gali pritraukti papildomą energiją ir suteikti patikimą apsaugą savo savininkui, atbaidydamas įvairias neigiamas energijas. Be to, tai užtikrina sėkmę meilės ir šeimos reikaluose, padeda dirbti ir suteikia įkvėpimo kūryboje.

Talismanas tarnauja vienam asmeniui, nuolat keisdamasis energija su juo. Jis nesaugo kito žmogaus, jo negalima atiduoti ar paskolinti draugams ir giminaičiams. Kuo ilgiau turite talismaną, tuo stipresnės jo magiškos savybės.

Taigi koks talismanas geriausiai tinka kiekvienam zodiako ženklui?

Avinas

Globėjas Marsas ir ugnies elementas suteikia Avinui energijos, kuria veržiasi per kraštus. Ypač tiems, kuriems pasisekė gimti pavasario lygiadienį. Jų talismanai akimirksniu sugeria savininko energiją ir atiduoda ją iškart, kai prisireikia.

Avinams vyrams tinka juvelyriniai dirbiniai ginklų pavidalu: plaktukai, durklai, kardai, žalvaris.

Moterys greitai ras ryšį su papuošalais, kuriuose yra ametistas, granatas ir deimantas.

Paprastu talismanu tinka moneta ant grandinės, bet kokios spalvos, panašios į ugnį, kubo formos karoliukai. Ant rašomojo ar naktinio stalo galite pasidėti elnio ar avino skulptūrėlę, dirbinį.

Jautis

Tvirtybė, sunkus darbas ir atkaklumas yra pagrindinės Jaučio savybės. Geriausias namų talismanas bus jaučio figūra. Tokia šeimyninės energijos įkrauta statulėlė padės išsaugoti meilę, santuoką, finansinę gerovę.

Tie, kurie ieško meilės, turėtų prisiminti, kad Venera, ženklo globėja, myli varį, o tai reiškia, kad vario papuošalai bus naudingiausi.

Geras pasirinkimas būtų pakabukas, vaizduojantis pelėdą, bulių, dramblį. Moterys turėtų vengti raudonų akmenų, bet safyras ar smaragdas yra puikus pasirinkimas.

Dvyniai

Sudėtinga ir dvilypė Dvynių asmenybė sukuria daug problemų, o energijos asistentas jiems bus labai naudingas.

Šiam zodiako ženklui geriausiai tinka toks talismanas – miniatiūrinis bet kurio lengvojo metalo raktas. Šis raktas padės atverti duris gerovei, naudingiems kontaktams ir materialinei gerovei.

Nepastovaus oro elemento atstovai turėtų atkreipti dėmesį į grandinėless ar pakabučius su teatro kaukės atvaizdu. Visi poriniai objektai bus tinkami kaip namų amuletas, taip pat knyga, rašiklis, rašymo reikmenys.

Moterims rekomenduojami papuošalai iš agato, chrizoprazo, berilio.

Vėžys

Jautrų Vėžį lengva sujaudinti ir įžeisti, todėl jam būtinas talismanas. Ramybę ir pasitikėjimą jam atneš dekoracijas: krabo, vėžio, delfinų, vėžlio – trumpai tariant, jūros gyventojų.

Širdies formos dekoracijos bus gera apsauga, o ženklo globėjo mėnulio ar pusmėnulio atvaizdai padės moterims, ieškančioms savo meilės.

Namuose patartina turėti stalo žaidimų elementų: kauliukų, figūrėlių, šachmatų. Tokios formos tinka ir kaip raktų pakabukai.

Rinkdamosi karoliukus, moterys turėtų žiūrėti tik apvalius, o pirmenybę teikti ametistui, gintarui, mėnulio akmeniui.

Liūtas

Liūto talismanas turi pateisinti jo jėgą ir galią, nes šis ženklas pasiekia savo tikslus bet kokiomis priemonėmis. Dažnai pasitaiko, kad Liūtui nereikia ieškoti talismano. Šeimos relikvija, perduodama iš kartos į kartą, tampa puikiu amuletu.

Pasirinkdamas talismaną, Liūtas turi atkreipti dėmesį į statulas. Pakabukas su liūto atvaizdu suteiks savininkui galios ir taurumo. Žvaigždės formos pakabukas apšvies kelią į sėkmę ir laimę.

Erelis atskleis lyderio potencialą. Saulė, Liūto globėja, sujungs visas savybes į vieną.

Kaip namų amuletas tiks daiktai, turintys ilgą istoriją: sena moneta, žiedai. Geriausia rinktis papuošalus iš aukso ir topazo.

