Astrologai atskleidė keturis Zodiako ženklus, kurie turi galingiausius angelus sargus

Tarp Zodiako ženklų yra tokių, kuriuos reguliariai nuo rūpesčių ir sunkumų gelbsti angelas sargas. Jis padeda žmonėms įveikti sunkumus ir įgyvendinti svajones. Tačiau angelas tik keturis ženklus saugo stipriau už kitus.

REKLAMA

Šaulys

vyrai

Šaulį visą gyvenimą gelbsti Adnachielis. Jis gali suteikti savo „globotiniui“ paramą kelionių metu, parinkti tinkamą gyvenimo vystymosi vektorių ir išgelbėti jį nuo bėdų.

REKLAMA

Žuvys

Žuvų angelas sargas yra Egalmielis. Jis saugo šio ženklo atstovus nuo šeimyninių problemų ir kivirčų su artimaisiais. Štai kodėl Žuvų atstovai dažnai būna laimingi santykiuose. Be to, Egalmielis gali padėti savo globotiniams finansinės gerovės klausimais.

Dvyniai

Bahramas saugo Dvynius nuo gyvenimo sunkumų. Jis gali pavergti sėkmę. Jis padeda Dvyniams būti energingiems ir tobulėti darbe.

Mergelė

Mergelės atstovų pagalbininkas yra stiprus angelas Kadmielis. Jis padeda savo ženklui iškilus problemoms su priešinga lytimi. Be to, Mergelės atstovai visą gyvenimą išlieka apsaugoti nuo finansinių problemų.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.