Šiurkštūs nuotykių ieškotojai: keturi drąsiausi Zodiako ženklai

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurių atstovai pasižymi įžūliausiu charakteriu. Sužinokite, kurie tai žmonės.

REKLAMA

Avinas

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

Įžūliausiu Zodiako ženklu, anot astrologų, galima vadinti Aviną, kuriam būdingas jėgos, drąsos ir noro neprisirišti prie senų dalykų derinys. Kaip minėta, Avinas stengiasi, kad pasaulis suktųsi aplink jį, ir kartais jam tai pavyksta.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionai yra įžūlūs dėl savo impulsyvumo. Tuo pačiu metu Skorpionai retai galvoja, kad yra nieko verti, ir tai suteikia jiems papildomo ryžto.

Šaulys

Įžūlumo šaltinis Šauliams – naujų potyrių troškimas ir nenoras „stovėti vietoje“. Šauliai nemėgsta elgtis pernelyg atsargiai.

REKLAMA

Vandenis

Vandenyje įžūlumas pasireiškia per ekscentriškumą, tačiau kai kurie nukreipia jį konstruktyvesne linkme, reklamuodami savo projektus ir nebijodami atstūmimo.

vandenis, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].