Daugelis  mūsų svajoja gyventi ilgai ir laimingai, tačiau astrologai teigia, kad tam tikrų Zodiako ženklų atstovai gali džiaugtis ilgesne gyvenimo trukme nei kiti. Jie išskyrė 3 Zodiako ženklus, kurių vidutinė gyvenimo trukmė yra ilgiausia, todėl verta pasidomėti, kokia yra šių Zodiako ženklų atstovų ilgaamžiškumo paslaptis.

Jautis

Vaikystėje Jaučiai  neretai serga virusinėmis ligomis, juos kankina įvairios alergijos bei nutukimas. Nors tai kaip reikiant gąsdina mažųjų Jautukų tėvelius, tačiau bėgant metams iš varginusių ligų tarsi išaugama.

jautis

Šio Zodiako ženklo atstovų vidutinė gyvenimo trukmė siekia 75 metus, tačiau įdomu tai, kad po šiais ženklais gimę vyrai gyvena ilgiau nei moterys. Astrologai tam turi paaiškinimą: suaugę Jaučio ženklo vyrai susiranda tokias partneres, su kuriomis gyventi yra tikrai patogu.

Didžioji dalis rūpesčių griūna būtent ant moterų pečių, o vyrai gali užsiimti jiems patinkančia veikla. Jie stengiasi sportuoti ir sveikai maitintis, todėl nieko keisto, kad jų gyvenimo trukmė yra ilgesnė nei daugumos kitų Zodiako ženklų atstovų.

Dvyniai

Kaip ir Jaučiai, vaikystėje Dvyniai neretai kenčia įvairias sveikatos problemas, tačiau ilgainiui jos yra sušvelninamos. Šio Zodiako ženklo atstovai neretai aukoja savo poilsį ir ne visada randa laiko pavalgyti, todėl tai gali neigiamai atsiliepti sveikatai.

pelėda, 2021, dietą

Vis dėlto, jei bus laikomasi tinkamo darbo ir poilsio režimo, Dvyniai gali sulaukti  šimto metų jubiliejaus. Net ir sulaukę garbaus amžiaus Dvyniai geba palaikyti puikią fizinę formą, jie daug juda, ir stengiasi aktyviai leisti laisvalaikį.

Statistika rodo, kad Dvynių ženklo vyrai gyvena trumpiau negu moterys: dažniausiai taip nutinka dėl to, kad vyrai mažiau rūpinasi savo sveikata, ir į tam tikrus sveikatos sutrikimus ne visada sureaguoja laiku.

dvyniai

Svarstyklės

Svarstyklės į gyvenimą žvelgia labai pozityviai, ir tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl jų vidutinė gyvenimo trukmė yra ilgesnė nei daugumos kitų Zodiako ženklų atstovų.

Svarstyklės visada mato šviesiąją gyvenimo pusę ir leidžia sau pasvajoti: būtent tai joms padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų ir judėti norima kryptimi. Šio Zodiako ženklo atstovai labai vertina kokybišką poilsį, ir tam niekada negaili pinigų.

Svarstyklės dievina kokybišką maistą bei stengiasi visais gyvenimo etapais palaikyti pakankamą fizinį aktyvumą. Taigi, šio Zodiako ženklo atstovų ilgaamžiškumo paslaptis yra labai paprasta.

Kai kurie Zodiako ženklai nepateko į ilgaamžiškiausių žmonių trejetuką, tačiau astrologai išskiria dar du ženklus, kurie taip pat turi potencialo sulaukti 100 metų jubiliejaus:

Vėžys: šio Zodiako ženklo atstovai gyventų ilgiau, jei labiau rūpintųsi savo sveikata. Deja, Vėžiai dažniausiai visą savo laiką skiria kitų žmonių gerovės užtikrinimui, ir ne visada spėja pasirūpinti savimi. Didžiausios šio Zodiako ženklo atstovų problemos yra miego trūkumas ir netinkama mityba, todėl anksčiau ar vėliau tai atsiliepia sveikatai.

Liūtas: šio Zodiako ženklo atstovai rūpinasi savo mityba ir stengiasi palaikyti pakankamą fizinį aktyvumą, tačiau jie turi įprotį nervintis dėl kiekvienos smulkmenos. Nors šio ženklo atstovai dažniausiai gali pasigirti pakankamai stipriu imunitetu, tačiau patiriamas stresas kartais tampa tam tikrų ligų priežastimi.

Kaip pasikeis Liūto zodiako ženklo gyvenimas rugpjūtį? Sužinokite!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].