Kaip pyksta Zodiako ženklai? Neįtikėtinai tikslus aprašymas!

Kviečiame sužinoti, kaip pyksta Zodiako ženklai. Neįtikėtinai tikslus horoskopas! Kiekvienas iš mūsų periodiškai išgyvename pykčio jausmą. Priežastis nėra svarbi – svarbu pasekmės ir kaip kiekvienas iš Zodiako ženklų elgiasi neigiamo nervinio susijaudinimo metu. Taigi, kaip Zodiako ženklai pyksta?

REKLAMA

taro kortų prognozė

Avinas

Šie žmonės yra pavojingi, kai pyksta. Supykę jie garsiai rėkia, trypia kojomis ir gali jus pulti kumščiais. Tai nepaprastai žavus vaizdas, jei stovite maždaug penkių kilometrų atstumu nuo įvykių epicentro. Tačiau Avinas, beje, kaip greitai supyksta, taip pat greitai ir nusiramina.

REKLAMA

Jautis

Jaučiai nėra linkę smurtauti, bet jei rimtai juos suerzinsite, jie ilgai liks pikti. Proceso metu jie duoda antausius kiekvienam, kas papuola po ranka. Jų sustabdyti beveik neįmanoma. Tiesiog žiūrėkite ir stebėkite tai.

Dvyniai

Supykęs šis Zodiako ženklas gali pasakyti ką nors labai įžeidžiančio ar į ką nors spirti, bet valandą jis tikrai nerėks ir nemojuos rankomis. Jis porą kartų sušuks ką nors bjauraus ir tada nutils. Dvyniai taip pat labai greitai nusiramina.

REKLAMA

Vėžys

Vėžiai pyktį laiko savyje. Jei pykčio priežastis buvo ne žmogus, tai iš viso nesuprasite, kad Vėžys pyksta. Jis taps raudonas ir susijaudinęs, o tada vėl grįš į normalią būseną. Bet jei žmogus jį supykdo, Vėžys tiesiog jam atkeršija. Jokių keiksmažodžių ar muštynių.

Liūtas

Kartais Liūtai pyksta be jokios priežasties. Jie riaumoja ir visiems primena, kad yra karaliai. Jie pyksta, kai viskas klostosi ne taip, kaip jie norėjo, o tai vyksta gana dažnai. Geriausias būdas nuraminti Liūtą – pripažinti, kad klydote, ir paprašyti atleidimo.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai niurzga dėl pykčio priepuolio. Jei per daug supyksite juos, jūsų kūnas gali būti prikaltas prie jūsų namų įėjimo, kad ateityje kiti pagalvotų prieš pykdydami Mergelės ženklo atstovus. Jie nieko negali – visiškai panirę į pyktį, jie tik keikiasi ir yra viskuo ir visais nepatenkinti, išskyrus save.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovai yra diplomatiški ir, supykę, palieka blogas emocijas savyje. Jie gali pasidalinti išgyvenimais su šeima ir draugais, bet tik kraštutiniais atvejais. Šie žmonės, be jokios abejonės, moka valdytis.

Skorpionas

Skorpionai pyksta savo viduje, jie išgyvena neįtikėtiną emocijų audrą. Kaltininko dažniausiai laukia baisi ateitis ir nesibaigiantis kerštas. Norėdami pašalinti šį prakeiksmą nuo savęs, turite nuoširdžiai paprašyti Skorpiono atleidimo.

REKLAMA

Šaulys

Šauliai, kai pyksta, sako, ką galvoja. Ginčo metu jie nekovos – tiesiog pasakys viską priešininkui į veidą. Taip pat verta paminėti, kad Šauliai paprastai nelabai kontroliuoja savo emocijų.

Ožiaragis

Kai šie žmonės supyksta, jie pradeda isteriją ir susirėmimus. Tai gana įdomu, bet nemėginkite jiems to parodyti, kitaip iškart gausite kumščiu į veidą ar nugarą. Yra dar kitoks Ožiaragio tipas, kuris pyksta flegmatiškai ir oriai.

REKLAMA

Vandenis

Vandeniai pyksta labai protingai. Jų pyktis yra naudingas, nes skatina juos giliai susimąstyti. Jie pasitraukia į save ir grįžta į visuomenę tik po ilgo laiko tarpo.

Žuvys

Pykdami Žuvų ženklo atstovai sukelia didžiulį emocijų antplūdį. Iš pradžių jie įkaista, tada užverda, o tada įvyksta tikras sprogimas. Tai gali būti išreikšta labai įvairiai, nes tikrai emocinga Žuvų ženklo atstovų prigimtis prieštarauja logikai.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].