Mergelė

Šiam ženklui pasitikėjimo suteiks, apsaugos nuo nelaimių, pritrauks sėkmę ir meilę pelėda. Šio talismano stiprumas kelis kartus padidės, jei jis bus pagamintas iš gipso ar molio.

Dėl uždaro charakterio Mergelė turi tik keletą draugų. Pagerinti santykius padės kubo forma. Jei tokia dekoracija atrodo netinkama, kubas gali būti naudojamas kaip raktų pakabukas.

Namuose ar ant darbo stalo sėkmę pritrauks pelėdos arba beždžionės formos talismanas. Geriausia rinktis karoliukus, pagamintus iš karneolio ar malachito.

Svarstyklės

Svarstyklės yra kuklios, žavingos ir nepriklausomos. Figūra su dviem kabančiais dubenėliais padės jiems surimtėti ir labiau susikaupti. Sėkmę atneš talismanas pakabukas su portretu ar širdimi.

Svarstykles kontroliuojama oro elementas, todėl papuošalai, vaizduojantys paukštį, bitę ir drakoną, padės pagauti sėkmingą oro srautą.

Nėra geresnio namų amuleto pasirinkimo nei svarstyklės. O brangakmeniai, kurie pritrauks laimę, yra opalas, safyras.

Skorpionas

Iš visų zodiako ženklų Skorpionas yra laimingiausias. Skorpioną visą gyvenimą lydi įdomi energija, kurią žvaigždės suteikia kaip dovaną, ir jis sėkmingai ja naudojasi. Jis taip pat turi daug galimybių pritraukti papildomą energiją.

Akivaizdžiausias talismanas bus skorpiono figūra, kuri suteiks jo savininkui galios. Viskas, kas susiję su ginklais ar mūšiu, gali tapti talismanu: miniatiūriniai skydas, šalmas, kulka.

Taip pat tinka piramidės, gyvatės ar Gyvatnešio žvaigždyno motyvai.

Varlės statulėlė namuose pritrauks turtą, sėkmę ir meilę Skorpionui. Moterys turėtų atkreipti dėmesį į raudonojo granato, tigro akies, hematito karoliukus.

Šaulys

Šaulio nuoširdumas ir geraširdiškumas dažnai nukenčia nuo pernelyg didelio impulsyvumo. Jam labai naudinga turėti talismaną, galintį išsaugoti kantrybę.

Maža kentauro figūra, arklys, batas arba rodyklė turės teigiamą poveikį. Yra ir kitų simbolių, kurie atneša sėkmę: šaukštas, žvaigždė, kareivis, salamandra, driežas.

Šio ženklo atstovai gali naudoti talismaną, Fenikso ar skarabėjo pavidalu, pritraukti laimę namuose ir darbe.

Tinkami akmenys grožiui: agatas, topazas, chrizolitas.

Ožiaragis

Ožiaragis turi atkaklų charakterį ir siekia gerų rezultatų visose srityse. Jam gali padėti įvairios figūros, pritraukiančios aukštos kokybės energiją.

Puikus talismanas yra vėžlys. Jis pakiša savo šeimininkui puikias idėjas, padeda kilti aukštyn karjeros laiptais ir apsaugo nuo kolegų pavydo.

Pakabukui arba namų statulėlei tinka šios fugūros: katės, pelėdos, ožkos.

Moterims patariama atkreipti dėmesį į auksinius papuošalus su rubinu arba oniksu.

Vandenis

Pažeidžiamas, jautrus Vandenis gaus papildomos jėgos iš amuleto, kuris pabrėžia ryšį su skrydžiu, dangumi, laisve. Gerai tinka daiktai mėlynos spalvos ir atspalvių.

Sėkmingiausi talismanai darbe bus erdvėlaiviai ir orlaiviai. Taip pat tinka: paukščiai, drugeliai, plunksnos. Angelo pavidalo talismanas išgydo vienatvę, pritraukia meilę.

Vandeniui taip pat tinka pakabinamas ąsotis. O iš brangakmenių geriausia rinktis cirkonį, ametistą.

Žuvys

Žuvims labiausiai reikia apsaugos ir globėjo. Padidinti energijos potencialą padės viskas, kas kaip nors susiję su vandeniu.

Amuletai, pagaminti iš koralų, perlų, pakabučiai su jūros būtybių atvaizdais, bangomis, žeberklu, laivu pritrauks daugiausia sėkmės. Talismanas perlas ant grandinėlės suteiks naudos šiam zodiako ženklui.

Kadangi Žuvys pasižymi giliu vidiniu pasauliu ir siekia grožio, joms puikia dera talismanai su muzikos instrumentų motyvais.

Apsaugai Žuvys turėtų naudoti šiuos akmenis: koralą, ametistą, akvamariną, mėnulio akmenį.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].