Šaulys –  vienas patraukliausių Zodiako ženklų. Jis turi bruožų, kurie dažnai siejami su idealaus vyro įvaizdžiu. Šaulys labiau už viską vertina laisvę, todėl užkariauti jo širdį – labai sunki užduotis. Nenuostabu, kad  daugybė moterų nori sužinoti, kaip priversti Šaulio ženklo atstovus jas įsimylėti. Tą padaryti bus gerokai paprasčiau, jei apie Šaulį turėsite pakankamai informacijos.

REKLAMA

Tai – paskutinis Zodiako ciklo ženklas, priklausantis Ugnies stichijai. Jai taip pat priklauso Liūtas bei Avinas. Vis dėlto, priešingai nei Avinas ir Liūtas, Šaulio liepsną galima palyginti su rūkstančiomis anglimis, pasirengusiomis vėl įsiliepsnoti pučiant vėjui.

REKLAMA

Pagrindinės  Šaulio savybės:

1. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra draugiški, linksmi ir bendraujantys

REKLAMA

Šiam ženklui būdingas tiesmukiškumas dažnai atbaido kitus. Šaulys visada išsako savo nuomonę, ir visai nesvarbu, ką kiti apie tai pagalvos. Takto jausmo stoką kompensuoja bendravimo paprastumas, optimizmas ir jaunatviškas entuziazmas, už kurį Šaulį visi myli. Šis vyras visada turi daug draugų. Jis visada yra apsuptas panašių interesų turinčiais žmonėmis, jis visada sako tiesą ir to reikalauja iš kitų.

2. Šaulys yra ištikimas ir patikimas draugas, kuriuo galite pasikliauti bet kurioje situacijoje

REKLAMA

šaulys

Eiti su juo į žvalgybą tikrai nėra baisu. Jis visada ateis į pagalbą sunkiais laikais, ir visai nesvarbu, kokia bus to kaina. Jo įprotis atvirai reikšti savo nuomonę kartais sukelia pasipiktinimą, tačiau ant Šaulio neįmanoma ilgai pykti.  Sakydamas tiesą jis neketina nieko tyčia įžeisti ar ką nors pažeminti.

REKLAMA

3. Šio ženklo atstovai yra geri pasakotojai

Jei kompanijoje yra Šaulys ir jo prašoma papasakoti kokią nors žavią istoriją iš savo gyvenimo, visą laiką, kai jis kalba, aplinkiniai jo klausosi sulaikę kvapą. Mažai kas turi tokią dovaną, todėl būti šio žmogaus kompanijoje – vienas malonumas.

REKLAMA

4. Jis mėgsta gamtą, keliones ir gerą muziką

Šio ženklo atstovui nuolat reikia išmokti ko nors naujo, todėl šio ženklo vyrui geriausias laisvalaikis – kelionės ir aktyvios pramogos (žvejyba ar medžioklė, vakariniai susibūrimai prie laužo ir dainos).  Šaulio ženklo atstovas gali vos per kelias akimirkas nuspręsti leistis į tolimą kelionę be jokio ypatingo pasiruošimo.

REKLAMA

5. Jei jis ką nors nusprendė, beprasmiška jį atkalbinėti

Bandymai kaip nors apriboti jo laisvę Šaulį labai erzina. Jei bandysite jį suvaržyti, tokia taktika tikrai nepadės. Jei bandysite pakeisti Šaulio nuomonę, nusiteikite nesėkmei. Turite tik dvi išeitis: arba atsitraukti, arba leistis su juo į nuotykius. Deja, jokio kompromiso tikrai nebus.

REKLAMA

Šaulys dažnai vadinamas likimo numylėtiniu, nes jokiam kitam Zodiako ženklui taip nepasisekė. Pačiomis siaubingiausiomis aplinkybėmis jis  geba kažkaip išsisukti. Galbūt todėl jam taip patinka leistis į nuotykius.

Kokios moterys patinka Šauliui?

