Joms viskas negerai: rūsčiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Kiekvienai moteriai būna blogų dienų, kai jai sunku susitvarkyti su neigiamų emocijų antplūdžiu. Tačiau kai kurioms dailiosios lyties atstovėms amžinas nepasitenkinimas ir rūstumas yra tarsi neatsiejama gyvenimo dalis. Astrologai atskleidė amžinai viskuo nepatenkintus Zodiako ženklus.

REKLAMA

Ožiaragis

ožiaragis, gruodžio, zodiako

Protinga, kryptinga ir turinti daug privalumų moteris. Jei kažkas, jos nuomone, yra ne taip, tada Ožiaragio ženklo moteris retai gali susilaikyti nepasakydama visko, ką galvoja. Oponentas retai būna pasiruošęs kritikos antplūdžiui. Kadangi net ramiomis akimirkomis ši moteris geriau nei kiti žino, kaip ir ką daryti, ir mėgsta apie tai pasakoti kitiems, kivirčo metu neturėsite nė vienos galimybės ką nors pasakyti savo gynybai. Ožiaragio ženklo moters nuopelnui pažymime, kad visi jos teiginiai ir kaltinimai yra teisingi.

REKLAMA

Avinas

Ši moteris garsėja ne tik savo energija, bet ir nesaikingumu. Jos impulsyvumas ir spaudimas pasireiškia net ir įprasčiausiose kasdienėse situacijose, kai Avino ženklo moteris bando greitai ką nors išspręsti ar gauti tai, ko jai reikia. Šeimos santykiuose ji beveik visada yra „šeimos galva“ ir nuolat aiškina vyrui, ką ir kaip jis turi daryti. Bet kokio, net ir nedidelio, konflikto situacijoje šio ženklo atstovė dažnai elgiasi labai agresyviai. Šiai moteriai nusiraminti reikia laiko, o kol tai vyksta, aplinkiniai tikrai neišvengs kokios nors bjaurios replikos jų pusėn.

Vandenis

Išoriškai geranoriška ir rami moteris, kartais kitiems atrodo, kad ji šiek tiek „keista“. Ji nemėgsta atvirų konfliktų ir retai demonstruoja agresiją, tačiau jei Vandenio ženklo moteriai atrodo, kad pažeidžiamos jos asmeninės ribos, ji iškart bandys jas apginti. Šio ženklo atstovės mėgsta laisvę ir netoleruoja, kai net ir švelnia forma joms pradedama nurodinėti, ką ir kaip daryti, todėl jas erzina bet kokie nurodymai. Jei joms pradedama ką nors atvirai drausti, tada tikrai bus emocijų „sprogimas“. Dar ilgai po to Vandenio ženklo moteris negalės nurimti ir šį įvykį daug kartų prisimins su pačiais nešališkiausiais komentarais.

REKLAMA

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės

Žinodami šių Zodiako ženklų bruožus, stenkitės neprovokuoti jų rūstumo.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.