Kokia bus vasara kiekvienam Zodiako ženklui?

Gana sunku kažką nuspėti, ypač trims mėnesiams į priekį, tačiau astrologai nusprendė papasakoti, kokia gali būti ši vasara kiekvienam Zodiako ženklui. Šiame horoskope rasite naudingų patarimų, kurie padės tapti sėkmingesniems.

REKLAMA

Prognozuojama, kad ši vasara bus itin palanki. Taip, bus periodų, kai Merkurijus atsidurs neigiamoje padėtyje, tačiau tai neturėtų būti didelė problema. Vienintelė bėda – Venera Liūto ženkle, dėl kurios šią vasarą tapsime šiek tiek savanaudiškesni, bet apskritai net ji nebus labai silpna, tad jėgų ir energijos turėsime. Marsas taip pat bus labai stiprus. Savo likimą galite pakeisti net per vieną dieną, tad tikrai galėsite tai padaryti šią vasarą. Pakanka tik tikėti ir ką nors padaryti, kad rastumėte laimę.

5 priežastys, kodėl Mergelės ženklo atstovai nusipelno pagarbos

REKLAMA

Avinas

Vasarą Avinas turėtų pradėti išsiaiškindamas energetines nesėkmių priežastis. Gali būti, kad šiems žmonėms teks keisti savo kasdienybę ar išsiugdyti naujus įpročius, tačiau tikrai verta tai padaryti. Šio Zodiako ženklo atstovai bus apdovanoti už savo pastangas. Visata yra jų pusėje, ypač jei Avinas turi gerų ketinimų. Dabar pats laikas veikti. Ši vasara bus nelengva, bet efektyvi. Niekas negali sutrukdyti Avinui įgyvendinti sumanymus ir svajones. Pagrindinis jų priešas yra neveiklumas, baimės ir netikrumas.

Jautis

Jaučiai vasarą galės pakeisti praeitį, pagerinti savo ateitį ir išvalyti karmą. Dėl Veneros Liūte jie turės būti atsargesni su savo troškimais, nes ši planeta sukels juose perdėto pasididžiavimo potraukį. Požymis, kad Jautis juda teisinga linkme, bus iš niekur kilęs pasitikėjimas savimi, malonus emocinis jaudulys ir ambicijos. Kai kurie gyvenimo sunkumai ir rūpesčiai ateityje gali virsti kažkuo itin naudingu Jaučiui. Optimizmas yra sėkmės šaltinis.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai šią vasarą turi būti itin atsargūs su savo žodžiais. Yra frazių, kurios gali sunaikinti laimę. Dvyniams jie bus dvigubai pavojingesni. Nepasiduokite šiam pavojui. Geriau sakykite sau ir žmonėms tik ką nors malonaus. Tai pritrauks daugiau sėkmės ir meilės. Šio Zodiako ženklo žmonėms stiklinė visada būna pusiau pilna, ir tai labai svarbu. Šią vasarą laimės tik tie žmonės, kurie tiki geriausiu ir nesusitelkia į pralaimėjimą. Kiekvienas turi blogų dienų, net ir laimingiausi ir produktyviausi žmonės planetoje. Svarbu visada tai atsiminti.

Vėžys

Šią vasarą Vėžiams pirmiausia reikia pasirūpinti savo namų energija. Astrologai mano, kad tai svarbu, nes būtent namuose praleidžiame didžiąją laiko dalį. Žvaigždės ir planetos šią vasarą puikiai derės. Be to, planetų energija puikiai tinka detaliam jūsų ateities planavimui. Vėžiai turi galvoti į priekį, apskaičiuoti naujas galimybes, taip pat nustoti mąstyti apie bėdas. Atostogaukite arba vasaros viduryje, arba pačioje jos pabaigoje.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

Liūtas

Šią vasarą Liūtams svarbu prisiminti energijos detoksikacijos poreikį. Anksčiau ekspertai yra kalbėję apie tai, kaip galite greitai išvalyti savo biolauką. Birželio ir liepos mėnesiais tai padaryti bus nepaprastai lengva. Būtina sunaikinti susikaupusią nuoskaudą, negatyvą, blogus prisiminimus. Tikėtis greito problemų sprendimo per šiuos tris mėnesius tikrai neverta. Taip pat svarbu saugoti savo sveikatą ir energiją. Astrologai Liūtams pataria prisiminti, kad kartais užtenka tiesiog pakeisti savo požiūrį į problemas, kad jas išspręstumėte. Nereikia išeiti iš savo kelio.

