Kokia yra baisiausia jūsų charakterio savybė? Kai geriau apie tai pagalvojame, kitam žmogui tai gali būti tikras košmaras! Mes visi nesame tobuli, tačiau kiekvienas Zodiako ženklas turi keletą savo individualių neigiamų savybių. Jei esate erzinantis, narciziškas, agresyvus, savanaudis ar dviveidis – dėl to gali būti kaltos žvaigždės. Sužinokite, kodėl jūs esate baisus pagal savo Zodiako ženklą!

REKLAMA

Jei kartais esate visiškas košmaras kitiems ir jums reikia prisiimti atsakomybę už tai, kas esate, tada kaltinkite žvaigždes. Jos ir tik jos kaltos, kad jūs esate toks. Zodiako ženklai padaro jus tuo, kas esate (jei tikite tokiais dalykais).

Žvaigždės gali suteikti jums geriausias savybes, tačiau jos taip pat yra atsakingos už tai, kas jumyse yra blogiausia. Zodiako ženklų trūkumai apima viską nuo nesugebėjimo išlaikyti paslapčių iki tamsiosios asmenybės pusės. Didžiausios visuomenės ydos, anot astrologų, persmelkia kiekvieną žmogaus kasdienybės aspektą.

REKLAMA

Jūsų Zodiako ženklo silpnybės ne visada yra didžiausia problema. Kartais būtent jūsų stiprybės padaro jūsų asmenybę visiškai nepakeliama. Skorpionai yra įgudę manipuliatoriai, o Ožiaragiams neįtikėtinai sekasi finansų sektoriuje, tad jie nesunkiai pasinaudos kitų žmonių sėkme savo naudai.

Išsiaiškinkite, kokios baisiausios jūsų savybės pagal Zodiako ženklą ir pasistenkite nekaltinti savo tėvų, kad jūs gimėte būtent po tokiu Zodiako ženklu. Dėl to kaltos tik žvaigždės!

REKLAMA

Kodėl jūs esate baisus žmogus?

Avinas visada turi būti už viską atsakingas

Prieš dvejus metus Avino ženklo atstovas liepė jums nenešioti auskarų, nes jis turi lygiai tokius pačius, ir jūs turėjote jo klausyti. Tada, kai tėvai jums padovanojo nuostabią patalynę, turėjote apsimesti, kad jums ji net nepatinka. Juk Avino ženklo atstovui viskas turėtų būti geriau nei visiems kitiems.

REKLAMA

Tiesa ta, kad Avino ženklo atstovai visada nori būti atsakingiausi ir geriausi, nesvarbu, kuo jie užsiima. Nors neabejotinai atsakomybė yra gera savybė, šiems žmonėms visada reikia siekti pirmenybės ir būti geriausiu. Energingas Avinas yra puikus vadovas, tačiau jis taip pat lengvai virsta valdingu žmogumi, su kuriuo tiesiog neįmanoma bendrauti.

Jautis labai tingus

Jaučio ženklo atstovai mėgsta atsipalaiduoti ant sofos, atsipalaiduoti žiūrėdami kokį nors filmą ar televizijos programą. Žinome, kad sofa yra saugi ir atpalaiduojanti, bet ar norėtumėte nuveikti ką nors kita?

REKLAMA

Jautis yra tingiausias iš visų Zodiako ženklų, jei jis būtų gyvūnas, jis tikrai būtų tinginys. Jis negali žlugti tik dėl vienos priežasties – jis nieko nedaro, o jei nieko nedaro, tada nieko blogo jam ir negali atsitikti. Jis gyvena neįsitempdamas, bet ar gali kas nors nutikti, jei visą dieną žiūrite serialą? Ar nejaučiate nė menkiausios gėdos lašo dėl savo elgesio?

Tačiau neleiskite Jaučiui jūsų apgauti savo veržlumu ir tingumu. Tokiu elgesiu jis sukuria sau saugiausią atmosferą. Jis mano, kad jei nesiims nereikalingų veiksmų, niekas gyvenime negalės pasikeisti į blogąją pusę. Bet ar tikrai taip būna?