REKLAMA

Dažniausiai šio ženklo atstovai nelabai gali paaiškinti, kas juos traukia priešingos lyties atstovėse. Vis dėlto, galima įvardinti keletą savybių, kuriomis turėtų pasižymėti būsima Šaulio mylimoji. Tai – humoro jausmas, komunikabilumas, smalsumas, kompleksų nebuvimas ir natūralumas.

REKLAMA

Kas Šauliui svarbu moteryje?

Žinoma, šio ženklo vyras, kaip ir bet kuris kitas stipriosios lyties atstovas, yra linkęs mylėti akimis, tačiau moters išorinį patrauklumą jis greičiausiai suvoks kaip malonią premiją. Jis kur kas labiau vertina moters intelektą. Paprastai šis vyras išsirenka partnerę iš savo socialinio rato. Jam labai svarbu, kad jo širdies dama  turėtų tokius pat pomėgius, antraip jam labai greitai nusibosta jos draugijoje. Moteris, norinti užkariauti Šaulį, pirmiausia turi būti įdomi pašnekovė.

REKLAMA

Moteris gali būti labai graži, puiki namų šeimininkė ir virėja, tačiau tuomet, jei nebus apie ką su ja pasikalbėti, toks žmogus tikrai nesudomins Šaulio. Nuobodžios, siauro mąstymo priešingos lyties atstovės tikrai neturi jokių šansų užkariauti Šaulio širdį. Šaulio mylimoji  pirmiausia turėtų būti ištikima draugė ir sąjungininkė, o tik po to – meilužė ir vaikų mama. Jei Šaulio simpatijai pavyks rasti bendrą kalbą su jo draugais, ji tikrai turės didelius šansus užkariauti jo širdį.

Kokios moterys tikrai patrauks Šaulio dėmesį?

REKLAMA

Šaulys blaiviai žiūri į pasaulį, tačiau jam taip pat patinka nuotykiai, kuriuose netrūksta romantikos. Jam visada įdomu išmokti ko nors naujo, todėl:

REKLAMA
 • Šaulio dėmesį gali patraukti užsienietė ar moteris, kurios socialinė kilmė kardinaliai skiriasi nuo jo.
 • Taip pat jį tikrai sudomins ta moteris, kurios pomėgiai yra labai panašūs į jo paties.
 • Jei Šaulys dirba dėstytoju, didelė tikimybė, kad jis įsimylės savo studentę. Šio ženklo atstovai iki pat senatvės širdyje lieka vaikais. Su amžiumi jie tampa ypač patrauklūs priešingos lyties atstovėms. Tai – gana įdomu. Šio ženklo vyras jaučia didelį potraukį toms moterims, kurioms jaučia pagarbą.

Įsimylėjusio Šaulio ženklo elgesys

Jei moteris yra pastabi, ji tikrai pamatys, kad Šaulio širdį pervėrė Kupidono strėlė. Šio vyro įsimylėjimo būsena susideda iš dviejų etapų. Iš pradžių jis veiks lėtai, rodydamas savo simpatijai rūpestį ir dėmesį bei dovanodamas dovanas. Antrajame etape jis pradeda vertinti, ar jo simpatija tikrai galėtų būti puiki žmona ir jo vaikų motina.

REKLAMA

Pagrindiniai ženklai, kad Šaulys yra įsimylėjęs:

 • Mylimos moters akivaizdoje Šaulio akys nušvinta, atsiranda šypsena, pakyla nuotaika;
 • Jis negali atsispirti norui paliesti savo mylimąją, paimti jos ranką, apkabinti;
 • Bendraudamas su ja, jis atsargiai renka žodžius, kad netyčia jos neįžeistų.

Kaip užkariauti Šaulio širdį?

REKLAMA

šaulys

Jaunystėje  šio ženklo atstovai retai siekia nuoseklumo santykiuose. Galite priversti Šaulį jus įsimylėti, tačiau neturėtumėte tikėtis ilgo romano, nes jo pagrindinis tikslas yra turėti merginą, su kuria galėtų linksmintis. Vis dėlto, vėliau Šaulys pradeda galvoti apie ilgalaikius santykius, todėl savo partnerę renkasi itin atidžiai.

