Astrologai atskleidė penkis Zodiako ženklus, kurių atstoves vyrai dažniausiai ima į žmonas

Astrologai sudarė penkių Zodiako ženklų reitingą, kurių atstoves gyvenimo partnerėmis dažniausiai renkasi vyrai. Teigiama, kad kiekvieno iš šių ženklų sėkmės paslaptis yra skirtinga.

REKLAMA

Jautis

jautis, pinigų horoskopas, gruodžio

Jaučio ženklo moterys sėkmingiausiai „pritraukia“ vyrus. Joms pasiseka pasitelkus pasitikėjimą savimi ir galingą energiją.

REKLAMA

Vėžys

Vėžio ženklo moterys išsiskiria švelnumu, šiluma ir gerumu, leidžiančiu sukurti namuose jaukumą. Noras likti apsuptam tokios priežiūros verčia vyrus pasipiršti šioms moterims.

Mergelė

Noras paimti užduotį į savo rankas padeda Mergelei susirasti kompanioną. Šios moterys gali pačios pateikti pasiūlymą tuoktis, taip pat perimti vestuvių organizavimą, o jų partneriui tiesiog reikės sudalyvauti ceremonijoje.

Svarstyklės

Vyrams, ieškantiems moters originalumo ir koketiškumo, patinka Svarstyklių ženklo atstovės. Sakoma, kad šios moterys susituokia anksčiausiai.

REKLAMA

Žuvys

Taip pat į šį reitingą įtrauktos Žuvys, šalia kurių partneriai sugeba jaustis tikrais vyrais. Tokios moterys sugeba suteikti geriausias emocijas ir jausmus.

gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].