REKLAMA

Dvyniai yra labai kalbūs

Šio Zodiako ženklo simbolis – Dvyniai, kurie pasižymi kiek kitokiomis savybėmis. Vienas yra ištikimas, nuoširdus ir atsidavęs draugas, kuris nekenčia tų pačių žmonių kaip ir jūs. Jis liks su jumis, kad ir kas nutiktų. O antrasis Dvynys ne toks geras kaip pirmasis, tai dviveidis apkalbas mėgstantis žmogus, kuris nerūpestingai skleidžia jūsų paslaptis po visą miestą.

Dvyniams sunku sulaikyti liežuvį, šio ženklo atstovas yra labai kalbus, bendraujantis, kartais gali netyčia ką nors ištarti ne to. Tai atsitinka be piktų kėslų, bet kenkia tam, kurio paslaptį jis atskleidė. Oi!

REKLAMA

Vėžys yra nuotaikingas ir viską ima į širdį

Šio tvirto žmogaus viduje slypi trapus kūnas, kuris tiesiog negali atlaikyti jokios kritikos, net jei ji jam naudinga. Vėžio ženklo atstovas viską priima asmeniškai, nepaisant to, ar jis turi ką nors bendro su tuo.

Mėgstamiausias šių žmonių užsiėmimas – prisiminti draugo nuoskaudas, ieškoti slaptos prasmės pašnekovo žodžiuose, aiškintis tikrąją trumposios žinutės prasmę. Jam visada atrodo, kad žmonės kalbėdami su juo ar rašydami žinutę turi omenyje kažką kitokio, blogo, gudraus. Jis netgi gali prisiminti nekenksmingą pokštą, kurį jam pasakėte. Jis taip pat kartais gali verkti.

REKLAMA

Jei rimtai, nekalbėkite apie jį grupiniuose pokalbiuose ar didelėje grupėje, nes Vėžio ženklo atstovas gali niekada nuo to neatsigauti. Dar blogiau, kad Vėžiai nuolat galvoja apie tai, kas nutiko, kartoja kiekvieną frazę ir kiekvieną žvilgsnį mintyse ir patiria vis didesnį stresą. Jie yra pernelyg jautrūs, todėl šio ženklo atstovai gali tapti atsiskyrėliais ir vienišiais. Nors viskas yra individualu, ir šios savybės atskiruose šio ženklo atstovuose gali nepasireikšti iki galo.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros, zodiako

REKLAMA

Liūtas yra visatos centras 

Būtent taip jie jaučiasi, Liūtai visada turėtų jaustis dėmesio centre. Jie negali kontroliuoti šio noro. Tai žmonės, kurie irzliai ištrina įrašą „Instagram“ ar „Facebook“ platformose, jei jis nesulaukia pakankamai „patinka“ paspaudimų.

Liūto ženklo atstovai yra pasirengę padaryti bet ką, kad tik liktų dėmesio centre. Jei paaiškės, kad kažkas juos šiek tiek užtemdė, jie meluos sau ir įtikins save, kad taip nėra ir kad visa tai įvyko jiems leidus. Pats Liūtas atsisakė čempionato, nes jam tai buvo neva patogu (jis buvo per daug užsiėmęs, ar per kietas kažkam).

REKLAMA

Daugelis iš mūsų tiesiog negali susitvarkyti su dramomis ir noru kalbėtis apie neprilygstamą Liūto didybę.

Mergelės ženklo atstovai yra labai kritiški

Tai, ką vadinate kritišku ir labai griežtai vertinančiu, Mergelės ženklo atstovai vadins orientuotu į detales vertinimu. Mergelės ženklo atstovai tiesiog negali sau leisti nekreipti dėmesio į smulkmenas, atkreipti dėmesį į net menkiausias smulkmenas yra jų pareiga. Viskas vyksta kažkur pasąmonės lygmenyje.

