5 Zodiako ženklai, kurie yra blogiausi bendradarbiai

Beveik visi žmonės gali sukurti puikią karjerą, tačiau ne visi gali dirbti didelėje komandoje. Kai kurie Zodiako ženklai turi problemų su bendradarbiais dėl savo laisvo elgesio ir empatijos stokos.

REKLAMA

Liūtas

Liūtas, savaitės horoskopas

Liūtams labai sunku dirbti komandoje, nes jie trokšta dėmesio. Jei vadovas nepakankamai paskatins darbuotoją, jis pradės maištauti. Tai gali pasireikšti produktyvumo sumažėjimu, nenoru dirbti, taip pat neišvengiamu darbuotojo pasitraukimu iš įmonės. Tačiau prieš tai jis pasiims visus jam patinkančius klientus ir kolegas.

Avinas

Tai tikrai kryptingi ir darbštūs darbuotojai, kurie apdoros ir parodys puikius rezultatus.  Avinai išsiskiria įžūliu charakteriu ir temperamentu, taip pat laiko save geresniais už kitus. Jiems nerūpi kitų žmonių problemos, o jei jiems priekaištaujama, Avinas pradeda pykti ir rodyti agresiją.

REKLAMA

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai yra tikrai bendraujantys, tačiau dirbti su jais gali būti sunku. Jų nuotaika dažnai keičiasi, jie gali sulaužyti pažadus. Be to, Dvyniai nekenčia monotoniško darbo. Geriausia, jei jie užsiima kūrybinėmis pareigomis, be to, jie mėgsta verslo keliones.

Mergelė

Gyvenime Mergelės ženklo atstovai yra perfekcionistai, tačiau kalbant apie darbą, jie tampa būtybėmis, kurios nenori nieko daryti. Jiems negalima patikėti rimtų problemų, jie neturėtų valdyti projektų ir atlikti kitų svarbių darbų.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiai yra tikri darboholikai. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai niekam neturėtų trukdyti. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai reikalauja tokio pat kruopštumo iš kitų kolegų. Dažnai tai sukelia skandalus, o jei Ožiaragis yra projekto vadovas, tai atbaido visus pavaldinius.

ožiaragis, gruodžio, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].