Keturi Zodiako ženklai, kurie dažniausiai išsiskiria

Ne visiems Zodiako ženklams pavyksta sukurti tvirtą šeimą visam gyvenimui. Astrologai atskleidė, kurie ženklai dažnai tuokiasi ir išsiskiria arba ilgai būna vieniši.

Avinas

Šeimoje Avinas visada atlieka pagrindinį vaidmenį. Tik jo sprendimai jam atrodo teisingi, kompromisai čia nepadės. Santykius su Avinu apsunkina tai, kad jis neatleidžia klaidų, dažnai kelia skandalus. Nenuostabu, kad tokia santuoka greitai baigiasi skyrybomis.

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Šaulys

Labai laisvę mėgstančiam Šauliui santuoka atrodo kaip narvas. Jis gali lengvai susitaikyti su partneriu ir sukurti šeimą apimtas jausmų. Tačiau atsakomybės baimė netrukus grąžins jį iš dangaus į žemę. Iš prigimties optimistas, šis Zodiako ženklas tikėsis rasti tobulą partnerį. Tačiau tarp meilės ir laisvės jis visada pasirinks antrąją.

Vandenis

Tipiškas Vandenio atstovas, kaip ir Šaulys, labai myli laisvę. Jis dažnai galvoja, sklando debesyse, todėl partneris gali manyti, kad jis neabejingas Vandeniui. Kita pusė gali susitaikyti su jo ekscentriškumu, tačiau tai vis tiek negarantuoja sąjungos tvirtumo. Jei Vandenis santuokoje negaus norimos laisvės, jis pabėgs.

Ožiaragis

Ožiaragio partneris dažnai kenčia nuo dėmesio stokos. Po šiuo ženklu gimęs žmogus atrodo šaltas, nes nėra įpratęs rodyti emocijų. Jis skaičiuoja ir žino, kaip aprūpinti savo šeimą. Bet tai taip pat yra jo minusas, nes apdairumas dažnai virsta šykštumu. Ginčai dėl pinigų sukelia skandalus ir skyrybas.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas, zodiako

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].