Yra net keturi Zodiako ženklai, kurie niekada nenusileis kitiems. Kas jie tokie? Astrologija teigia, kad yra bendrų savybių rinkinys, kuris apibūdina žmones, gimusius po tuo pačiu Zodiako ženklu, ir daugelis jų turi didesnę ar mažesnę įtaką kiekvieno žmogaus charakteriui. Kalbant apie jėgą, yra ženklų, kurie yra daug stipresni už kitus.

REKLAMA

Štai keturi Zodiako ženklai, kurie niekada nenusileis kitiems

1. Skorpionas

Skorpionai turi labai stiprią asmenybę. Tačiau pagrindinė procesų dalis vyksta jų viduje: jie retai parodo savo galimybes ir yra labai susikoncentravę į save. Skorpiono veiksmai yra tik ledkalnio viršūnė, jie visus savo sprendimus apgalvoja iš anksto. Belieka įgyvendinti savo planus. Skorpionas mėgsta būti pirmas, tačiau neapsiriboja ir nebėga priekyje lokomotyvo.

REKLAMA

Žmonės, gimę po Skorpiono ženklu, dažniausiai yra labai kritiški, arogantiški ir savininkiški. Su jais nėra lengva gyventi ir dirbti. Tačiau tuo pat metu jie yra ryžtingi, pastovūs ir gali pasiekti savo tikslą.

Populiariausi Skorpiono ženklo atstovai: Pablo Picasso, Marie Antoinette, Leonardo DiCaprio, Katy Perry, Ryanas Goslingas, Billas Gatesas.

REKLAMA

2. Liūtas

Liūto stiprybė slypi jo sugebėjime dominuoti ir padaryti įspūdį. Vis dėlto vadovavimas reikalauja didelio talento ir rimtos galios. Liūtas sugeba suburti aplink save tinkamus žmones, suvienyti juos įtikinama idėja, aiškiai nustatyti užduotis ir atidžiai jiems vadovauti.

Papildomas pliusas – Liūtai nebijo prisiimti atsakomybės. Ir šis Zodiako ženklas lengvai įveikia priešininką žodinėje kovoje, nesileisdamas į keiksmus ir įžeidimus. Neigiama Liūto pusė – jo godumas komplimentams ir priklausomybė nuo kitų žmonių nuomonės.

REKLAMA

Populiariausi Liūto ženklo atstovai: Andy Warholas, Barackas Obama, Madonna, Louisas Armstrongas, Jacqueline Kennedy Onassis, Amelia Earhart.

Liūtas, savaitės horoskopas

REKLAMA

3. Avinas

Avinas visada pasikrauna energijos ir yra vedamas nuotykių poreikio. Šio ženklo atstovai yra visiškai bebaimiai ir sugeba įveikti didžiausius gyvenimo iššūkius, kad pasiektų savo tikslus. Šio ženklo atstovams tiesiog reikia pirmiems pasiekti finišą ir apskritai visada ir visame kame būti numeriu vienas.

Avinas linkęs įsitraukti į procesą, kartais pamiršta apie konkurencijos prasmę ir dažnai elgiasi pernelyg impulsyviai. Tai atsisuka prieš jį, ypač kai Avinas priima keistus sprendimus, vadovaudamasis momentine nuotaika.

REKLAMA

Žymiausi visuomenės veikėjai, gimę po Avino Zodiako ženklu: Rene Descartes, Maya Angelou, Harry Houdini, Charlie Chaplin ir Lady Gaga.

4. Ožiaragis

Pagrindinė Ožiaragio stiprybė – kantrybė ir racionalus požiūris. Šio Zodiako ženklo atstovai moka laukti ir geba adekvačiai įvertinti situaciją bei savo galimybes.

REKLAMA

Jei akivaizdu, kad šiuo metu geriau veikti ne per prievartą, o pasitraukti į šalį ir laukti tinkamesnio momento, Ožiaragis taip ir padarys, ir jam nerūpi, ką apie jį galvoja kiti.

Laimė ir sėkmė ateina pas tuos Ožiaragius, kurie patys supranta, kad jų karma – ne greitos pergalės, o laipsniškos. Jie – ne likimo favoritai, o rimti darbštuoliai. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai turi daug vidinių resursų, leidžiančių nesustoti, net jei tai padarė visi aplinkiniai.

REKLAMA

Žymiausi visuomenės veikėjai, gimę po Ožiaragio Zodiako ženklu: Jėzus Kristus, Johannesas Kepleris, Mao Zedongas, Adriano Celentano, Melas Gibsonas, Anthony Hopkinsas.

Ar jūs esate stiprus? Ar esate vienas iš šių keturių Zodiako ženklų, kurie niekada nepasiduos ir nenusileis kitiems?

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].