REKLAMA

Mergelė

Vasarą Mergelės atstovai turėtų pradėti nuo energijos skylių diagnozavimo. Reikia rasti tai, kas jus silpnina ir atima jėgas. Tai labai svarbu, nes papildomas darbas ne visada bus aktualus. Merkurijus suaktyvins visas stipriausias šių žmonių charakterio savybes, todėl vasarą skęsti nežinomybėje nereikėtų. Mergelės atstovai turi prisiminti savo stipriąsias puses, taip pat panaudoti jas pagal paskirtį. Padidėjęs rimtumas Mergelės atstovams  dabar tikrai nenaudingas. Lengvumas ir džiaugsmas – štai ko jiems reikia kaip oro.

Svarstyklės

Šią vasarą Svarstyklių ženklo atstovus ištiks gyvenimo krizė, tačiau trys vidiniai atramos taškai padės įveikti bet kokias problemas. Naudodami gudrius derinius ir sudėtingus planus, Svarstyklių ženklo atstovai gali sukelti sau tik dar daugiau rūpesčių. Geriau būti sąžiningam, atviram, darbščiam. Šią vasarą pasaulį turėtų valdyti dosnumas. Svarstyklių ženklo atstovai turėtų padėti artimiesiems, sielos draugams, vaikams. Daugelis jų lauks pagalbos.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai turėtų kuo dažniau bendrauti su maloniais ir optimistiškais žmonėmis. Bet koks atsidavimas pesimizmui sukels problemų. Vasara – pats tinkamiausias metas atostogoms. Pirmasis mėnuo idealus ieškant meilės, o vasaros pabaiga – sunkiam ir pasiaukojančiam darbui. Skorpionams reikia sutelkti dėmesį į naujų žinių, patirties įgijimą, naujų pomėgių ar darbo paieškas. Kartu svarbu išlaikyti mąstymo aiškumą ir grynumą. Tai padės Skorpionams įveikti lėtinio nuovargio sindromą.

gruodžio, zodiako

REKLAMA

Šaulys

Šią vasarą Šaulys tikrai neturėtų skęsti neviltyje. Jei kyla sunkumų, turite juos priimti oriai ir tikėdami geriausiu. Ši vasara puikiai tinka savęs tobulinimui, naujų žinių įgijimui, meilės ir naujo darbo paieškai. Šauliai galės tapti geriausia savo versija. Speciali praktika padės atsikratyti problemų. Kuo daugiau sunkumų jiems pavyks įveikti, tuo jie taps stipresni. Vasaros pradžia puikiai tinka kardinalioms išorinėms metamorfozėms.

Ožiaragis

Jei Ožiaragiai nori pakeisti savo gyvenimą, turi veikti nedelsiant. Ši vasara – geriausias laikas drąsiems poelgiams. Santykiuose su kitais turite atsiminti, kad tobulų žmonių nėra. Jei kas nors įžeidžia Ožiaragius, pastarųjų įžeisti atgal nereikia. Galbūt geriau, atvirkščiai, padėti žmogui, o ne griežtai vertinti jo veiksmus, nes niekada negalime iki galo žinoti kitų žmonių motyvų. Ožiaragiai, kuriems nepavyks pasiekti sėkmės finansinėje srityje, neturėtų priekaištauti likimui, jiems reikia išmokti vertinti tai, ką turi. Už tai likimas juos apdovanos sėkme kitose srityse.

REKLAMA

Vandenis

Tai gera vasara meilei. Vandenio nuotykiai jiems įsimins labai ilgai – galbūt visam gyvenimui. Kad būtų lengviau dirbti ir apskritai gyventi visavertį gyvenimą, svarbu atsikratyti šiukšlių. Vandenio gyvenime ir aplinkoje neturėtų būti nieko nereikalingo. Astrologai mano, kad su blogiu reikia kovoti savyje, o ne kituose. Svarbu sutelkti dėmesį į savęs tobulinimą. Finansų sektoriuje Vandeniams geriau būti aktyviems birželį ir rugpjūtį.

Žuvys

Venera padės Žuvų atstovams atsikratyti skaudžių prisiminimų. Visi šio ženklo atstovai turėtų galvoti apie ateitį. Praeityje nėra nieko gero, ypač kai kalbame apie skausmingus prisiminimus. Jei norite ką nors pakeisti, turėsite judėti į priekį. Didžiausias šio ženklo žmonių sėkmės ir laimės priešas yra nežinomų dalykų baimė. Drąsa, atvirkščiai, yra geriausias jų draugas šią vasarą. Žuvų atstovai galės padaryti tai, ko ilgai nedrįso. Atėjo laikas pasakyti „ne“ nepasitikėjimui savimi. Pranašiški sapnai padės pakoreguoti savo gyvenimo kelią.

gruodžio, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].