Mūsų asmenybės pagrindą sudaro daugybė įvairių veiksnių: tam turi įtakos genetika, įgytas išsilavinimas, ir, žinoma ankstyvoji patirtis. Vaikystės patirtys kiekvienai asmenybei turi didesnį ar mažesnį poveikį – neretai tai priklauso nuo konkretaus Zodiako ženklo. Taigi, kaip ankstyvoji patirtis paveikia skirtingų Zodiako ženklų atstovus?

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Jei, jūsų manymu, vaikystė buvo laiminga, tikriausiai iki šiol atsimenate smagiausias patirtis, ir  laikotės visų šeimoje gyvavusių tradicijų. Jei jūsų ankstyvieji metai nebuvo labai laimingi, juos iš savo atminties tiesiog ištrinate, ir stengiatės nesižvalgyti į praeitį.

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.)

Jums svarbu ne vaikystės patirtys, bet pamokos, kurias gavote iš savo tėvų, – būtent tai tapo jūsų pasaulėžiūros pagrindu. Jūsų požiūris į tam tikrus daiktus ir reiškinius yra kone toks pat, kaip ir jūsų tėvų, tačiau vaikystėje patirti įvykiai neturi didelio poveikio asmenybės augimui.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 21 d.)

Dvyniams vaikystė neturi didelės reikšmės: jų manymu, tai tėra laikotarpis, kuomet reikia laikytis suaugusiųjų nurodymų. Nors šio Zodiako ženklo atstovai visada trokšta būti savarankiški, tačiau jie subręsta kiek vėliau nei kiti.

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.)

Vėžiams vaikystė yra visa ko pagrindas. Šiuo laikotarpiu svarbu ir tai, ko išmokstama iš tėvų ar draugų, ir tai, kas perskaitoma knygose ar žurnaluose. Suaugę Vėžiai vis dar puikiai prisimena visas savo vaikystės patirtis, – visai nesvarbu, ar jos buvo pakankamai reikšmingos.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai elgiasi dvejopai: vieni šio ženklo atstovai viską daro taip, kaip buvo įprasta šeimoje, o kiti – priešingai: stengiasi viską daryti kitaip. Tai nebūtinai yra susiję su teigiamomis ar neigiamomis vaikystės patirtimis – paprasčiausiai Liūtai viską nori daryti savaip.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Suaugusios Mergelės vaikystės pamokas neretai pritaiko praktikoje, tačiau savo šeimos narių ar giminaičių šio ženklo atstovai nelaiko sektinu pavyzdžiu. Mergelės nėra linkusios idealizuoti savo vaikystės, o į skaudžias patirtis žvelgia per humoro prizmę.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės yra linkusios prisiminti tik pakankamai malonias patirtis, o skaudžių išgyvenimų joms tarsi nebuvo. Vis dėlto, šio Zodiako ženklo atstovai vengia kartoti praeityje padarytas klaidas, todėl tai padeda augti ir tobulėti.

pica

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Suaugęs Skorpionas sąmoningai atsiriboja nuo vaikystės. Šio ženklo atstovai reikšminga patirtimi laiko tik savo pasiekimus, jie nėra sentimentalūs, todėl niekada nesižvalgo į praeitį. Vaikystės prisiminimai yra reikšmingi tik tada, jei nusprendžiama pasinerti į gilią asmenybės analizę.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Nors Šauliai dažniausiai saugo vaikystės prisiminimus, tačiau juos dažniausiai panaudoja tik kaip pavyzdį auklėdami savo vaikus. Vaikystės patirtys Šauliams neretai leidžia tobulėti: būtent tai neretai lemia ir profesijos pasirinkimą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams vaikystė yra nepaprastai svarbus vystymosi etapas. Būtent šiuo laikotarpiu įgytos patirtys padeda pagrindą tolimesniam asmenybės vystymuisi ir tobulėjimui.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vaikystėje Vandeniai išminties semiasi skaitydami grožinę literatūrą ir klausydamiesi suaugusiųjų pamokymų. Ši patirtis neretai tampa Vandenių vertybių pagrindu: vaikystės įspūdžiai atmintyje išlieka visą gyvenimą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims yra sunku atskirti, kurie vaikystės nutikimai įvyko iš tikrųjų, ir kurie tėra fantazijos vaisius. Jei ankstyvoje vaikystėje šio Zodiako ženklo atstovai nebuvo skatinami pasitikėti savimi, suaugę jie gali jaustis nepilnaverčiai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].