Antroje liepos pusėje šie Zodiako ženklai susidurs su niekšybe ir blogiu

2021 m. liepos mėnesį kai kuriuos Zodiako ženklus užklups niekšybė ir blogis. Tai nutiks dėl nepalankių aspektų, kurių šį mėnesį bus gausu. Bet, kaip sakoma, tas, kuris perspėtas, yra apsiginklavęs.

Šaulys

Liepą jūsų sutuoktinis privers jus kentėti. Galite susidurti su nesąžiningumu ir nenuoširdumu. Jūs dažnai linkęs viską vertinti nominalia verte. Bet šiuo metu turėsite nusimesti rožinius akinius. Melas bus toks akivaizdus, ​​kad net ir jums bus sunku jį ignoruoti. Jūsų sutuoktinis gali pamiršti visa, ką dėl jo padarėte, ir paprasčiausiai dingti iš jūsų gyvenimo. Jei taip atsitiks, būtinai patikrinkite, ar visi daiktai yra vietoje.

Ožiaragis

nesiseka, įsižeidžia, vyrai

Liepos mėnesį galite susidurti su artimų giminaičių ar kaimynų niekšybe. Nenustebkite, jei sesuo atims iš jūsų vyrą, o brolis prieš jus nuteiks jūsų tėvus. Viešajame transporte būkite ypač atsargus, nes padidėja kišenvagių pavojus. Bendraujant susirašinėjimais gali kilti daug painiavos.

Vandenis

Liepos mėnesį jūsų laukia finansinė apgaulė ir niekšybė. Turite būti labai atsargus su visais finansiniais reikalais: mokėdamas sąskaitas, skaitydamas sutartis, perskaičiuodamas sumas. Saugokitės vagystės. Prieš pasirašydamas, atidžiai perskaitykite visus dokumentus. Gali būti, kad kuris nors kolega bandys jus pakišti.

Mergelė

Liepos mėnesį skandalai ir apkalbos gali pakenkti jūsų reputacijai. Jūsų kolegos gali tyčia apšmeižti jus prieš aukštesnę vadovybę, kad atimtų jūsų pareigas ir net darbą apskritai. Todėl santykiai su viršininku taps labai painūs. Prieš kalbėdamas, atidžiai patikrinkite visą informaciją, nes galite nesąmoningai ją iškraipyti. Neatmetamas faktų klastojimas, intrigos ir sukčiavimas verslo klausimais.

Žuvys

Šiuo laikotarpiu susidursite su populiarumo ir autoriteto įgijimo problemomis. Jūsų reputacija taip pat gali nukentėti. Kiti priskirs jums ydas ir silpnybes, kurių jūs neturite.

Dvyniai

Darbe bus skandalų. Jums pažadėtą ​​naują poziciją užims kažkas kitas. To priežastis bus kolegų pavydas ir intrigos. Pablogės santykiai su viršininkais. Jie bandys jums nurašyti savo klaidas arba apgauti.

Liūtas

gegužę

Galite susidurti su blogiu, dirbdamas komandoje. Gali būti, kad geriausias jūsų draugas jus išduos ir apgaus. Dabar geriau nesavanoriauti. Jus ten gali įžeisti. Stenkitės išvengti psichologinio spaudimo ir nedalyvauti naujuose kolektyviniuose projektuose.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].