Kiekvienas mūsų norėtų gyventi prabangų gyvenimą ir oriai pasitikti senatvę. Patyrę astrologai tvirtina, kad tam didelį poveikį turi mūsų Zodiako ženklas. Norite sužinoti, ar esate vienas tų laimingųjų, kuriam senatvėje negresia skurdas? Netrukus astrologai atskleis visas kortas!

REKLAMA

4 vieta – Ožiaragis

REKLAMA

Ožiaragiai iš prigimties yra labai taupūs žmonės. Jie yra labai darbštūs, be to, jie labai stengiasi dėl savo gerovės. Tarp šio ženklo atstovų yra labai mažai oligarchų, jie nėra linkę į neapgalvotą praturtėjimą. Vis dėlto, Ožiaragis tikrai pasistengs, kad jam ir jo artimiesiems senatvėje nereikėtų kęsti skurdo.

Ožiaragiai niekada nesigiria savo turtais, nesipuikuoja jachtomis, lėktuvais ar bent jau auksiniais žiedais ant visų pirštų. Sukauptas lėšas jie mieliau perves į banko sąskaitą arba galiausiai atidarys savo verslą.

REKLAMA

3 vieta – Vėžys

Vėžy visada turi santaupų. Jis yra labai taupus ir visada galvoja apie „juodą dieną“. Savo santaupas jis kaupia  ilgai ir kruopščiai, kol galiausiai tampa tikrai turtingu.

REKLAMA

Šio Zodiako ženklo atstovams labai patinka turtai, tačiau jie ne visada eina sąžiningu keliu. Jiems nuolat reikia pinigų, todėl jie yra pasiruošę dėl jų dirbti dieną ir naktį. Vienintelė problema – supratimas, kad reikia dirbti ne tik „iš idėjos“.

2 vieta – Skorpionas

REKLAMA

Šiems žmonėms nėra nieko neįmanomo. Jie siekia savo tikslo visomis turimomis priemonėmis. Be to, jie yra neįprastai darbštūs ir charizmatiški. Net ir patys neambicingiausi Skorpionai anksčiau ar vėliau supranta, kad atėjo laikas kurti karjerą.

Kartais Skorpionai yra linkę išlaidauti, tačiau tikrai ne visada. Jie sugeba sutaupyti pinigų net ir įprastose kasdienėse situacijose. Skorpionai mėgsta pinigus, nevengia jų demonstruoti ir netgi šiek tiek perdeda savo turtus. Vis dėlto, šio ženklo atstovams tikrai neteks numirti iš bado.

REKLAMA

Brangios dovanos

1 vieta – Mergelė

REKLAMA

Nors dėl kitų Zodiako ženklų užimtų vietų gali kilti šiokių tokių diskusijų, tačiau tik ne Mergelės atveju. Pirmoji vieta visiškai pelnytai atitenka šio Zodiako ženklo atstovams.

Mergelės pasižymi šaltu analitiniu protu, be to, jos geba blaiviai mąstyti kritiškiausiose situacijose. Būtent todėl šio Zodiako ženklo atstovai yra puikūs verslininkai.

REKLAMA

Net ir tuomet, jei Mergelė neketina kurti nuosavo verslo, jos tikrai gali sutaupyti nemenkas pinigų sumas. Taupyti šio ženklo atstovai pradeda gavę pirmąjį darbą. Mergelės nebijo ateities, nes jos tikrai galės oriai pasitikti senatvę.

Tai buvo 4 Zodiako ženklai, kuriems senatvėje tikrai negresia skurdas. Ar esate šiame sąraše? Pasidalinkite komentaruose!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].