„Ekstrasensų mūšio“ nugalėtojas Mehdi Ebrahimi Wafa įvardijo ryškiausius kiekvieno Zodiako ženklo bruožus.

Avinas turi įvairių išskirtinių bruožų. Gamta apdovanojo juos įvairių bruožų deriniais, leidžiančiais pasiekti sėkmės versle. Tačiau pagrindiniai Avino bruožai yra ramumas ir humoro jausmas.

Jaučiai vertinami už pagarbą žmonėms, ištikimybę ir atvirumą. Be to, šio ženklo atstovai yra labai draugiški.

Šio Zodiako ženklo atstovus išskiria protas. Dėl mąstymo jie beveik visada pasiekia savo tikslų.

Vėžiams būdinga gera prigimtis. Jie yra bendraujantys. Jie moka užvaldyti žmones, suteikti jiems šilumos ir amžinai likti jiems ypatingais.

Liūtai yra stiprūs lyderiai. Jie gimsta vadovauti, organizuoti ir būti įvykių centre.

Mergelei būdinga tokia reta savybė kaip „nepotizmas“. Jie labiau nei kiti linkę į šeimą.

Svarstyklės moka tylėti ir tramdyti savo emocijas. Daugiausia dėl šių savybių jie yra patikimi draugai ir kolegos. Intymiausiomis paslaptimis galite pasidalinti su šio Zodiako ženklo atstovais.Skorpionai
visada laikysis savo iki galo. Jie iš prigimties nėra išdavikai. Šio ženklo atstovai yra tvirtos dvasios.

Ekstrasensas Mehdi  Ebrahimi Vafa pabrėžė Streltsovo prigimties vientisumą. Šauliai yra šiek tiek uždari visiems, tačiau tuo pačiu metu jie yra atviresni dvasiškai su artimaisiais. Viena iš Šaulio stiprybių yra valia.

Ožiaragiai moka linksmintis. Jie gali lengvai praleisti laiką linksmindami visus aplinkinius.

Vandeniai laikomi išrankiais. Jie mėgsta sužinoti, analizuoti ir mokytis naujų dalykų. Dėl šių savybių Vandenio požiūris labai dažnai stebina.

Nuo spalio 7 dienos zodiako ženklų laukia kardinalūs pokyčiai

Žuvys yra labai universalios. Jos moka išsiskirti ir tylėti. Žuvys moka kompetentingai išlaikyti neutralumą ir iki galo lieka savimi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].