REKLAMA

Šie žmonės viską prisimena iki smulkmenų, o pačias nemaloniausias ir provokuojančias situacijas įrašo į savo vidinę atminties kortelę. Jie prisimena viską apie jus ir net nemanykite, kad Mergelės ženklo atstovas gali ką nors pamiršti.

Mergelės ženklo atstovai mėgsta visiems nurodyti jų klaidas ir nepasisekimus, kalbėti apie trūkumus ir tiesiog kritikuoti. Šie žmonės laiko save protingesniais ir geresniais už kitus. Mergelės ženklo atstovai gali lengvai pasakyti, kad jūsų šukuosena jums netinka, o suknelė verčia atrodyti stora. Jei jums nepatiks toks komentaras, šio ženklo atstovai patars atsipalaiduoti, juk jie pasakė tiesą.

REKLAMA

Ko gero, toks Mergelės ženklo atstovo dėmesys jums gali būti naudingas, tačiau dažniausiai norisi gyventi be nuolatinės kritikos ir kažkokių mokymų.

Svarstyklių ženklo atstovams sunku susidoroti su stresu

Svarstyklės yra neryžtingas Zodiako ženklas, šio ženklo atstovas nelengva pačiam ką nors pasirinkti. Juos nuolat aplanko abejonės. Svarstyklių ženklo atstovai tiesiog nori mylėti ir būti mylimi, jie nekenčia konfrontacijos, todėl bet kokie santykiai tampa gana sudėtingi. Šie žmonės stengiasi pašalinti visą negatyvą.

REKLAMA

Jei Svarstyklių ženklo atstovai meta prieš jus neigiamas emocijas ir kelia balsą, žinokite, kad šie jausmai tikriausiai visą laiką kaupėsi šių žmonių viduje. Atleiskite jiems ir pasistenkite apie tai pasikalbėti plačiau, išsiaiškinkite, kas nutiko. Svarstyklių ženklo atstovų neryžtingumas gali suerzinti draugus ir artimuosius, bet dažniausiai tai tiesiog įsiutina. Ar tai jus erzina?

Skorpionas yra labai pavydus

Skorpionai gali būti labai pavydūs ir įtarūs. Jie myli save ir net neleidžia savo partneriui galvoti apie išdavystę. Skorpiono ženklo atstovai yra neįtikėtinai magnetiški, meistriški manipuliatoriai, kuriuos supa svaiginanti aura, traukianti kitus žmones. Iš išorės šie žmonės gali atrodyti žavingi, tačiau viduje jie gali būti tiesiog nuodingi. Tai ypač aktualu, jei jie jaučiasi neištikimi savo asmenybei.

REKLAMA

Būdingas kivirčo su Skorpionu bruožas yra tas, kad jis bandys jums skaudžiau įgelti. Ir jam greičiausiai pasiseks! Skorpiono ženklo atstovai yra per daug paslaptingi ir paranojiški, kad žmonės jais manipuliuotų, tačiau jiems patiems šis menas labai sekasi. Negalite laimėti kovos su Skorpionu, jis yra tiesiog puikus manipuliatorius.

skorpionas, viršininkai, vasaros, zodiako

REKLAMA

Šaulys mėgsta vadovauti

Šaulio ženklo atstovai nėra pratę kažkieno prašyti pagalbos, jie ne prašo, o įsako. Jei šiam žmogui reikės ką nors nuveikti namuose, jis suras kam perleisti šias pareigas, taip pat palaikys jo sielą ir vadovaus procesui. Kaip tai erzina!

REKLAMA

Šaulys yra beprotiškai nepriklausomas, ištikimas ir įkyrus, vienišas vilkas, kuris vienas kovoja su visu likusiu pasauliu. Šie bruožai yra tiesioginis kelias į sėkmę, tačiau jie taip pat gali labai trukdyti asmeniniame gyvenime.

