Komiškas horoskopas, kuris atskleis, kaip kiekvienas Zodiakas daro ištikus neįprastai situacijai. Kartais kiekvienas iš mūsų gyvenime patiria įvairių bėdų, bet kartais atrodo, kad išeities visai nėra. Kartais gyvenimas tampa visiška netvarka. Kaip skirtingi Zodiako ženklai elgiasi neįprastoje situacijoje? Kviečiame komiška forma susipažinti su tipišku įvairių Zodiako ženklų atstovų elgesiu.

REKLAMA

Ką daro kiekvienas Zodiakas, kai nutinka kažkokia neįprasta situacija? Komiškas horoskopas. Jei nutiko bėda…

taro kortų prognozė

AVINAS

Avinas bėdą išspręs. Juk jis nėra koks durnius. Jis viską padarys iš karto. Bėdą išspręs pats, išdidžiai, tyliai.

REKLAMA

JAUTIS

Jautis bėdą irgi išspręs. Tada jis visiems apie ją papasakos. Visiems, net nepažįstamiems žmonėms. Saugumo dėlei jis parašys šią naujieną ir į laikraštį, kad tikrai apie ją sužinotų visi.

REKLAMA

DVYNIAI

Jie pasidalins savo bėda. Dvyniai stengsis ją perduoti Avinui, bet jei nepavyks, tai apkraus Šaulį.

VĖŽYS

Vėžys iš anksto pradės verkti, o kad nutiltų, kas nors imsis spręsti jų problemas. Taip pat sumažins ir Vėžio sielvartą. Jei niekas to nepadarys, Vėžys viską išspręs pats. Kodėl po velnių jis verkšleno, visai neaišku…

REKLAMA

LIŪTAS

Liūtas, ištikus bėdai, išsikvies visus draugus. Jis nežino, kaip susitvarkyti su siaubu. Tačiau Liūtas prisiims visus nuopelnus, net jei bėdą išsprendė ne pats.

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovai bus nusiminę. Ypač, jei jie neplanavo šio netikėtumo. Mergelės ženklo atstovai gerai pagalvos. Jie ras sprendimą, nuspręs ir padarys išvadas.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės ženklo atstovai viską apgalvos. Jie pasvers visus variantus. Jie padarys išvadas, kad jiems vieniems tų bėdų per daug ir duos užduočių tokiems žmonėms kaip Liūtas ar Avinas. Jei bandysite pakenkti Svarstyklių atstovams, iškart gausite atgal.

SKORPIONAS

Skorpionas į problemą pažiūrės. Jis linksmai pasakys: „Tai kažkokia bėda!” Tada ramiai ją išspręs.

REKLAMA

ŠAULYS

Šaulys bus nusiminęs. Tada jam bus smagu. Tada jis ilgai juoksis iš savęs ir iš savo problemos, jis prisimins, kokių dar netikėtų dalykų patyrė gyvenime, papasakos visiems aplinkiniams ir pamirš. Jei problema savaime neišnyks, greičiausiai ją turės spręsti koks Liūtas.

majų horoskopas

REKLAMA

OŽIARAGIS

Ožiaragis stengsis nedelsdamas kažkaip išvengti bėdos, pareiškęs, kad jis jos nenori. 90% atvejų tai nepavyksta dėl kokių nors priežasčių. Žinoma, Ožiaragis viską išspręs geriausiu įmanomu būdu. Bet visada jis tai padaro kažkieno kito sąskaita.

VANDENIS

Vandenis pradės džiaugsmingai tyrinėti problemą. Tada jis parašys knygą. Jei jau turėjo tokią problemą, jam nusibosta ir jis pradės ieškoti kitų išeičių. Tai vis tiek nepagerins jūsų savijautos, bet bus smagiau.

REKLAMA

ŽUVYS

Priešingai nei Vėžys, Žuvų ženklo atstovai verkia tyliai. Štai kodėl jie turi amžiną problemą, jie patys ją sprendžia, niekas jiems nė kiek nepadeda ir nelaukia, kol jie atliks savo darbą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].