2024 metų liepos mėnesio plaukų dažymo kalendorius

Plaukų spalva ne tik pabrėžia individualumą, bet ir puikiai apsaugo nuo bėdų. Astrologų rekomendacijos padės nepakenkti garbanoms ir pasirinkti optimalų laiką dažymui.

REKLAMA

Plaukų spalvos keitimas labai paveikia ne tik nuotaiką, bet ir likimą. Tinkamas plaukų atspalvis gali pritraukti į gyvenimą sėkmę ir pasitikėjimą savimi. Plaukai turi ypatingą galią, kurios dėka galime atlaikyti daugybę gyvenimo bėdų, todėl svetainės ekspertai rekomenduoja pasirinkti palankias liepos dienas teigiamai transformacijai.

Liepos 1, 2 d.: mažėjantis Mėnulis liepos pradžią praleis Jaučio žvaigždyne. Šios sąjungos energija skatina dažytis natūraliais dažais, kurie padės išlaikyti jūsų plaukų tvirtumą ir žvilgesį. Tamsūs atspalviai išgelbės jus nuo rūpesčių ir apsaugos nuo nepageidaujamo dėmesio iš išorės.

Liepos 3, 4 d.: mažėjančio Mėnulio ir Dvynių sąjungos įtaka – puikus metas keisti įvaizdį. Ryškus įvaizdis padės įgyti pasitikėjimo savimi ir lengvai išspręsti sudėtingas problemas. Dažytų plaukų priežiūros procedūros taip pat bus nepamainomos, kad spalva išliktų ilgai, o garbanos išliktų sveikos ir blizgios.

REKLAMA

Liepos 5, 6 d.: Mėnulis persikelia į Vėžio žvaigždyną. Jaunatis įvyks liepos 6 dieną, o šią dieną astrologai rekomenduoja vengti dažymosi. Liepos 5 dieną galite šiek tiek pakeisti plaukų spalvą, tačiau turėtumėte pasverti savo sprendimą, kad vėliau nepriimtumėte išvados dėl skubotų veiksmų.

Liepos 7, 8 ir 9 d.: Mėnulio kilimas Liūto žvaigždyne suteikia mums tris teigiamas dienas. Plaukų dažymas bus sėkmingas, jei pasirinksite natūralius dažus ir savo garbanas patikėsite savo amato meistrui. Šviesūs ir medaus atspalviai atneš sėkmę.

Liepos 10-11 d.: augančio Mėnulio ir Mergelės žvaigždyno sąjunga – puikus metas įgyvendinti savo drąsias svajones. Plaukų dažymas natūraliais atspalviais padės sukaupti mintis ir lengvai išspręsti sudėtingas problemas. Tamsūs atspalviai tinka verslo klausimams reguliuoti, o šviesesni padės susitvarkyti asmeninį gyvenimą.

Liepos 12, 13 ir 14 d.: augantis Mėnulis Svarstyklių žvaigždyne išliks tris dienas. Šiuo laikotarpiu dažymas gali turėti ne geriausią poveikį tiek plaukų būklei, tiek nuotaikai. Astrologai rekomenduoja nekeisti įvaizdžio, suderinti emocijas ir tada rinktis dažus.

REKLAMA

Liepos 15, 16 d.: šiomis dienomis Mėnulio augimas tęsis Skorpiono žvaigždyne. Plaukų dažymas šiuo laikotarpiu tiks tiems, kurie pasiruošę ryžtingiems pokyčiams ir nenori likti sąstingio būsenoje. Astrologai rekomenduoja rinktis dinamines spalvas, kad įgautumėte energijos, pasitikėjimo savimi ir optimizmo.

REKLAMA

Liepos 17, 18 d.: Šaulio įtaka sąjungoje su augančiu Mėnuliu yra dviprasmiška. Viena vertus, plaukų dažymas sugrąžins gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi, tačiau, kita vertus, plaukai taps sausesni ir trapūs.

Liepos 19, 20 ir 21 d.: Mėnulis pereina į Ožiaragio žvaigždyną. Liepos 21 dienos pilnatis – pavojingas metas, kai plaukų dažymas sukels nemalonių emocijų. Astrologai rekomenduoja įvaizdžio keitimo laiką derintis liepos 19 dienai, kad įvaizdis būtų ryškus ir keltų teigiamas emocijas.

REKLAMA

Liepos 22, 23 d.: mažėjantis Mėnulis persikelia į Vandenio žvaigždyną. Plaukus dažyti reikėtų liepos 23 dieną, kai Mėnulio energija bus palankiausia. Šią dieną nauja plaukų spalva padės įveikti abejones ir nedelsiant pradėti kelią į laimę.

Liepos 24, 25 d.: Žuvyse tęsiasi Mėnulio energijos mažėjimas. Šiomis dienomis galite eksperimentuoti su spalvinimo technikomis, kad džiaugtumėtės nauja išvaizda ir išvengtumėte sąstingio. Dažymas bus naudingas ir tiems, kurie negali pritraukti naujų ryškių idėjų.

REKLAMA

Liepos 26, 27 d.: Avino ženklo mažėjančio Mėnulio įtakoje daugelis yra linkę daryti impulsyvius veiksmus, dėl kurių dažnai gailisi. Šiuo atžvilgiu neturėtumėte spontaniškai dažyti plaukų, ypač namuose. Po šios procedūros garbanos bus nepaklusnios ir trapios.

Liepos 28, 29 d.: Mėnulio perėjimas į Jaučio žvaigždyną – puiki žinia tiems, kurie norėjo pakeisti įvaizdį ir išsivaduoti iš įprastos spalvos. Naujas dažymas bus malonumas, jei jį patikėsite profesionalui ir įsiklausysite į plaukų priežiūros rekomendacijas, kaip ilgiau išsaugoti naują atspalvį.

REKLAMA

Liepos 30, 31 d.: Mažėjantis Mėnulis paskutines liepos dienas praleis Dvynių žvaigždyne. Šis laikas puikus norint pakeisti savo įvaizdį ir pasirodyti aplinkiniams naujoje šviesoje. Nauja plaukų spalva bus puikus būdas kovoti su nesaugumu ir apsisaugoti nuo manipuliatorių.

Kiekviena transformacija yra atsakingas žingsnis, galintis tapti tikru išsigelbėjimu nuo daugelio problemų. Teisingai parinktos dienos įvaizdžiui keisti leis išlaikyti patrauklią išvaizdą ir išsaugoti natūralų grožį.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].