Niekas nesiginčija, kad kai sudaužo širdį – skauda…

Avinai

Kai Avino širdį sudaužo, jie pašėlsta iš skausmo ir pradeda keisti partnerius kaip pirštines. Jis bando sau įrodyti, kad yra vertingas trofėjus, kurį dar reikia užsitarnauti. Ir jis nepailsta tol, kol randa ką nors, kas su juo elgsis taip, kaip jis nori.

Jaučiai

Jie nutraukia visus ryšius ir pašalina viską, kas bent kažkaip primena jų buvusį partnerį. Jie laikosi principo – reikia pamiršti tuos, su kuriais nebebendraujama.

Dvyniai

Jie bando likti draugais su buvusiais partneriais, net jei jų širdis sudaužyta. Jie tiki, kad bendravimas ir draugystė jiems palengvins išgyventi netektį.

Vėžiai

Jie rimtai jaudinsis ir kentės, tačiau galų gale jie patikės, kad viskas įvyko ne be priežasties. Ir po to jie toliau gyvens taip, kaip gyveno iki santykių, kurie sudaužė jų širdį.

Liūtai

Jie eina ieškoti naujų nuotykių. Liūtai padarys viską, kad išlaisvintų pyktį ir skausmą. Šiuo laikotarpiu jie gyvena taip, lyg kiekviena jų gyvenimo diena būtų paskutinė.

Mergelės

Mergelės ženklo atstovai daugiausia dėmesio skiria darbui ir tampa geriausi to, ką daro. Jie dirba nenuilstamai, užsiregistruoja į kursus, mokymus ir su nepataisomu uolumu semiasi naujų žinių. Mergelės nuolat dirba, nes negali susitvarkyti su mintimis apie buvusįjį partnerį.

Svarstyklės

Kurį laiką jie vengia žmonių, nes nenori, kad kas nors jų paklaustų apie jų buvusįjį ar jų savijautą. Jie guli ant dugno, kol neatranda jėgų pasakyti kitiems apie savo jausmus.

Skorpionai

Skorpionas eina į artimiausią barą. Jis yra labai ekstremalus, todėl, kai jį įskaudina, jis pradeda elgtis destruktyviai. Paprastai jis per daug emocingai reaguoja, kai jam suskausta širdis, ir šis elgesys yra vienintelis būdas išgyventi šį skausmą

lapkritis

Šauliai

Šaulys keliauja. Indija, Tailandas, Balis – bet kokia rami vieta, kur gali ramiai mąstyti, paleisti savo partnerį ir sutelkti dėmesį į protinį ir emocinį tobulėjimą. Jam tiesio būtina palikti šalį, išjungti telefoną ir sutelkti dėmesį į išgijimą.

Ožiaragiai

Jie praleidžia daugiau laiko su savo šeima, kad užpildytų tuštumą kitos rūšies meile. Ožiaragiai orientuoti į šeimą, o artimi žmonės juos veikia raminamai.

Vandeniai

Jie išnaudoja visą savo kūrybiškumą, kad galėtų judėti toliau. Jie yra kūrybingi ir moka skausmą paversti menu. Jie dalijasi savo dramatiškomis meilės istorijomis su kitais.

Žuvys

Žuvys kreipiasi pagalbos į psichologus. Jos yra labai emocingos ir sentimentalios, tačiau retai tai parodo net artimiausiems žmonėms. Norėdamos išgyventi tuštumoje ir judėti toliau, jos turi kalbėtis su žmogumi, kuris jų nepažįsta ir neims teisti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].