Astrologai išvardijo Zodiako ženklus, kurių gyvenimas vasaros pabaigoje apsivers aukštyn kojomis

Vasaros pabaigoje penki laimingieji patirs pokyčius į gerąją pusę. Kuriems Zodiako ženklams tai bus palankus laikotarpis?

REKLAMA

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Šio ženklo atstovams reikia žengti žingsnį savo pomėgių link ir daugiau laiko skirti tobulėjimui. Mėgstamiausias pomėgis papuoš kasdienybę ir suteiks ryškesnių emocijų. Iki šios vasaros pabaigos Vėžiai galės atskleisti savo potencialą ir parodyti gerus rezultatus net naujoje srityje. Žvaigždės pataria išmokti parodyti emocijas, ypač susijusias su pasipiktinimu ir baime.

REKLAMA

Avinas

Avinas gali saugiai atsipalaiduoti ir nieko neplanuoti iki vasaros pabaigos. Likimas jau pasiruošęs duoti jiems gerų naujienų. Šio Zodiako ženklo atstovų gali laukti svarbi kelionė. Bus galimybė susipažinti su įdomiais žmonėmis, kurie į gyvenimą įsilies ilgam. Vienišas Avinas gali sutikti sielos draugą. Stenkitės būti draugiški su visais, kurie ateina pas jus bet kokiu klausimu.

Vandenis

Vasaros pabaiga Vandeniams bus šiek tiek jaudinanti, bet įdomi. Ji turi įveikti tam tikrą intelekto išbandymą. Kelias dienas galite pasinerti į darbus su senomis baimėmis ir neišspręstais prašymais. Nenusiminkite, nes likimas jums bus palankus. Žodžiu, po dienos ar dviejų Vandenis pradės permąstymo procesą, į savo problemas pažvelgsite nauju kampu ir rasite būdų jas išspręsti. Rugpjūčio pabaiga Vandeniams suteiks gerą postūmį pradėti asmenybės tobulinimo ir dvasinio augimo darbus.

Svarstyklės

Svarstyklių iki vasaros pabaigos įprastas socialinis ratas gali šiek tiek pasikeisti. Yra puikių galimybių pakeisti darbą. Būtina per trumpą laiką įveikti baimes. Nenuvertinkite savo pastangų ir darbo. Žvaigždės rekomenduoja sutelkti dėmesį į patirtį ir įgūdžius.

REKLAMA

Liūtas

Svajonės apie nuosavą namą artėja. Iki vasaros pabaigos Liūtai galės rasti gerą pasiūlymą pirkimui ar nuomai. Atidžiai išstudijuokite kiekvieną skelbimą ir sandorio sąlygas. Žvaigždės bus Liūto pusėje ir padės nueiti visą kelią iki pat noro išsipildymo.

Liūtas, savaitės horoskopas, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].