REKLAMA

Taigi, kaip užkariauti Šaulio širdį?

Pagrindinis jūsų ginklas – nepaprastas humoro jausmas. Taip pat šio ženklo atstovai labai vertina moterų natūralumą ir atvirumą. Kitos savybės, kurios padės jam įsimylėti:

REKLAMA
 • gebėjimas palaikyti atsitiktinį pokalbį;
 • linksmas nusiteikimas;
 • nepriekaištinga išvaizda;
 • draugiškumas ir atvirumas;
 • meilė gamtai ir kelionėms;
 • galimybė bet kurią akimirką išvykti į kelionę.

4 auksinės elgesio taisyklės

Šio ženklo atstovas yra medžiotojas. Jei pats grobis patenka į Šaulio rankas, jam tampa neįdomu. Verta prisiminti keletą taisyklių ir nuolat jų laikytis:

REKLAMA
 1. Jei norite priversti Šaulį jus įsimylėti, niekada nesikabinkite jam ant kaklo ir nebandykite jo priversti bendrauti. Atrodykite neprieinama ir pažadinkite jo norą jūsų siekti, tačiau nepersistenkite. Šis vyras negali pakęsti mielų ir manieringų damų – kuo būsite paprastesnė, tuo geriau. Vis dėlto, nesupainiokite paprastumo ir atvirumo su prieinamumu.
 2. Nemėginkite riboti jo laisvės ir bandyti jį pririšti prie savęs. Šio žmogaus gyvenime turi likti ir kitų interesų. Atminkite, kad kiekvienas veiksmas sukelia tam tikrą reakciją. Kuo labiau moteris bandys jį laikyti ant trumpo pavadėlio, tuo labiau jis norės ištrūkti. Jei suteiksite jam pakankamai laisvės, tikėtina, kad jis nenorės nuo jūsų atsitraukti.
 3. Nekomplikuokite santykių per dideliu rimtumu. Šauliui neturėtumėte garsiai pasakoti savo šeimyninio gyvenimo planų, nes tai gali jį išgąsdinti.
 4. Natūralumas ir atvirumas – pagrindiniai ilgų santykių su Šauliu palydovai. Netgi nereikšmingų smulkmenų nutylėjimas gali būti vertinamas kaip melas ir nenuoširdumas. Jei jūsų nuoširdumas Šauliui sukels abejonių, tikrai nereikėtų tikėtis šiltų ir harmoningų santykių.

Bet kokie bandymai apriboti jo laisvę – sutartys, įsipareigojimai, griežtos taisyklės, ar tiesiog noras primesti jam savo nuomonę, bus vertinami kaip spaudimas ir šantažas. Jei norite, kad Šaulys jus įsimylėtų, turite būti kantri. Bet kokiam svarbiam sprendimui Šaulys turi pasiryžti pats.

REKLAMA

Zodiako ženklų suderinamumas

Taip pat naudinga žinoti, kurių Zodiako ženklų atstovės yra labiausiai suderinamos su Šauliu. Taigi, kurios moterys turi didžiausius šansus kurti harmoningus santykius su šio ženklo atstovais?

REKLAMA

Avinas

Svarbiausia šioje sąjungoje – pasiekti abipusį supratimą ir pasitikėjimą. Jei abu ženklai nukreips savo įgimtą energiją ta pačia kryptimi, jų gyvenimas bus kupinas smagių nuotykių ir įdomių akimirkų.

REKLAMA

Jautis

Priešingybės traukia: būtent tą galima pasakyti apie Jaučio ir Šaulio porą. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tokia sąjunga yra neįmanoma, tačiau tuomet, jei abu ženklai dirbs su savo trūkumais ir priims savo partnerį tokį, koks jis yra, sąjunga gali būti gana sėkminga.

