Neseniai NASA paskelbė naują oficialią astrologinę diagramą. Dabar 13-asis Zodiako ženklas Gyvatnešis gali būti oficialiai pripažįstamas. Zodiako rato žvaigždynus astrologai stebi jau seniai, todėl jiems gana dažnai kyla klausimas, kodėl Gyvatnešis buvo nepastebėtas  prieš tris tūkstančius metų.  Dėl žemės ašies poslinkio pasikeitė žvaigždynų išsidėstymas danguje, todėl tarp Šaulio ir Skorpiono žvaigždynų susiformavo 13 Zodiako ženklas. Šiandien papasakosime, kokios savybės yra būdingos po Gyvatnešio žvaigždynu gimusiems žmonėms.

REKLAMA

CHARAKTERIS IR ASMENYBĖS BRUOŽAI

REKLAMA

Gyvatnešio žvaigždynas nėra naujas. Senovės astrologai šį žvaigždyną  vadino Gyvatnešiu, nes jį atvaizdavo žmogus, kuris rankose laikė gyvatę. Jo prototipas buvo senovės graikų mitologijos veikėjas Asklepijus, gydymo dievas. Šiandien Gyvatės žvaigždynas yra nepriklausomas, tačiau padalintas į dvi dalis. Jame yra ir Gyvatnešio žvaigždynas.

Astrologai apskaičiavo, kad nuo lapkričio 30 iki gruodžio 17 dienos Saulė yra Gyvatnešio žvaigždyne. Būtent todėl beveik visi Šauliai gali save vadinti Gyvatnešiais. Šio žvaigždyno atstovai turi ir Šaulio, ir Skorpiono savybių.

REKLAMA

Pagal senovės mitologiją, kuria remiasi šiuolaikinė astrologija, Gyvatnešis  yra pašauktas kovoti su blogiu. Jo pagrindinė užduotis – tarnauti žmonėms, padėti jiems ir neleisti jiems kankintis.  Gyvatnešis yra labai stiprus ženklas, pasirengęs susidoroti su bet kokiais sunkumais.

REKLAMA

Kuo daugiau blogio aplinkui, tuo Gyvatnešis tampa stipresnis. Gyvatnešis yra labai kryptingas, gebantis įgyvendinti pačias beprotiškiausias idėjas. Jis nuolat mokosi ir tobulėja, mėgsta keliauti ir megzti naujas pažintis. Jis niekada neatleidžia savo skriaudėjams ir kovoja už tai, kuo tvirtai tiki.

REKLAMA

Astrologai Gyvatnešio ženklą sieja su labai gerai išvystyta intuicija, energijos pavertimu kūryba ir gydymu. Jis pasižymi analitiniu mąstymu ir išradingumu. Gyvatnešiui būdingas  geras humoro jausmas, charizma ir žavesys. Žmonės, gimę po Gyvatnešio ženklu, yra labai protingi ir sąmojingi. Gyvatnešis gali rasti bendrą kalbą su beveik visais kitais Zodiako ženklais. Pavyzdžiui, su Žemės stichijos atstovais (Jaučiu, Mergele ir Ožiaragiu) juos vienija praktiškumas ir stabilumas. Taip pat juos vienija bendros vertybės ir atsakomybė už viską, ką jie įsipareigoja daryti.

REKLAMA

Su Ugnies stichijos atstovais (Avinu, Liūtu ir Šauliu) juos vienija asmenybės ir charakterio  bruožai. Vis dėlto, priešingai nei aktyvūs ir optimistiški Ugnies ženklai, Gyvatnešis yra linkęs į ramybę ir izoliaciją. Kartu jie gali pasiekti didelių laimėjimų, kai vienas veikia kaip ideologinis įkvėpėjas, o kitas – kaip idėjos vykdytojas.

Oro ženklai (Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis) gali suerzinti  Gyvatnešį lengvabūdiškumu ir paviršutiniškumu. Jie puikiai sutaria dėl saviugdos ir nepriklausomybės troškimo. Kiekvienas žmogus gerbia kito asmeninę erdvę.

REKLAMA

Gyvatnešis  palaiko pasitikėjimu grindžiamus santykius su Vėžiu, Skorpionu ir Žuvimis. Jie vienas kitą jaučia intuityviai. Šiuos ženklus taip pat vienija noras viską kontroliuoti. Toks tandemas bus idealus sprendžiant globalias pasaulio problemas.

Kaip manote, ar Zodiako rate reikalingas 13-as ženklas? Pasidalinkite komentaruose.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].