Užsispyrę Šaulio ženklo atstovai visada viską daro geriau nei kiti – tai jų asmeninis įsitikinimas. Kaip vaikas, kuris sako, kad galėtų užsirišti batus be mamos ir tėčio pagalbos, Šaulys bandys ir vėl ir vėl žlugs, nes tikės, kad niekas jam negali padėti. Savo ruožtu noras pasiekti sėkmę be kitų pagalbos verčia Šaulio ženklo atstovus atrodyti pernelyg pasitikinčiais savimi ir patenkintais. Niekam nepatinka žiūrėti, kaip užsispyręs žmogus nuolat žlunga, nes negali prašyti pagalbos. Užsispyrimas nėra pati geriausia charakterio savybė.

REKLAMA

Ožiaragis yra geriausias jūsų draugas

„Laikykite draugus arti, o priešus – dar arčiau“, – sako Ožiaragis. Šio ženklo atstovai yra labai pragmatiški ir atsidavę sėkmei bei materialinei gerovei. Ožiaragiai yra rimti socialiniai alpinistai. Šis stiprios valios ženklas neturi problemų atsikratyti toksiško draugo, jie stengiasi pašalinti iš savo aplinkos visus problemiškus ir nenaudingus žmones, kad jie nenusitemptų jo į dugną kartu.

Jei turite ką nors, ko Ožiaragis nori, galite būti tikri, kad jis padarys viską, kad tai gautų ir jus pranoktų. O Ožiaragio metodai tikrai pasiteisina. Jiems tikrai pavyksta pakilti socialiniais laiptais ir pasiekti sėkmę savo srityje, nors už tai gali sumokėti didelę kainą, galbūt net per draugystės ar šeimos santykius. Jūs galite būti vienišas, bet Ožiaragiui tai nerūpi.

REKLAMA

Vandenis yra per daug protingas

Vandenio ženklo atstovai yra protingi ir novatoriški savo esme. Jei esate Vandenis, turite ypatingą mąstymą, kuris nėra pritaikytas nuobodžiam popierizmui. Šie žmonės negimė įprastam kasdieniniam darbui, jie užsiėmę svajonėmis apie ateitį, o darbus leidžia daryti kitam. Deja, tai gana erzina visus žmones, su kuriais Vandenis dirba.

Jį taip pat galima vadinti tikru girtuokliu ir šnekučiu. Vandeniui labai sunku kam nors paaiškinti savo mintis, ypač jei šie žmonės įpratę mąstyti tam tikruose rėmuose, juk Vandenio ženklo atstovas visada peržengia visas nustatytas ribas. Pasaulis dar nepribrendo jūsų ideologijoms, todėl jūsų veiksmai ir sprendimai dažnai bus nesuprantami kitiems. Kas galėjo pagalvoti, kad būti protingu ir ypatingu bus taip sunku?

REKLAMA

Žuvų ženklo atstovai yra pesimistai

Žuvų ženklo atstovai yra puikūs draugai. Jie užsiima savo kūrybiniais projektais ir per tą laiką pamiršta daug kitų dalykų. Kartais juos kažkas taip nuvilia, kad jie net pamiršti pavalgyti. Jų aistra ir visiškas atsidavimas yra nuostabūs.

Taip pat Žuvų ženklo atstovai yra linkę apie viską galvoti gana pesimistiškai, dažnai jie atsisako savo planų vien todėl, kad jaučiasi priblokšti. Mintis apie egzistavimą pasaulyje, kuriame visų darbas atrodo geresnis nei jų, tiesiog šiuos žmones sužlugdo.

REKLAMA

Mažas patarimas jums: imkitės darbo ir eikite iki galo, nepasiduokite abejonėms ir blogai nuotaikai. Raskite įkvėpimo ir kurkite. Prisiminkite, kad jūsų pesimizmas ir tai, kad dažnai esate pasirengęs pasiduoti pusiaukelėje, žmonėms labai nepatinka, nes nekeliate pagarbos ir pasitikėjimo savo asmenybe. Būkite optimistiškesni ir viskas jums pasiseks!

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Kaip manote, kokia yra jūsų blogiausia savybė pagal Zodiako ženklą? Parašykite mums savo nuomonę komentaruose!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].