REKLAMA

Dvyniai

Nepaisant skirtingų elementų, šie ženklai turi daug bendro. Tai – potraukis nuotykiams, žinioms, lengvumui ir energijai. Abu ženklai labai vertina laisvę ir nepripažįsta jos apribojimų, todėl jie gali suprasti vienas kitą kaip niekas kitas. Priversti Šaulį įsimylėti Dvynius yra gana paprasta, nes kartu jiems niekada nebus nuobodu.

REKLAMA

Vėžys

REKLAMA

Labai maža tikimybė, kad šiems ženklams pavyks sukurti darnius santykius. Aiškūs požiūrių skirtumai paverčia šiuos ženklus visiškai nesuderinamais. Vėžys nuolat galvoja apie ateitį, jam svarbu šeima ir stabilumas, o Šaulys yra įpratęs gyventi vien tik šia diena, jis trokšta nuotykių.

Liūtas

REKLAMA

Tai – geriausias Šaulio pasirinkimas. Liepsnojanti Liūto ugnis niekada neleis užgesti smilkstančioms Šaulio žarijoms. Ši pora turi idealų seksualinį ir dvasinį suderinamumą. Ko dar gali reikėti ilgam ir laimingam gyvenimui kartu?

Mergelė

REKLAMA

Ugnies ir Žemės stichijos yra sudėtingas derinys. Darnūs santykiai įmanomi tik tada, jei abu partneriai išmoks nusileisti vienas kitam. Tokiu atveju Šaulys įkvėps Mergelėms gyvybės ir padovanos gyvenimo džiaugsmą.

Svarstyklės

REKLAMA

Šie ženklai yra visiškai nesuderinami. Svarstyklių ženklo yra labai rimta, o Šaulio ženklo atstovas nuolat juokauja. Ji nenori suprasti jo vaikiško spontaniškumo ir jaunatviškų išdaigų, o Šauliui šio ženklo atstovė atrodo pernelyg nuobodi ir nemokanti  džiaugtis gyvenimu.

Skorpionas

REKLAMA

Nors tokia sąjunga yra labai prieštaringa, tačiau ji yra tikrai įmanoma. Jei šių ženklų atstovai nori džiaugtis darniais santykiais, jie turi visiškai pamiršti savo praeitį. Sunku pasakyti, kuriam iš partnerių tą padaryti bus sunkiau.

REKLAMA

Šaulys

Sąjunga yra tikrai įmanoma, tačiau gali kilti tam tikrų sunkumų. Svarbiausia – išmokti žiūrėti ne vienam į kitą, o viena kryptimi. Jei jiems pavyks tą padaryti, jie galės užkariauti visą pasaulį.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovei gali būti sunku reikšti savo jausmus, o Šaulys visame kame tikisi kuo didesnio aiškumo. Deja, ilgainiui Šaulys gali pradėti visiškai nepasitikėti savo partnere. Tokiu atveju santykiai bus tiesiog neįmanomi.

REKLAMA

Vandenis

vandenis

REKLAMA

Šie ženklai ne tik puikiai jaučiasi vienas kito draugijoje, bet ir suteikia laimės jausmą kiekvienam, kuris yra jų santykių liudininkas. Jie tarsi magnetas traukia prie savęs žmones ir dalijasi su jais savo laime ir teigiama energija.

Žuvys

Šie ženklai yra puikiai suderinami. Gilus ir turtingas dvasinis Žuvų pasaulis, pomėgių įvairovė ir gebėjimas palaikyti pokalbį bet kokia tema yra idealus pagrindas kurti laimingus santykius. Moteris, kuriai atvirumas, nuoširdumas ir gyvenimo troškimas yra natūralūs poreikiai, gali priversti Šaulį įsimylėti ir išlaikyti jį šalia savęs tikrai ilgą laiką ar net amžinai. Tokiu atveju Šauliui nereikės savęs riboti, atsisakyti savo įpročių ir stengtis tapti tuo, kuo jis nėra.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].